| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Holka nebo kluk - babské rady

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 14724  [Dalších 14684 >>]
Juldafulda 60905
5.12.2013 17:13:54
Ja nevim no, pred skolou vidim maximalne drbajici a chichotajici se hloucky "holcicek" a co jsem dneska videla hloucek kluku z toho mi sel mraz po zadech, jeden dobrak sel na druheho klackem a jako vtip to moc nevypadalo, chvili jsem cekala jestli nebudu muset zasahnout.

Ja si taky u prvniho ditete nedokazala predstavit co s tim klukem jako budu delat, kdyz od detstvi kolem me byly spis same holky :-)). Tak nejak jsem to pak vzala. Proste to prislo samo. Akorat zivot s nim je teda bojovka. Pak jsem hrozne moc touzila po holcicce a ona se fakt narodila. Ted nevime co cekame, ale tusim, ze kluka, je to neplanovane tehotenstvi a sama nechapu proc mame mit kluka. Samozrejme ho budu mit rada, ale tehotenstvi s holcickou bylo nejhezci i kdyz cele problite :-)).

Priroda si to udela po svem a ja nechtela pohlavi znat, prave kvuli tomu, ze kdybych to nekomu rekla a neskakala bych zrovna z jednoho pohlavi metr vysoko, tak na me bude kazdy koukat skrz prsty.
Merylin5 68735
5.12.2013 16:54:43
Taky jsem kluka obrečela, a vůbec jsem nevěděla proč. Asi kdyby to byla holčička, tak bych zase brečela, že to není kluk.

Zvykne si, a až pozná, jakej je bezvadnej, na holčičku si ani nevzpomene.

136050
5.12.2013 16:48:22
Za mě jednoznačně kluk :-). Syna jsem si strašně přála a splnilo se.
Monty 129940
5.12.2013 16:29:32
...já bych to třeba nevěděla. ~;)
Nika89 91671
5.12.2013 14:55:32
Já si to, že čekám holku myslela až do porodu.Když jsem pak za plentou (císař) slyšela "no ten je ale velikej", bylo to jako rána palicí. Nebyla jsem zklamaná, jenom strašně, strašně překvapená.
ALL 4469
5.12.2013 14:23:16
Nezlob se na mne, ale podle mne to prostě zpovykanost a umělý "problém" je. Člověk si může přát holku nebo kluka, ale přeci ví, že to je na náhodě, musí tedy počítat s oběma možnostmi - to je přece normální. Pokud mu nevyjde jeho přání a neumí se s tím vyrovnat - dělá si z toho "problém", tak to znamená, že asi jinak žádný opravdový problém nemá. V opačném případě by neřešil maličkosti tohoto typu. Anebo je tu ještě možnost, že je psychicky nemocný, pak by to měl řešit s odborníkem.
TaJ 81121
5.12.2013 13:53:46
Maťo, to jo, on prostě ví jak na mě:-), kolikrát ho za něco třeba hubuju a on mi najednou povídá "maminko, víš, co?" a já copak? "Já tě mám moc rád...."~s~
destenka + 01/09 + 01/11 81704
5.12.2013 13:51:33
Mandelinko, jenze to taky neni pravidlem. U nas je chlapecek po mne a holcicka po manzelovi. A u toho kluka hned vim, co a proc citi. Naopak holcicka je neuveritelnej tvor, je mi partackou, obdivuji ji, ale dovnitr ji tak nevidim jako tomu klukovi.
TaJ 81121
5.12.2013 13:50:01
Adelaide, to je docela dost pravděpodobný, že jo, ale stejně jsem radši, že mám toho mýho chlapečka:-), ani to nic nemění na tom, že jsem si nikdy nepovzdechla, že je škoda, že nemám dceru....A že kdybychom někdy měli mít další dítě (jako že už nebudeme), tak bych si stejně v hloubi duše přála dalšího kluka - i když samozřejmě holčičku bych samozřejmě milovala stejně jako syna, ale ta touha po chlapečkovi by tam prostě byla~;)
Maťa. 21117
5.12.2013 13:49:04
Neviem, mne holčička nechýba:-) Fakt ne:-)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 14724  [Dalších 14684 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.