| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3136 z 36 
Jana+2 kluci, 8 měs. a 3 roky 7267
17.5.2003 20:58:46
Můj první syn Rudolf se narodil 30.10.2000. Druhý syn Radim se narodil 19.11.2002. Měli jsem obavy na reakce Rudíčka, neboť byl zvyklí, že máme jenom jeho. Musím říci,že když jsme mu v porodnici představili Radimka, jeho reakce byla taková, že začal vrtět hlavičkou a volat "ne ne ne", za chvíli už pokukoval, na mě nežárlil, ale na manžela, ten si ho nesměl pochovat, a když už tak Rudíček chtěl taky chovat, to trvalo asi 4 dny, potom se uklidnil, moc mi pomáhal, nosil mi věci atd. Ale teď když je Radimkovi už půl roku, tak začíná pokoušet svého brášku, nejhorší je, že se to Radimkovi velice líbí, ten by si od něho nechal škubat i vlasy. Musím se přiznat, že jsem měla i velice horkou chvilku, když mi v nestřeženém okamžiku Rudíček stáhl z gauče Radimka na zem (bylo mu 5 měsíců), máme všude plovoucí podlahy a ani nevím jakým způsobem se Radimkovi dostala pod hlavičku složená plínka, měli jsme velké štěstí, ty děti budou fakticky gumoví. Vyčítala jsem si, že jsem hrozná matka, když neuhlídám děti, ale slyšela jsem ze všech stran, že každýmu se stalo, že jim dítě spadlo, tak jsem se trošku uklidňovala. Ale jsem už poučená!!!! Už nikdy nenechám Radimka v blízkosti Rudíčka, on to třeba myslel dobře, že ho chtěl pochovat, ale byla jsem velice moc spocená, a probrečela jsem dost hodin na to, abych opakovala chybu. Už uplynul měsíc a Radimek se jedině z postýlky kouká na Rudíčka.
Rajla
  • 
4.5.2003 11:44:37
Ahoj, odkud jste?
Lucka
  • 
3.5.2003 16:42:03
Ahoj!

Ja se jmenuju Filip a narodil jsem se 11.4. 2001.
Rajla
  • 
1.5.2003 7:58:50
Ahoj, jsem ráda, že poznávám konečně pořádnýho chlapa :-) V mém okolí je to samá holka, a když už kluk, tak je to ještě "pinďa" :-) Jinak já jsem taky trošku tvrdohlavá. V budoucnu to nebude na škodu :-) ale teď? Maminka si někdy "užívá". Ale vypadá to, že to mám teď jenom přechodně :-) Stává se ze mě zase hodná holka. Hlavně jsem hrozně ukecaná (po mamince ne :-). A musím na sebe prozradit, že hrozně ráda jím.
bazi 3370
30.4.2003 9:13:32
Ahoj, já jsem se narodil na Apríla 1.4.2001 - v neděli. Jmenuju se Marek. Teď už mi jsou dva roky a jsem kluk jako buk. A taky pěknej Beran. :o)
Rajla
  • 
29.4.2003 22:08:40
Zdravím všechny dubnové panenky a panáčky! Jsem narozena 16.4.2001, přesně na velikonoční pondělí :-) A vy?
[<<Předchozích 30] Názory 3136 z 36 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.