| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Respektovat a být respektován

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8637  [Dalších 8607 >>]
cernovlaska 63804
30.10.2016 14:28:43
J A K :Asi špatně čtete psala jsem o dceři a synovi,mě a přiteli..
Co je špatné na tom si říct co se nam nelíbí?
Mladší dceři je 9let a ta je opravdu mala na takové sezení!
jak 39257
30.10.2016 14:13:49
proboha, netahej do toho dcery. za prve to neni fer, za druhe ten kluk proste pres noc nebude studijni a hodne zlaticko.
cernovlaska 63804
30.10.2016 14:11:16
Napadla mě ještě jedna věc...sednout si společně my dva a velké děti..
Říct si co se nam komu nelíbí a že ja a dcery v tomto žít nechceme...
On se totiž nezmuze před dcerou na tu obohost co zkouší na mě..před dcerou hraje velice rozumneho a chapajícichi člověka..
Co myslite?
jak 39257
30.10.2016 14:10:26
blby je , ze cekas vdek nekde, kde se Ti ho nedostane.blbe jsou ty penize, ktere ti dluzi.
cernovlaska 63804
30.10.2016 14:06:43
J.A.S On si to vubec nepřipouští že je konec.Ja mu to řekla..napsala a on jen řekne vždyt ja se ted budu starat o kluka a ty si ho nevšímej
Navrhla jsem mu že budem žít každy zvlast,platit si svy a že se muzem navštevovat a on mi na to řekl..to určitě to se raději rozejdem uplně..řekla jsem je potreba si uvedomit co jeden pro druheho dělame a pokud nam to bude oběma chybet vratime se k sobe a pokud naopak...nemá cenu tento vztah.
...j.a.s... 81911
30.10.2016 14:03:56
Eirin, nečerti se "macecha" jsem dala do uvozovek a nemyslela jsem to nijak pejorativně. Psala jsem, že kluk má nefunkčního otce, matku a když se objeví člověk, co o něj stojí, tak mu to pokazí jeho vlastní otec. A uvedla jsem macecha, protože nevlastní matka mi přišlo matoucí.
Možná to píšu blbě, myslela jsem, že macecha normální pojmenování nepokrevního rodiče - jako je pro muže - otčím.
...j.a.s... 81911
30.10.2016 14:00:57
Škoda, že ti dluží ty peníze a nemůžeš si natajno něco nachystat a odstěhovat se v den, kdy by byl třeba na pár dnů ze synem z domu.
Kluk je v blbém věku, ten časem ještě může přijít k rozumu. Po rozchodu bych mu dala najevo, že když bude chtít, může si za tebou někdy přijít popovídat.
Držím palce, jsi vlastně v hodně blbé situaci - rozchod s násilnickým nevyrovnaným partnerem, to se může vystupňovat různě. Neradí v takových případech organizace pomáhající obětem DN?
Asi bych si začala hlídat nebo pomalu odvážet vlastní drahé věci, zařídila bych, aby neměl přístup k tvému účtu (pokud má) a taky bych si hlídala antiko. Jakmile vycítí, že opravdu chceš odejít, bude hledat a tlačit na věci, kterými by tě u sebe víc připoutal.
cernovlaska 63804
30.10.2016 13:56:45
Dcera byla ta která mě přemlouvala at to nevzdavam že ji je kluka líto a mě bylo také..
Ale ted sama vidí že naše snaha byla k ničemu.
Ano o mě mluví pěkně,ale o otci?hrozně!
S dcerami ted už moc nevychází snad jen s tou mladší ale opravdu už jen zřídka.
Jsou to holky a pomahalii mu...snažili se a on je k nim sprostý a reaguje podrážděne jako jeho otec,zkouší na ně to samé chovani co otec na mě...
tady už není pomoci..
cernovlaska 63804
30.10.2016 13:52:05
Kdybych byla macecha tak bych se k němu tak i chovala!
Nevím proč zde používate toto slovo.
Mé dceři je 17let a sama do kluka dala spoustu svych sil a usili a misto vděku ji využíval a hrubě napadal!
Sama mi řekla že si nemohl přát lepší mámu kterou jsem já,dala jsem mu veškerý svuj čas který jsem mohla věnovat svym holkam..
V zavěru vidíte nevděk tak by mě zajimalo která z vas co pišete jaky je on chudak by jste ho po teto zkušenosti chudákem nazývala?
cernovlaska 63804
30.10.2016 13:46:38
Vzít si ho k sobě??
Tak to by on ani nedovolil jelikož jemu jde hlavně o reputaci..já jsem sam ,pracuji a ještě se staram o syna..
Planoval semnou ditě!!
ale at nepočítám že ho přebalí atd...já jsem mu řekla ano ditě které oblekneš do nejdražších oblečku a bude se snim chlubit ale jakmile začne brečet a bude potřeba přebalit,na vem si ho..
A kluk by semnou ani nebyl bez táty...on se v něm vidí..a nejhorší že to špatné co jeho otec dělá se mu líbí,on ho napodobuje uplně ve všem je to jeho vzor.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8637  [Dalších 8607 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.