| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Drobní hlodavci

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2020  [Dalších 2000 >>]
77kraska 132593
26.2.2023 13:31:56
urcite je to nejlepsi zvire pro dite, roztomile, je s nim malo prace, zadne venceni a dostupne krmivo....my jsme je tedy moc nevyndavali, protoze kdyz utekli, tak bylo slozite je najit....jeden utekl na zahrade (byla blbost ho tam poustet) a nikdy jsme ho nenasli...dalsi utekl v chalupe, tam jsme nastrazili pasti a chytil se

mame s nimi spoustu zazitku a vzpominek, casto vzpominame, jak jsme je kupovali a pak mlade rozdavali....jaky mel ktery povahu...kolik jsme meli mladat, mame jejich fotky

ted mame psa a rikali jsme si, ze krecky uz nechceme, ale zase jsme si je poridili
77kraska 132593
26.2.2023 13:28:42
jo a celou noc behaji po kleci nebo v kolecku....ja jsem na to zvykla, ale chovatel novacek by je mel dat nekam, kde nespi lidi, pokud to jde
77kraska 132593
26.2.2023 13:26:49
chovam je 20 let

akvarium je nejhorsi varianta, taky jsem ho kdysi mela, blbe se cisti, nosila jsme ho do vany...a nemam rada v byte sklo krom sklenicek

ted mam dva krecky, porad se prali, tak jsem je dala zvlast a po kazdem cisteni je stridam - jeden je v kleci a druhy v plastovem boxu

podle mne je lepsi klec, sice z ni padaji piliny, ale je tam vzduch a lepsi moznosti lezeni....my mame celkem vysokou, takze je tam patro a krecek ma vic moznosti lezeni a koukani ven do prostoru...strkame mu zeleninu mezi sprcliky

akorat doporucuji provleknou tuhy papir mezi ty sprcliky v patre, aby nechodil po dratech, blbe se jim po tom chodi

jinak krecci jsou velka radost, sice jsou mali, ale strasne roztomili a nejlepsi jsou mladatka

jo tou kleci by mohli mladata propadnout....kdyz jsme meli mlade, tak bydleli jen v plastovem boxu...dospely krecek kleci neproleze
neznámá 91073
26.2.2023 13:26:29
Moniko, to je fakt.
On křeček a džugarák zvlášť není uplně vhodný pro dítě. Je moc malý, křehký a nerozpakuje se citelně kousnout.
Ale je krátkověký, to je u dětských zvířat celkem dobrá vlastnost. Když je přestane bavit, nebudeš se muset deset let starat o křečka.~;)

Kdyby moje dítě chtělo hlodavce, ukecám ho na morče, přijde mi vhodnější než křeček. Je akorát na chování, dokáže být hodně krotké, nekouše, v noci spí.
Vranice 21600
26.2.2023 12:30:25
Měli jsme v kleci, v malé s hustými mřížkami, nikdy se neprotáhl ven. Mohl po mřížkách šplhat, dalo se mu dát mezi mřížky kus jablka, mrkve, pítko.

Je dobré počítat s tím, že džungarák dobře skáče, je to noční zvíře a dožije tak 2 roky. Když ho budou pouštět z klece ven, je potřeba zabezpečit kabely na zemi a aby se nedostal mezírkou za skříň nebo stoupačkama k sousedům.
apo-lena 159305
26.2.2023 12:22:12
My ho měli v plastovém boxu, měl tam různé prolézačky. Po čase jsme měli dalšího v kleci. Oka byla malá. Děsně ho bavilo po ní šplhat. Víc než ty prolézačky, co tam měl.
Podle mě byl v kleci šťastnější.
Bordel to dělalo, hluk taky, ale nám to nevadilo.
Obojí jsme kupovali ve zverimexu přímo pro dzungaraky.
Monika 123907
26.2.2023 11:25:30
Petluše, moje zkušenost je taková, že když budeš realizaci "největšího přání", trochu odkládat, může ho nahradit i přání jiné ~;) Naše dcera se umí strašně hodnověrně nadchnout pro kde co, během 3 dnů nastuduje všechno možné na internetu a považuje se za odborníka na danou záležitost (chov zvířete, pěstování něčeho, funkce nějakého stroje např. na cvičení ...) a vzbudit pocit, že ztratí všechnu radost ze života, jestli jí to nedopřejeme. Já bych někdy i podlehla (teda u zvířat ne, tam naopak jsem velmi odolná), ale manžel tak dlouho hledá, jak splnit dané přání nějak "ekonomicky výhodně", až nadšení opadne ~k~
Pruhovaná 64704
26.2.2023 11:25:03
Klec. Ale je to taková myš a překvapivě smrdí. Teda mně smrděl. Na rozdíl od koček 🙂.
petluše 39676
26.2.2023 10:13:29
Děkuji, najdu si. Nejsme z toho úplně nadšení, ale hlavně, že bude nadšeně dítě.
neznámá 91073
26.2.2023 10:00:01
Na box?
Volila bych bych fauna box a nedávala bych vršek. Mají je v každém zverexu.

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2020  [Dalších 2000 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.