| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 1993

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 42  [Dalších 22 >>]
Libule 05/93 a 08/05 37632
4.5.2006 16:31:13
Teď v květnu mi bude 33, takže jsme o rok...
Taky bych kluky nenechala samotný doma, to by muselo být něco moooc důležitýho a na chvililinku.Já se bála Míru ještě v 10 nechat samotnýho.
Máťa si mě žádá, napíšu později.
Ve vzkazníku jsem už odepsala.
zatím ahoj
Mišpule a Domule 18330
4.5.2006 14:03:59
No tak s tím bydlením jsi mi teď udělala takovou velikou radost žeani nevíš, bydlíme dost blbě, na vesnici v obecním bytě těsně mezi silnicí 1.třídy a stavějící se dálnicí :-(((((( a o bytě jsem si nikdy nemyslela že je pro někoho hezkej moc moc díky :-)

No je pravda že Domí jak vidí tátu tak zapomene že má mámu ;-) on je hrozně málo doma a tak asi proto :-)

Kačka jojo je samej kluk až to musím trochu brzdit páč by nedělala nic jinýho než SMS, ICQ , ve škole , venku samý kluci a škola ať si trhne a to by nešlo ;-) a tak jí motivuju že ti kluci co s nimi je mají super známky a kdyby ona měla trojky ani o ní nezakopnou ;-))) je to samo hovadina, ale snad mi uvěřila :-) No a taky samozřejmně ví že na to má aby měla dobrý známky a tak se učí i když je to takovej opruz :-)))

Katka Domísku i hlídá když jedeme třeba na nákup, no ale ona je Domča větší než Váš drobek to je něco jinýho když bylo Domce 9 měsíců nenechala bych je doma samotný ani omylem :-)

Mrknu na vaše fotečky až někdy bude víc čásku protože čekám že se mi malá každou chvíli probudí :-)

To je dobrý že jste všichni v květnu narozený :-))) jak to děláte ? :-) teda skoro všichni :-)

A můžu vědět kolik Ti je ? Jestli jsi to psala tak promiň že jsem slepá :-) Mě je 34 :-(((
Libule 05/93 a 08/05 37632
4.5.2006 10:13:47
Jo a tady rodina.cz/safici jestli se taky chceš mrknout, ale mám tam zatím jen pár foteček.Ahoj zatím.
Libule 05/93 a 08/05 37632
4.5.2006 9:59:48
Ahoj Míšo, díky moc, zatím jsem se prodrala tak asi třetinou, ale jen žasnu, jaká jste krásná rodinka, holky maj super veselou mamku.
Fakt vám to tam moc všem sluší, Kačka je slečna krásná už, ta bude teď mít dlouho v hlavně převážně kluky, co? a Dominička je takový mazílek, viď, a tátův
tady hodně, že?
Naši kluci se taky dost milujou, až jsem si říkala, že to snad není možný, Míra, jak má čas, tak by Matýška láskou snad sežral..
Vždycky si jak praštěnej zadupe, se slovy ,,já ho snad sním, jak je roztomilej,, ale je to hezký. Když malej už moc brečí,t ak to víš , že se Míra už dekuje, ale jinak se umí o něj postarat líp, jak táta, ale to fakt.Aji ho přebaluje, chová, když brečí, prostě velkej brácha.
No a Máťa, ten, jak vidí Míru, tak taky září, řehtá se na něj, je to paráda, ani jsem takový vztah nečekala. Matýsek je narozen 2.8.2005.
Jinak náš tatík má narozky den po vaší Kačence.
Máte krásný bydleníčko, podle fotek, fakt super rodinka.
Mišpule a Domule 18330
3.5.2006 22:16:32

Libu máš potvrzené přátelství ;-)
Jo a jinak jsem Míša ... neuvědomila jsem si že nemám v nicku jméno ale přezdívku ;-)
Mišpule a Domule 18330
3.5.2006 9:35:47
Pokud chceš mrknout na naše fotky tak tady
http://rodina.cz/koblizka
ale musíš žádat o přítele jinak neuvidíš nic :-)
Mišpule a Domule 18330
3.5.2006 9:34:38
No zvládám to celkem v poho ...sem tam vyběhnu to jo a máme dny kdy je doopravdy na zabití , ale zatím se to snad nějak dá :-)
Jmenuje se Káťa narozky má 7.5. a mám ještě Dominiku ta je narozená 18.2.2004 milují se neuvěřitelně po tom co já se ségrou nenašla vztah do dneška je to pro mě balzám na duši :-)

Kačenka se začala teď horšitv učení .... kluky má v hlavě a tak neměla čas na nějaký učení né :-)))) No ale už maká aby to vytáhla zpět :-)

Hlody má furt ;-) aspoň něco kladnýho super se pobavim :-))

Teď je zorvna období klidu po období který už jsem skákala z kůže páč vyváděla jednu hovadinu za druhou až po ní sáhl táta protože já už fakt nevěděla co zabere .... je klid zatim teda :-)
Libule 05/93 a 08/05 37632
3.5.2006 5:09:44
Ahooj, tak jsem myslela,že sem fakt už nikdo nepříjde.
A ta mi řekni, kdy je narozena tvá dcera? četla jsem jen tuhle stránku, taky má takový hlody pořád? je to přesně, jak píšeš-věčně poznámky,ksichty,odmlouvání, no a z mé figury si taky dělá akorát srandičky-drzoun. Jmenuje se Míra a je narozen 22.5., já jsem 3 dny po něm.
Druhý syn Matěj má 9měs.
Tak jak to zvládáš? Mně teda denně nervy tečou, i když Míra malýho milije a když chce, umí se tak pěkně o něj postarat,že ani táta to tak nesvede...
Mišpule a Domule 18330
2.5.2006 23:59:53
Jé kuk on sem taky někdo nakoukl po takový době napadlo mrknout tak chci vidět jestli se tu sejdem ;-)
Libule 05/93 a 08/05 37632
7.4.2006 12:47:42
no a teď čučím zas, jak jsem sem přišla s křížkem po funuse.
Poslední příspěvek před rokem a půl.haha.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 42  [Dalších 22 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.