| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Holka nebo kluk - babské rady

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 14724  [Dalších 14674 >>]
espr 88177
5.12.2013 13:41:09
Měla jsem to úplně stejně jako Tvá sestra ~t~~t~~t~. I tom že to bude kluk jsem se dozvěděla až ve 20 týdnu těhotenství a do té doby i manžel když odcházel říkal " tak se tady holky mějte...", když přišel "holky jsem domá". Když dr. na ultrazvuku prohlásil pohlaví mužské tak jsem málem spadla z nemocničního lehátka. Kluka jsem vyloženě rozdejchávala 14 dnů~t~...........no jasně, že je to můj brouček klouček, a rozmazluju ho daleko víc než druhorozenou dceru~t~
Maťa. 21117
5.12.2013 13:41:06
A jak to poteší, že?~s~
Kahlan+5 3069
5.12.2013 13:39:21
Dari, tak u nas zrovna jsou vsechny deti cele po tatinkovi, vcetne nejstarsiho syna:-)

Nicmene pro zakladatelku: jak tady psala spousta maminenk chlapecku, ne vsichni kluci do neceho mlati, rvou a perou se! Ja mam dva a ani jeden takovy neni. Pohlavi proste nedeterminuje temperament a charakter, to si musi jeji sestra uvedomit predevsim. Nejvetsi blbost je si nejake pohlavi vubec prat a jeste se v tom nejak utvrzovat, v tomhle je potreba si proste porucit, je to v zajmu toho ditete, ktere se pak narodi, a pokud je to takova patologie, muze to pak jednou vnimat a trapit se tim. My meli prvni dite chlapecka, meli jsme radost, stejne jako by to byla holcicka, proste nam to bylo jedno. Druhe jsem si malinko vic prala holcicku a byla to holcicka. O treti dite (syna) jsme prisli, pohlavi mi bylo jedno. Pak se nam narodil syn, takze jsme to meli na stridacku. Ted cekam holcicku:-) Na jednu stranu jsem si rikala, ze by bylo fajn mit holcicku kvuli vyrovnani sil, na druhou stranu jsou synove tak uzasni, ze bych se vubec nebranila mit tretiho:-)Takze mi to nakonec bylo uplne jedno. Vsechny deti jsou mazlive (11lety nejvic:-), ale kluci o neco vic. A ten ryzi obdiv od dcerky neznam. Prece jen je to s ni tezsi, je vic po mne:-) Nicmene je na ni videt, ze ma brachy, protoze v tride, kde je vetsina kluku, ma docela slusnou pozici, umi si s kluky hrat, bavi ji fotbal, zaroven je i jemna a divci, a vyhraje si uzasne i s holkama. Take je rozena pecovatelka, v druzine se na ni lepi mladsi deti a ona to s nimi umi.
adelaide k. 20327
5.12.2013 13:35:13
Tino, s VLASTNÍ dcerou by sis taky rozuměla "víc" :-)
Dari79 114243
5.12.2013 13:21:56
Nejspíš zkušenostma - já taky první dítě (a zřejmě i jediné) jsem chtěla holčičku, byl to kluk. Zklamání jsem na ultrazvuku cítila asi 10 minut, pak jsem si to zakázala...
Nakoupila jsem haldičku modrého oblečeníčka, abych viděla, že i chlapečka můžu "strojit".
Náladu mi spravila nadšená reakce chlapa, který sice doté doby tvrdil, že je mu to jedno, ale bylo vidět, jak je nadšený z kluka.

A teď už si ani nedovedu představit, že bych měla holku. Kluk je navíc jemňounkých rysů s blonďatými vlásky, které má trochu delší, běžně si ho s holkou pletou - celá maminka. Jako by mi to chtěl (aspoň podobou) vynahradit.

Takže já doporučuju - nakoupit krásné modroučké oblečení, nějakou roztomiloučkou chlapečkovskou hračku, ať se na to trochu naladí a dodat, že většinou jsou první synové celá maminka ~:-D a taky mnohem větší mazlíkové a mamánci.
TaJ 81121
5.12.2013 13:20:10
Šuplíku, mám to stejně:-) - mám dvě neteře a sousedi kolem mají prakticky všichni holčičky a pravidelně mne to utvrzuje v tom, že mi ta holčička vůbec nechybí - s klukama si prostě rozumím víc:-)
adelaide k. 20327
5.12.2013 12:46:36
Deniso, Al píše "To je prostě skutečnost, se kterou je třeba počítat", né "Ať je zatracen každý, kdo by na vteřinu pomyslel, že by raději kupoval barbíny než transformery!"
jentak
  • 
5.12.2013 12:38:47
Ano - tam je to plně pochopitelné.
Yanull & 2 15067
5.12.2013 12:38:36
toto s prežranou spoločnosťou nejakým zástupným problémom nemá fakt NIČ spoločné
jentak
  • 
5.12.2013 12:38:04
Tak vím, že někteří pohlaví svého budoucího dítěte řeší hodně a raději by x nebo y, ale není mi to blízké, protože mně to bylo jedno a hlavně dopředu jsem doktory upozorňovala důrazně, že si rozhodně nepřeju znát dopředu pohlaví svého dítěte v případě UTZ.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 14724  [Dalších 14674 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.