| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Přeprava zásilek

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 4946  [Dalších 4896 >>]
DaVinci 49945
21.11.2023 15:32:53
Vůbec jsem nechápala hysterii, která se spustila při rušení některých poboček. Pošta jako instituce vůbec nesplňuje 21. století, v době datových schránek, emailů apod nevidím jeji existenci jako opodstatněnou. A když, tak pouze jako Pošta partner. Např. v Amsterdamu není jediná kamenná pobočka pošty ~:-D
U mě to došlo tak daleko, že nenakupuji na eshopech, které jako jedinou možnost dopravy nabízí právě ČP
holkamodroočka 156337
21.11.2023 12:50:03
Pošta umí překvapit jen negativně. Měl mi přijít těžký balík, žádná sms ani lístek ve schránce, nikdo nezvonil. Dopátrala jsem se na netu, že přestože jsem byla celý den doma, tak jsem vlastně nebyla k zastižení, a mám si to vyzvednout na poště. Tak jsem zažádala o znovudoručení, a vždycky to bylo tak, že dneska jsem požádala, zítra to přivezli. Paní na telefonu mi řekla, že neví, kdy to znovu doručí, prostě některý den, mají malo lidí. Taky do byl Balík do ruky. Ale paní mi zvesela sdělila, že si ho klidně můžu vyzvednout i na poště.
~a~
Nella+2 28691
21.11.2023 12:34:41
U nás vyšší level. Po dovolené hledám balík, píšou doručeno. Na poště není... Paní je ochotná, volá dorucovateli.... No on se nedozvonil tak hodil balík pod schody baráku.... Venku...... Našla jsem ho tam, ležel tam týden, pršelo.... Naštěstí byl v igelitovém pytli, kdyby přišla krabice tak by to dopadlo hůř.
apo-lena 159305
21.11.2023 12:32:06
Já mám s poštou dobré zkušenosti. Máme fajn doručovatele.
Syn i muž objednávají i z ciziny, zatím jim přišlo všechno. Většinou to vozí jiný dopravce.
babi_ 48341
21.11.2023 12:04:18
Vždycky sleduji zásilku na webu ČP, a už se mi stalio, že u balíku do ruky (tedy domů) tento volně přešel ze stavu "přeprava k doručovací poště" do "uloženo na poště" během dvou hodin, aniž by pošta v té době projela kolem. Tedy bez oznámení ve schránce, pochopitelně.
Kaliope X 157897
21.11.2023 12:00:40
Potřebovala jsem doručit balík do zahraničí. Chtěla jsem se vyhnout ČP, tak jsem vybrala PPL a DHL jako partner v Německu balík někam zašantročil a doručil jiný. Doufám, že ho najdou a doručí.
Gladya, bývalá dasa, 63023
21.11.2023 11:52:45
Fern, bohužel ne vždycky si člověk může přepravce vybrat. A samozřejmě, poštu používám jen když není jiná možnost.
La Pepa 5341
21.11.2023 11:47:23
Firma nám posílá nové služební notebooky z Německa, DHL, tedy ve finále poštou. Bez jakéhokoliv aviza. Kolegovi takhle balík ležel 2 dny notebook za asi 40 tis před domem.
Sedací soupravy od českých ověřených obchodů na Favi.cz
Mortadela 52731
21.11.2023 11:39:47
No jejda, taky se mi to stalo. Na poště mi bylo na to konto řečeno, že to se přece musím chodit ptát! A to mluvíme o registrovaných zásilkách. Co teprve obyčejné dopisy, za které údajně vůbec, ale vůbec neručí! Jeden mi teď došel po týdnu a půl (z města vzdáleného pouhých 90 km), další pro změnu nedorazil vůbec. Mám s ČP nepřeberné zkušenosti.
Mr. Miçkey 124689
21.11.2023 11:37:37
Nemecky DHL- listek k vyzvednuti chodi obcas POSTOU, dorazi jako dopis tak 4 dny pozdeji, takze obcas ho vubec nestihnu vyzvednout, kdyz dalsi dva dny zrovna nemuzu, ze. Logiku v tom davno nehledam, holt putuje k odesilateli a ten posila znova a tak furt doblba, rekord byl 2 mesice. Balily z AliExpresu nosi vetsinou Hermes a ten monentalne vetsinou fakt prijde, takze veci z ciny mam kolikrar o dva twjdny i vic driv nez to, co bylo ve stejny den odeslano z Berlina.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 4946  [Dalších 4896 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.