| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztah k sobě

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 9840  [Dalších 9800 >>]
Federika 14090
15.8.2021 11:35:23
Mít svý peníze je samozřejmě OK, ale i kdybych je neměla, nedovedu si představit, že bych "se doprošovala chlapa", účet společný, nedovedu si představit, že bych se ptala, jestli si můžu koupit podprsenku.
Zrovna u podprsenek jsem celkem skromná, mám asi dvě, točím dokola, drží hodně dlouho.
Stará husa 154854
15.8.2021 11:33:30
Já mám mladého hezkého zubaře a je taky super. Je jemný, nic u něj nebolí, všecko mi vždy vysvětluje, umrtvení je běžná součást zákroků. Je pečlivý, používá rentgen, je šikovný. Našla jsem ho úplně na blind, když můj předchozí zubař spáchal náhle sebevraždu, ale měla jsem fakt šťastnou ruku. A chodí k němu i dcera, taky spokojená.
Federika 14090
15.8.2021 11:32:06
Investuju do sebe dost, hlavně teda do dobré nálady, kterou si vyrábím dle situace a potřeby. Takže když mi třeba všechno leze krkem a nedaří se, vlezu si do vany, vypnu všechno a koupím si něco hezkýho, byť se mi to nehodí do rozpočtu. Když jsem unavená, jdu si sednout třeba i sama do kavárny, dám si kafe a něco dobrýho k tomu. Snažím se denně se na něco těšit a užívat si každý chvíle.
Na kosmetiku a tak nechodím, nemám potřebu, ale kosmetiku si kupuju celkem často, dělá mi to radost.Masáže jsou super, ale tady se moc nedokopu, chodím pravidelně jen v Egyptě na dovolený:-)
neznámá 91073
15.8.2021 11:20:40
Žženo, souhlasím.
Také jsme po letech sehnali novou mladou zubařku, v našem kraji skoro zázrak.
Není to anděl, umí si dupnout a třeba i puberťákovi vynadat, že si nečistí zuby a následně mu ukáže jak na to. Ale umrtvenínení problém, amalgám všechen pryč, používá rengen, spolupracuje s dentální hygienou, takže nám zajistila místo i tam.
Oprpti naší přesluhující zubařce je to zázrak.


Investuji do sebe ráda. Na podzim mě čeká zubní implantát, z toho teda radost nemám.
ALe ke kadeřníkovi chodím jednou za tři měsíce. Dopřávám si kvalitnějíší krémy na obličej a myslím, že je to za ty roky znát, i když možná více než značka krému je znát jejich pravidelné používání.
Hodně se rozmazluji oblečením a kabelkama.
Kvalitní podprsenka je při mé velikosti poprsí nutnost, já ještě potřebuji, aby byla hezká.
Rozmazluji se květinama a celkově celkem investuji do koníčků.
Mám kolem sebe ráda hezké věci, často měním drobné vybavení domácnosti.
A vůbec asi největší investice je možnost mít na sebe hodně času.
Stará husa 154854
15.8.2021 11:09:29
Půlko, do zdraví kromě preventivních prohlídek (teď jsem teda už 4 roky nebyla u praktika a už mám 16 let po očkování proti tetanu, plánuju to někdy na podzim) investují do vitamínů a vápníku kvůli kostem a doplacím na AD. Co se týče vzhledu, tak chodím jednou za tři měsíce k holiči na stříhání a jednou měsíčně si sama nabarvím vlasy barvou za stovku. Nikdy jsem nebyla na kosmetice, nehty si stříhám na krátko, barevné a dlouhé nehty se mi brutálně nelíbí, mám z nich husí kůži, když je na někom vidím. Žádné barvení řas a obočí nepotřebuju, mám je tmavé, tedy obočí už začíná šednout, ale kašlu na to.
Spíš bych potřebovala investovat do cvičení a zhubnutí, ale na to jsem příliš líná.
Půlka psa 24064
15.8.2021 10:59:36
Do zdraví asi neinvestuju prakticky nic. Snažím se tedy hýbat, zdravě bydlet a kvalitně jíst, ale to asi není to, co se dotazem myslí. Jinak chodím pravidelně k zubaři a na všechny možné prevence, ale to moc nestojí a některé prohlídky jsou úplně zdarma v rámci zdravotního pojištění, takže investuju hlavně čas.

Do estetična taky moc neinvestuji, chodím jen ke kadeřníkovi, ale usoudila jsem, že asi budu nějaké další služby muset začít využívat. Vzhledem k věku to už asi na přírodní krásu neuhraju, tak možná na nějaké ty nehty, kosmetiky, trvalé na řasy a podobné věci taky začnu chodit. V zásadě ale investuji do sportů, do cestování a do dovolených, to je nad všechny zkrášlovácí procedury.
Salamajka 156972
15.8.2021 10:51:44
Tak když si tak čtu diskusi tak do sebe investuju poměrně dost. Každý druhý měsíc kosmetické ošetření pleti za 800.-, nehty každý měsíc 350,-, každý druhý měsíc zároveň s pedikúrou tudíž 600.-, ten měsíc co nejdu na to kosmetické ošetření jdu na řasy obočí 150,-. Teď jsem si zašla na pedikúru s gel lak na nožky za 500,- kadeřnice co tři měsíce a teď opět kúra na vlasy barvení střih nechám tam určitě 700,-. Možná víc.Obleceni obměňují co dva roky protože v práci strašně zničím. Spodní prádlo kupuju úplně běžně podle potřeby Triola podprsenka běžně 1000 Kč. Rozhodně to neodkladam až budu mít našetřené. Joo nit své peníze to je moc fajn věc. Nrmuset se doprošovat chlapa. 😁😁
Bouřka 7675
15.8.2021 10:47:12
Inspirována diskusí jsem právě zainvestovala do koupě čističky vzduchu. Ono to bylo na seznamu několik let, ale furt nějak byly třeba peníze jinde. Tak snad to trochu pomůže a ušetří nám to nějakou tu synovo chorobu (kterou následně chytnou všichni) a mně nervy z dohánění učiva ~2~, podzim se blíží a dýchá poslední dobou teda hrozně.
Škrpál 70170
15.8.2021 10:30:26
Bouřko, ani já ne. Ani od psycholožky ze 30letou praxí.~n~ Odpověď jsem si stejně musela "najít" sama. Jak se říká "pomocná ruka jen na konci vlastního zápěstí"~d~
Evelyn1968,2děti 6269
15.8.2021 10:29:53
Průběžně si dělám radost, co mě bavi.

Zubare nebo kadeřnici nepočítám, to je nutnost. Investovala jsem nedávno 10 tisíc do můstku, ale to jsem musela, nebudu chodit bez zubů, dala bych si implantát, ale hrozily komplikace s diabetem a já jsem posera ~t~

Z toho samyho důvodu nejdu na plastiku břicha, bojim se.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 9840  [Dalších 9800 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.