| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 120  [Dalších 100 >>]
Hanka, Ani 5/2001, Luki 1/2006 43699
20.5.2006 21:50:20
Tak my už máme oslavu za sebou. Andulka je 16. a dostala to, co si moc přála: zavinovačku pro panenky a dečku do kočárku. Já jsem jí koupila ještě bezvadnou knížku ROK S JANIČKOU, povídky a některé úkolyvycházejí ve Sluníčku. Super knížka - česká. Jen mě zarazilo, že na Velikonoce hledají děti zajíčky. Nikde jsem totiž o tomto zvyku ( v Čechách) neslyšela.
LENKA+K+K 1778
19.5.2006 14:35:43
Je škoda, že diskuze tady tak upadla. Není tu přece jenom někdo, kdo by si chtěl o těch našich velkých Květňátkách popovídat? ;o))
Určitě taky oslavujete. Nás oslava čeká příští týden - Karolínka má narozeniny 26., tak už se nemůže dočkat. Plánujeme dětskou a pak ještě rodinou oslavu, tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne ;o)
katka willheimova 17894
23.2.2006 12:53:13
Dobrý den,
ráda bych vás pozvala do svého obchůdku: BAZÁREK U BUBÁČKA . Je zlevněno více než polovina zboží, navíc při koupi nad 500 Kč neplatíte poštovné.

Těším se na Vaši návštěvu!
Harry,Tom 5r,Terezka7.8.03 11439
17.1.2006 9:26:48
My jsme tu taky, ale nevím o čem bysme splkli? Náš Tom ještě na podzim nechtěl sundat kolečka z kola, nakonec jsem je sundala a držela ho za záda a utíkala s ním a docela mu to šlo, ale furt mě hlídal, jestli ho držím. Na jaře mu chceme koupit větší kolo asi 20tku a tu 12tku zdědí Terka. Ale furt trvdí,že chce mít kolečka:o((
Petr a Ríša 1527
5.1.2006 19:20:17
Ahoj, tak Vás všechny zdravím.
To nejsou žádné děti v tomto období????
Mám pocit že to tu mám jen sám pro sebe!
Petr + Ríša
  • 
26.6.2005 23:42:35
Hurá,hurá,....podařilo se mi naučit Ríšu kadit na "velkém" záchodě.

Děkuji za radu,jak ho naučit jezdit na kole bez koleček. Myslím že by to takhle mohlo fungovat. P.
Jáňa+tři sluníčka 29413
15.6.2005 11:17:53
Petře, naší Vendy jsem naučila jezdit bez koleček v necelých třech letech a to tak,že jsem odmontovala šlapky a nechala ji asi tak 14 dní jezdit jako na odrážecí motorce,aby trénovala rovnováhu. Pak jsem šlapky přidělala a ona se vždy rozodrážela nohama za šlapkama a když dostala rychlost dala nohy na šlapky a už to jelo... Naučila jsem tak obě holky i když Katka začala pořádně jezdil vlastně až teď na jaře,když dostala větší kolo.
Petr+Ríša
  • 
11.6.2005 10:33:43
Ahoj, zdravím zase po čase. Řekl bych že se tady moc dveře netrhnou.

Děkuji za odpovědi na můj problém. Ríša už je zase starší a rozumější.
Teďkom zase řešíme jestli odělat skola přídavné kolečka nebo ne!?! Všiml jsem si že někteří jeho spolužáci ze školky už jezdí bez. A jak jsou na tom Vaše ratolesti?
L+2
  • 
20.4.2005 17:54:03
Petre,
ja myslim, ze je to uplne normalni, ze kaka na nocniku. Moje holky to stridaji. Nekdy chteji byt na nocniku (hlavne, kdyz je vecernicek a ono to na ne dost casto v tuto dobu prijde, tak si ho prinesou do obyvaku a tam na nem truni), ale pak zase chteji jenom na zachode. Ted maji take obdobi, ze nechteji na zachod male prkenko, protoze jsou preci uz velke a mohou curat/kakat bez neho.
Myslim, ze hodne take odkoukaji ve skolce (chodi Risa do skolky?)
Dreza 19564
7.4.2005 10:49:28
Zdravím vrstevníky i jejich těžce zkoušené rodiče :)!
Dano, my bydlíme na Ořešíně, to asi ani nebudeš znát :). Na Vinohradech jsme bydleli dva roky, pro děti je to tam fajn, ne?
S tím kakáním na nočníku bych se taky netrápila. Pravděpodobně chce synek vidět výsledky :)) Ale mě se to radí, náš mladej je dost "splachovací", takže když mě přestalo bavit vylívání nočníku, tak jsem řekla "Davi, schováme nočník, ten je pro malý a ty už jsi velkej" a jeho jediná reakce byla "tak jo".
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 120  [Dalších 100 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.