| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vážím 100 kg - akce start

Akce start - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 22741  [Dalších 22701 >>]
Buřt 147593
11.11.2022 9:58:25
Magrat, hodne sil. Hlavne ze se manzel zlepsuje. Mohlo by to dopadnout bez trvalych nasledku ?
magrata1 95172
11.11.2022 9:53:50
A moje holky jsou taky ve škole v pohodě, nejmladší má na 8G zatím samé 1 a prostřední byla 2. ze školy v pythagoriádě. Nejstarší se chudák musí na VŠ živit sama, doufám, že zvládá, má psát bakalářku.~s~
magrata1 95172
11.11.2022 9:50:47
Držím se jen silou vůle. Navíc má nejmladší poruchu příjmu potravy, je psychicky rozhozená. Neschopenka a pojistka je krácena na 50%, protože měl alkohol v krvi a ještě to všechno musím vyřizovat, zařizuju opravu prasklých odpadů...
Aspoň děcka ve škole jsou fajn. Dokonce za mnou na rodičáku byla jedna matka, aby se podívala, kdo je ta super učitelka, o které její syn pořád mluví~s~
Konzerva 153011
11.11.2022 9:50:46
Magrato,

to je klasika. Kdo je odpovědnej, nehroutí se kvůli všemu, nežebrá a nefňuká, ten je ostatními hodnocen jako necita, kterej jde jen za penězi. ~q~

Já tě naprosto chápu. Vypnula jsi emoce a jedeš na automat. Jako Scarlet O´Hara - "teď na to myslet nebudu, budu na to myslet potom". Držím ti palce, ať ti ten "automat" sice funguje, ale ať se to brzo zlepší a budeš si moct dovolit i ty emoce. ~6~~;((
magrata1 95172
11.11.2022 9:46:51
Těch -5000 je po započtení výdajů mimo jídlo a drogerku a různé školní akce. Takže utratím holt prachy na koupelnu.
vlad. 38059
11.11.2022 9:44:16
Magrato ~;(( narocne obdobi a rodina misto aby byla napomocna, tak prudi, chjo
magrata1 95172
11.11.2022 9:36:42
A perlička: kdybych nezavolala, co MM, ani bych to nevěděla. Pro informace švagr vytvořil FB skupinu, když jsem 2 dny nenapsala, že není nic nového, už psali podrážděné komentáře, proč nedám vědět. Kdyby mi ta trubka švagrová zavolala ze špitálu, mohla jsem ještě stihnout návštěvy.~4~
magrata1 95172
11.11.2022 9:33:22
Ani mi nemluv. Ráno v 5.30 budíček, poklidit slepice, vyvenčit psa, vykopnout děcka na autobus, práce 3x týdně do 16 hod., jediný krátký den byl tento týden navíc rodičák do 18 hod., z práce do špitálu, do obchodu, doma vyvenčit psa, udělat si přípravy...
Za MM jezdím skoro každý den. Včera byla za ním tchyně se švagrovou. A zrovna včera nu vyndali tracheostomii, takže mluvil. Musím říct, že mi to připadá nespravedlivé, že mě to celkem se.e. Kromě mě za ním chodila denně MOJE ségra (teď je nemocná, tak tam taky nebyla). Z jeho rodiny za ním byli celkem 7x za 6 týdnů. Má 3 sourozence. Když jsem je žádala o pomoc, poslali mě do pr.ele, že já jim taky nepomáhám. Trpí utkvělou představou, že MNĚ jejich rodiče POŘÁD HODNĚ finančně pomáhají. Jo, dají nám k narozeninám prachy, ale totéž dávají i jim. Holkám 2x zaplatili k narozeninám tábor.
A ta švagrová, co tam byla, je původně moje skoro adoptivní děcko, co jsme se přistěhovali, byla u nás pečená-vařená, jedla ze stejného hrnce jako moje děcka, učila jsem se s ní mnohem víc než s vlastními dětmi (jsou podstatně inteligentnější). Od 9 let patřila do naší rodiny. Před rokem se dala dohromady s MM bráchou. Ani jednou mi nezavolala, jak mi je, jestli třeba něco nepotřebuju. Ještě se s ostatními tvářila, že ona je ze stavu MM zdrcená a já jsem necita, protože jsem se nezhroutila, což by asi byla známka opravdové lásky. Takže na jednu stranu jsem necita, co to nějak podezřele zvládá, na druhou stranu nemám nárok na pomoc, protože jsem dospělá. Že si nedovolím žádné emoce, protože bych se zhroutila a co pak? To jim nenapadá. Žijeme z -5000 měsíčně, nárok na nějaké dávky budeme mít možná za další čtvrtletí.
~n~~n~~n~
Evelyn1968,2děti 6269
11.11.2022 6:58:20
Ahoj, včera jsem se nestihla podívat, mela jsem zástup v druzine do 16 hod a od 18 hod do 21 hod zpívání. Mezi tím rychlý nákup a uvaření oběda na dnešek. Připadám si už jako křeček v kolečku.

Koukám, co řešíte, to je tak těžký, držím palce~;((
Senedra 14756
11.11.2022 6:21:15
Stáňo, to všichni víme... jen se musí mamka odhodlat ~d~

Je u tchýně šance, že jí někam přeloží?
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 22741  [Dalších 22701 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.