| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2002

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1308  [Dalších 1268 >>]
Kriss,Kiki 4/02 3534
17.3.2007 22:48:28
Veri, taky tipuju žabky :-) A co tvoje nová práce? Psala jsi, že nastupuješ od března... Já jsem práci dostala, tak jsem zvědavá jaké to tam bude. Ale hlavně, že je to na zkrácený úvazek!

Lenko, v domečku ještě nebydlíme, i když nám ho stavební firma už předala. Pořád ještě nemáme tu kanalizaci, takže je neobyvatelný :-(
Jo a horečkovou virózu (jestli to byla viróza?) měla Kiki v únoru - po týdnu totiž dostala atb a ty zabraly. Nechodila do školky 3 týdny! Tak ať jste co nejřív ok.
Lenka, Míša 4.4.2002 2327
12.3.2007 15:39:24
Veri,zabicky?:)uhodla jsem?:)jsou pekny:)

Misa je od minuleho tydne doma-horecky,ryma,kasel a hodila to na nas,takze jsme doma od vikendu taky..mam fakt radost:(

venku je krasny jaro...tak to mame za oknem aspon pekne:)

Kriss,jak se bydli v novem domecku?
néni 24998
10.3.2007 11:00:49
Tak jsem sem zase po nějaké době zabrousila a koukám, že tu vedu monolog :-)). Holky, dneska jdeme na maškarní. Poznáte,za co jdou kluci. Letos jsem je dost odbyla, neměla jsem vůbec čas, ale snad budou k poznání :-))) No jdeme se hlavně zúčastnit a zahrát soutěže :-))
néni 24998
20.2.2007 19:11:20
Dito - tak to s tím podsloucháním neni jen u nás??? Taky všechno musím říkat desetkrát, než se dočkám výsledku. U všeho je tisíc keců, odmlouvání a držkování. Někdy teda si říkám, co nám z nich roste, ale pak nastane období, že všechno dělají sami, pořád chtějí pomáhat. Kéž by tohle bylo častěji. Bruslit jsme letos také začali a celkem jim to jde. Teď také začali hodně tvořit, strašně je to baví.




Jinak jsem si holky nechala udělat nechty a mám z toho fajn pocit. Mám je zatím jen takové jemné, ale koukala jsem na vzorníky a teda to je síla, co dokážou " nechtařky " namalovat. Bude se mi vdávat ségra, tak se nechám na její svatbu vyparádit :-)
néni 24998
20.2.2007 17:41:09
Kriss - nápodobně. Mireček by to zvládl, ale Jiřík také pořád kňourá, pořád se mazlí a zase mi začal ráno brečet ve školce. Utíká za mnou zpátky ke dveřím. Je to jako kdybychom začali zase chodit od začátku :-( Zrovna jsme včera mluvili o tom, že si vůbec nedokážu představit, že bude chodit do školy. No je ještě rok čas, ale stejnš z toho mám obavy. Ale když to tak vemu, tak to má asi po mě. Já byla taky vždy ubulená
Kriss,Kiki 4/02 3534
19.2.2007 20:52:00
Jé holky, díky moc, udělaly jste mi radost :-) I když ICQ to hlásí předem, takže narozky mám až ve středu :-D Bude mi 30 :-o
Kiki má teď hodně mazlící, ale taky kňourací období. Kamarádka zrovna chystá na školku v přírodě 4 letou dceru, tak mě napadlo, že Kiki by to asi nezvládla. A při tom bude po prázdninách předškolačka, že jo ;-)
Dita+4 18741
19.2.2007 11:36:30
Ahojky holky,
koukám, že je tady pěkně mrtvo, ale všimla jsem si že má Kriss narozeniny, tak také přeji vše nejlepší, hlavně zdravíčko, lásku, štěstía splnění všech přání.


Jinak, co je u vás nového?
Za chvilku budeme slavit 5. narozeniny těch našich prďolů, ani si nedokážu představit, že by měl být Martínek v příštím roce předškolák.
Jinak chodí 2-3x týdně bruslit, sem tam už i s hokejkou, dle toho, jakého má trenéra, a jednou týdně chodí na tenis, tam je ale docela divoch a zrovna 2x neposlouchá, to mně vždycky tečou nervy. Na horách jsme ještě nebyli, jednak je to se sněhem letos hrůza a jednak jsme se přizpůsobovali Nikčiným závodům (krasobrusl.), kterých měla opravdu hodně, teď už nás čekají jen dvoje, tak snad pak vyrazíme konečně lyžovat.
Taky jsm ezačali chodit na logopedii, ale prý to není taková "hrůza", takže jen 1x za 14 dní. Samozřejmě po 3 slovech , co doma zkoušíme, mně řekne, že už nemůže:-)))))
Tak se mějte hezky a taky něco napište!
néni 24998
19.2.2007 9:49:32
Kriss - ahojky. Koukám, že máš také husté období. No já tu výpověď také dala a už jsem skoro měsíc doma. Od března,ale nastupuji do nové práce, tak se těším, ale i trochu bojím, jaké to bude. No ale to k tomu patří. Ať vám to s pozemkem vyjde jenom dobře. Lidi jsou fakt mrchy. Jinak na ICQ jsem si všimla, že dnes máš velký den, takže všechno nejlepší k dnešním narozeninám, mnoho zdraví, klidu a pohody. A hlavně také šťastný konec s domečkem

Kriss,Kiki 4/02 3534
19.2.2007 8:14:10
Tak to vypadá, že se tu mihnem jednou za měsíc :-) Žádné nové zprávy? Já jsem kurz úspěšně dokončila, mám rozjednanou jednu nabídku na místo a v práci jsem dala výpověď. Co jsem skončila mateřskou připadá mi můj život jeden velký stres. Jsem zvědavá, jestli se to někdy uklidní.
Jinak taky už firma dokončuje domeček, možná nám ho tenhle týden budou předávat. Nicméně se zatím stěhovat nebudeme, protože nemáme kanalizaci :-( Vypekl nás chlápek, co nám prodával pozemek a že jsme byli hóóódně trpělivý... ale už jsme si na něj najali právníka.
Kriss,Kiki 4/02 3534
22.1.2007 12:33:04
Ahoj Lenko! Krásná PFka :-)) Kiki je celkem v pohodě, bála jsem se dalšího zánětu spojivek, jak foukal ten vítr a lítalo spousta prachu a jiných věcí ;-) ale je to ok. Já si dělám rekvalifikační kurz pedikúru, to mě docela baví a pokud seženu i nějaké místo, myslím, že bych si mohla časově dost vyhovět. Z práce jsem vyřízená, mám pocit, že se Týně dost nevěnuju. Má teď zase takové období neposlouchání - je to náročný.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1308  [Dalších 1268 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.