| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 36  [Dalších 6 >>]
Sisule+4 dcery 26608
20.3.2005 17:38:54
Ahoj maminky,
naše druhá dcera Deborka je narozená taky v dubnu (15.).
Paličák sice není, za to je dost energická, je to náš skřítek neposeda.
Za to má velice dobrou paměť a rychle si zapamatuje i dlouhé básničky :)
Milagros 24485
31.12.2004 16:38:56
Ahoj všichni :-)

Mám doma taky dítě narozené v dubnu 2001, konkrétně holčičku narozenou 28. 4. 2001, tj. ve znamení Býka. Já sama jsem taky ve znamení Býka :-) Je fakt, že je sice dost paličatá, ale jelikož jsme ve stejném znamení, připadá mi, že tak nějak přirozeně vím "jak na ni". Do ničeho ji nenutím, snažím se jí to vždycky nějak "rozumově zdůvodnit", samozřejmě s ohledem na její věk, například moc nechce pít, tak jsem jí říkala, že bude mít pleť jako stromová kůra a ejhle, zabralo to :-)
Chodí od září do školky, bez problémů, občas si pobrečí, jsme na sebe hodně fixované, prostě cítím, že mezi námi je nějaké neviditelné pouto. Výhoda je, že i bez kolektivu se dokáže bez problémů zabavit, maluje si, prohlíží obrázky, povídá si sama pro sebe...
Máme ještě starší ratolest, které v říjnu bylo šest, ta je zas úplně jiná :-)))
Katka
  • 
1.10.2004 15:04:11
ten muj drobek je tvrdohlavy jako beran - presne odpovidajici znameni. Ja kozoroh to jsou strety :))
Verca
  • 
13.5.2004 10:29:53
Ja jsem narozena ve znameni kozoroha, muj muz je byk a nas syn beran. Tri rohati, tri dubovy palice. Obcas je to velmi zajimave :-))
Vanda, jedno tříleté dítě
  • 
14.4.2004 22:57:41
nevím jak mám donutit dceru, aby se zapojila mezi děti.chodíme do dětského centra a příjde mi že děti vůbec nevyhledává nebo se jich bojí.mám jí do něčeho nutit?
*Martina* 13104
2.11.2003 23:29:18
Až teď se na mojí holčičce projevuje toto znamení, je to vzteklounek vzpurnej a paličatej, co s tím děláte vy? Necháte je se vztekat? Mám ještě dva starší syny, ale tohle opravdu neznám....Ještě mi tak chybí, aby se mi vzteky válela na ulici nebo v obchodě....
Regina Poláková
  • 
5.10.2003 17:27:20
Ahoj Filipe, jmenuji se Sam a narodil jsem se 15.4.2001. Umím znakovou řeč...chceš se naučit??
jitka
  • 
6.8.2003 21:36:00
tak to je paráda. a odkud jste??
já mám zatím hrůzu si pořizovat další mimčo, náš drak vojta je taková hodně silná antikoncepce...
ikdyž asi kdyby byl nějaký sourozenec, tak by se asi zklidnil, ale moc tomu nevěřím.
v noci je stále tak minimálně třikrát vzhůru, opět začal vyžadovat mléko, prostě chce na celou noc velký hrnek, občas si chce povídat pohádky a zpívat..někdy spím dřív jak on, ráno vstane a pusu nezavře, celý den kolotoč, je stále sám sobě nebezpečný, odevšud skáče, pádá, lítá...no vlastně vždyt to určitě znáš...při jídle na stole parkuje traktor..taky přece musí papat..do postele další auta a tak... přes poledne ho ukecam alespon na hodinu, ale toho člověk moc neudělá a pak až do večera nějaký program, spát tak v 10 nejdřív a to dlouho čteme pohádky a tak, neumí usínat sám...
no prostě jsem si ho dobře naučila a pak se divím, že??
při povodních jsme přišli o dům a od té doby je to takové hektické, až moc. pořád je co dělat.
ted začínáme stavět tak se snad brzy dočkám svého bydlení a klidu na konci vesnice a ne kde ted bydlíme, blízko kruhového objezdu, velmi frekventovaná křižovatka, takže pořád ruch...
a tak dál...
budu ráda když zase s někým pokecám...jitka
Jiřina, syn 04/01,dcera12/03 10590
6.8.2003 13:36:15
Ahoj Jitko
Mam doma na den stejne staryho berana jako ty. Patrik je taky 14.4.2001. Verim ze kdyz jste berani oba tak to musi byt dost tezky. Ja jsem ve znameni raka ale se svym berankem bojuji taktez neustale. Vetsinou je ten boj stejne marny. Je to tvrdohlavec a jde vzdy proti zdi.
Ahoj
jitka, vojta
  • 
5.8.2003 22:09:20
ahoj,
tak jak se vám žije s berany??
já jsem se narodila 16.4.1975 a můj malý beran 14.4.2001. a stále spolu bojujeme, je to boj s beranem...
jsme z mělníka, ozve se někdo???jitka
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 36  [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.