| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36  [Dalších 16 >>]
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 5855
9.5.2005 15:44:22
jojo chodíme do soviček i mc do ymca, ale omlouvám se jsme ignorant na jména matek i detí, navíc sovičkama zpravida jen prolítávám, odvádíme na střídačku s tatinem a vyzvedáváme hromedne s holkama s mc, je vždy nekdo převede.

ale teď je taková mimořádka Eva váňová končí v ymca klubech,jde učit do školky v revoluční na 23. června se chastá rozlučkový konzert a taky jí fdeti malujou do památníku sovičky, scháníme i bývalé ů absolventy, stará se o to hlavne ilona horáčková, když mrkneš na www. materskacentra.cz/naporičí je tam na ní i me emajl, nebo se zastav v uterý od 14 a středu od 13 tam býváme odě .. teda v protorách mc:o))
Jáňa+tři sluníčka 29413
9.5.2005 11:16:11
Ahoj Korytnačko, čtu ve Tvém příspěvku o MC a sovičce,nechodíte náhodou do YMCY Na Poříčí? Já tam chodila s holkama několik let,možná se známe od vidění.Jana
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 5855
22.4.2005 16:10:16
ahojyk lucimary.o).

No u nás byla tento týden školka ve znamení bojů .... totiž nejaký chalpečce řekli Týnce, že ji zabojoi a zapálí, asi takový to, jak deti neco plácaj, ale ona se toho chytla ohroumná scéna ve školce i doma, pak se nechtela kamarádit ani s klukama v MC a sovičce , co už je zná roky ... no splečne s učitelkama jsme to už zvládli, ale ona je fakt typ pro šikanu, ješte se kní niko nepžřiblíží a ona už utiká, že jichce bouchnout, no a pak ti kluci fakt htej ... v živote jsm etakový chování nevidela, tak jsme s požehnáním učitele, celej tejden cvičili, že na takové veci se říká, Trhni si nohou :o).

no nakonec si s jedním chlapečkem celé odpoledne povídala ftípi a z druhym si dali pusu :oOO
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 5855
22.4.2005 16:02:21
asi napíšu jirkovi, byla jsem tu za týden nekolikrátna až dneska tu zase jsou přízpevky .... sice jsem už příšla na to, že když neco napíšu, obevej se i ty starý, ale je to normální ?
Lucymarie 28209
14.4.2005 11:58:29
Ahoj Korytnačko!
Máš pravdu, včera jsem sem taky načíhla a příspěvek tu nebyl ani jeden. Vymeteno. Už jsem měla obavu, že nám to zrušili, protože sem nikdo nechodí... musíme s tím něco uděla.
Náš "beránek" Natálka, má zase dnes "dovču" ze školky.
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 5855
13.4.2005 22:57:57
hele a jsou zpátky a to jsem se sem dneska koukala asi 6x ?????
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 5855
13.4.2005 22:56:36
včera apředvčírem jsme sem vložila přízpevek o prostřední dcerce ...

přidala se ješte jedna maminka , kde teď jsou ???? myslim samo ty přázpěvky:o((((((
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 5855
12.4.2005 9:37:59
tak dnes máme za sebou očkování proti žloutence A, Barunka má ješte placenou kombinovanou dávku a navíc Týnak je fakt čunátko a má svou hlavu i kvulivá školce nám to bylo doporučeno. Máme koupenou dávku od podzimka, ale stále bylojedno ze tří nemocné, tak jsme málem prošvihli platnost vakcíni;o(.

add paličatost, ze začátku když byla benjaminkem rodiny, tak jsem si myslela, že jsem vymmekla s výchovou, ale je fakt tvrdá palice na nejmladšího zabíraj stejné postupy jako na nejstarší, ale Týnka je svéráz :oP
Lucymarie 28209
10.4.2005 18:58:29
Ahoj všichni beránci i neberánci!
My se taky hlásíme do klubu. Natálka je 16.4.2001 (přesně velikonoční pondělí), do školky chodí ráda, ale když si postaví hlavu, tak si vezme "dovču" a nikdo ji tam nedostane :)))
Zdravím Milagros, pokud sem ještě zavítá!!!
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 5855
9.4.2005 19:21:58
ahojky, my jsme taky beránek ... Kristynka je prostřední a je to teda mezek nad mezky ... nevim jak moc to tady žije .. taky školkujete ? U nás docela rádi .. nekdy se jí nechce nechosí každý den v pátek je doma s babi, ale líbí se jí mezi detma , papula jí jede od rána do večera, se smnou by si tak nepokecala :oP.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36  [Dalších 16 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.