| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 16784  [Dalších 16754 >>]
Lída+2 28136
22.2.2012 19:00:56
Nyko a léto....chceme konečn tu Francii,ale jestli do toho zase něco vleze tak už snad pojedu sama.~f~

kluci jedou na tábor, pojedou oba na stejný ve stejným termínu(poprvé od první třídy Dana- to byl trok kdy jsem neměla dovču a Luk mazal i na ten enuretický)

A Dan je na tom tak dobře , že po rozhovoru se zdravuškou ze Sopky odjíždí taky. Dostane deku navíc a pokud by něco...osobně ho vypere a kdyžtak přijedu a dovezu druhý spacák~;)

NAše poslední datumy nehod jsou srpen a půlka října a pak zatím nic....takže na jaře vysazení postupné léků.
Lída+2 28136
22.2.2012 18:55:41
Dooly mě nedocvaklo, že to bylo v jednom týdnu...on jak Luk marodil jinde...teda marodil...3x zvracel a druhý den šel lyžnit~t~

No se školou jsou teda drsný i známky je zajímaj...to je dobrý tý jo. No jsi šikovná a myslím na Tebe.

Jo a k botám po Lukovi.....jeho loňsk zimní nosím já. Tak teplý boty jsem snad nikdy neměla...tuhle jsem prolezla kaluží a sucho(i ta membrána je pořád dobrá) pak jsem zdědila jedny super boty na tury s membránou(do nich si beru tlustou fusku jsou mi maličko větší. a pak tu mám na běhání rošlápnutý během salamony. Manžel zdědil boty co nosil Luk na podzim a ty super zimní ze sportisima salamony nebudou nikomu...neb tak velkou nohu nikdo doma už nemá. A možná budou mímu taťkovi(pokud mu nebudou taky velký)...rozhodně je tu nebudu skladovat. Dan má tu nohu maličko menší(a celkově je o 7cm měnší než Luk v jeho věku)

Jinak LUk i DAn ěli 25-26 někdy kolem 2-2,5 roku a co vím tak Viky taky~t~
a v tý době šla do školy kamarádky dcera a měla 25....taky~t~

NYko, no manžel odjede v úterý ráno a vrací se ve čtvrtek večer. Dneska už je doma.:-) možná to bude nepravidelný.~;)
A kluci jsou zlatý a já mám dva večery na šití~f~
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
22.2.2012 16:10:39
U nas je to s tema nemocema desny. Neni mesic abysme nebyli aspon s jednim u dr. Si uz pripadam jako magor.~n~

Dooly na tak to uz ma teda obri nohu. Naty ma ted 30/31. Radula pocitam bude mit na jare 26/27. Za chvili ji dozene.
Tak snad ti ta prace tam vyjde. Co planujete na leto?

Lido a manza jezdi jenom na vikendy?

Dooly. 12201
22.2.2012 15:46:06
Nyko,tak to je dobre,ze naty muze treenovat dal..

No s tou skolou - ja musim,je to tak narizeno od pracaku..sama bych se tak nehonila~t~a to me jeste chodi buzerovat se znamkama~a~
Sanci na praci mam,ve firme kde se vyucuju slibili,ze me pak i zamestnaji..

Lido no ja jen zes psala ted posledni dobou pasovy opar a strevni chripku..

S nohama je to u nas vtipny, Vikymu jsem objednala z HM kecky na leto k dzinam,vel.36.Prisly a nenerval se do nich.Tak jsme je odvezli babi,ptz ta ma vel.35/36 a jak si lebedi,ze bdue mit pekny botky na leto~t~ A hned si zamluvila zimni,kt.jsem mu musela ted taky nove koupit.Tak ji rikam: hele,radsi si je vyzkousej,ptz to je uz vel.37.Tak si je zkusila a zjistila ,ze jsou moc veliky,ze v nich plave.No nakonec jsme to uzavreli s tim,ze az Vikymu na pristi zimu nebudou ,tak ji je stejne schovame a ona do nich bude nosit teplou ponozku a vlozky~t~
Lída+2 28136
22.2.2012 10:52:19
Nyko tak koukám, že Ráda...opět kašle. Snad bude brzy zdravý.

Naty je dobrá, že už je skoro dobrá. A začíná s tréninkem.:-)

Tady sníh teda ještě je.,....sice už to je jen na to bobování,ale pořád ho máme. Dneska ráno do toho namrholila mlha...tak to bude asi pěkný hnus. Fuj.

Včera jsem měla zase den......od 4:30-21h plně fungující.....a jsem včera byla v tak špatným stavu, ež se mě Luk ptal jestli chci udělat večeři ~f~, že si mám lehnout. A já azsedla k NB a sepisovala zápis ze schůlze kvůli zateplování. je zajímavý, že jak tu není manžel jak mě ty děti opatrují.


Lída+2 28136
22.2.2012 10:47:47
Dooly ani né.....Luk má jen růstový bolesti a od toho chodil na ry ortopedie a tak......uvidíš co za 4 roky Viky.....nohy má taky veliký jako Luk.....

A Dan byl naposledy nemocný podle karty u Dr loni v březnu....ještě říkal, že DAn nemůže mít nic normálního.....vždycky něco extra~t~,ale tentokrát aspoň víme co mu je.~;)

Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
22.2.2012 10:08:48
Ahoj devcatka,

koukam, ze si taky vyzirate nemoce. Radulu ted hlida babicka, nebot tatinek si s detma udelal v patek vylet do Rakouska do bazenu a Radula zacav nedeli hrozne kaslat. Ale zitra uz posupajdi do jesli.

Natalka uz byla o vikendu na soustredi, zacina pomalu s treninkama, tak snad bude do prvni souteze OK.

Jinak u nas nic noveho.

Dooly, tak to jsi tu skolu vzala hopem. Mas nejaky lepsi vyhlidky na praci? Verim, ze to zdarne dokoncis a pak prijde nejaka uzasna pracovni nabidka.~;)

Po snehu uz u nas ani pamatka, ja uz se strasne tesim na jaro. To oblikani me nici. ~:(
Snad na sebe nenecha dlouho cekat.

Lido tak to si Luk na horach uzil,hlavne ze je to neskolilo na dyl.

Radko Ajo, jak se mate?
Dooly. 12201
22.2.2012 8:26:14
Lido,dekuju

Tvoji kluci maji ale pech,posledni dobou s tema nemocema!~6~
Lída+2 28136
21.2.2012 11:20:12
A všichni už druhý den zase na lyžích jsem zapomněla dodat, že nemocněli jen na nejnutnější dobu~t~

A pořád lyžnicli v prašanu. Okna v prvním patře zapadaná...prostě si to užili. Nebyli jen dva jeden ochořela druhý je maminky mazánek a nikdy nespal jinde než doma.
Lída+2 28136
21.2.2012 11:18:13
Dooly jsi dobrá...zkrátit to skoro na půlku. Moc na Tebe nmyslím,aby jsi to zvládla.~x~

Brzy se uzdrav~;((

Luk je doma z lyžáku. A náramně si to užili...taky si předávali střevní chřipku.....a hádejte kdo byl první. Náš Luk...nechápu....s nikým nepřiel do styku co ví....~8~(naštěstí nás nikdo z ničeho neviní)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 16784  [Dalších 16754 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.