| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2002

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1308  [Dalších 1278 >>]
néni 24998
19.5.2007 11:22:56
nazdar holky - já radši ani váhu psát nebu. Jen tě chci Leni potěšit -DROBEČKA DOMA NEMÁTÉÉÉÉÉ. Mireček je
OK, ale Jířa je prďola. Musím s ním na endokrinologii, tak jsem zvědavá co nám poví. Jinak všechna vyšetření dopadla dobře. No bude po mě. Jábyla do osmnácti taky chcípák :-) :-). Teď na to už jen vzpomínám. Hodilo by se mi to :-)

Jinak já mám zlomenou ruku, takže tu pěkně datluju. Jiřík se nám toptiž rozjel na kole a nešlo mu to ubrzdit. Já s nima byla na in-linech, takže jsem to rozjela, abych ho zabzdila. Zo se mi povedlo. Spadl na mne, ale odnesla to moje ruka :-). No ted do slova a do písmene - TRPÍM ZA SVÉ DÍTÉ :-)))))))). Zaplať pánbuh za to. A víte jakou to má výhodu - Všichni mě tak krásně obskakujou - manžel, dětičky, šéfík v práci - docela dobrý :-)))))))))))))))))
Lenka, Míša 4.4.2002 2327
6.5.2007 13:21:37
dlouho jsem tu nebyla a koukam,ze tu jsou miry deticek..tak ja tedy taky pridam,jsme ale o dost drobnejsi:) sestricka namerila 103,5 a 15,5kg..ja doma 106cm a 16kg...no proste mame doma drobecka..:)

v patek nam odjela na skolku v prirode na 10 dni! Čestice u Strakonic..zatim jim stale prsi..tak snad bude lip.ALe nikdo nebrecel ani v buse ani v noci:) tak jsem moc rada:)
ale porad myslim,jak se ma a at se ji nic nestane..preci jen je to prvni samostatny vyjezd a docela na dost dlouho:)

mejte se krasne
Kriss,Kiki 4/02 3534
2.5.2007 18:05:58
Taky přidám míry - 113,5cm a 19kg :-)
Dita+4 18741
2.5.2007 16:20:42
Ahojky,taky se mně to zdá hrozné, ta blížící se škola a taky čím dál víc uvažuji o odkladu. Nikči jsem ho vyřídila a jsem maximálně spokojená.
Jinak míry a váhy v 5 letech u Martínka 111cm/19kg, od obou holek ho dělí necelých 10Kg a to má od jedné rozdl 2,5 a od druhé 5,5 roku:-)))
Teď bojujeme s nemocema, nějak se to u nás točí dokolečka:-(
Kriss,Kiki 4/02 3534
1.5.2007 10:36:44
... a už jsme ve sloupečku 5-6let. Máme za sebou pětiletou prohlídku, Kristýnčiny výtvarné výtvory nic moc, nicméně u kolonky školní zralost má plus. Není to šílené, že za rok a kousek půjdou ty naše dubňata do školy?!
Kriss,Kiki 4/02 3534
3.4.2007 13:48:27
Tak za chvíli přeskočíme do dalšího sloupečku :-) Já jsem skončila v práci a teď oficiálně nepracuju. Ale chodím do té nové práce - koukat se a zkoušet si to a od května do toho vletím :-) Je to na zkrácený úvazek a přijde mi to taková pohoda :-) Navíc začíná jaro (i když mě taky alrgie) a prostě je najednou všechno hezčí. A co vy? Jak se máte?
Lenka, Míša 4.4.2002 2327
20.3.2007 21:54:17
Kriss,domecek se mi moc libi,ale to uz jsem ti psala,je takovy akorat:) jeste okolo travnicek a je to:)

Veri,Misa je od pondelka po 14-ti dnech ve skolce...doufam,ze tam nejakou dobu vydrzi...Jsem moc rada,ze jste na alergologii dobre dopadli..zdravicko je prece jen to nejdulezitejsi...
Drzim palecky na zitrejsi cestu do prace zaveji!!!

Narozky...zrovna dneska jsme si rikali,ze ji asi poridime do pokojicku uz velky psaci stul a kdyz jsme se ji ptali,jestli chce k narozkam stul,tak byla cela nadsena:)jinak si preje knizku broucku a "koukaci" vilu amalku:) a pak taky ksiry do kocarku na panenku:)) a jidelni zidlicku pro panenku..a tak..prani je hodne:)))ale vsechno asi nedostane:)

Zitra je prvni jarni den,ale moc to venku na jaro nevypada..
néni 24998
20.3.2007 19:09:04
Leni - je už Mišce líp? Snad jo, my už do školky zase chodíme, tak doufám, že nám to chvíli vydrží. Jo jinak nevím, zda jsem psala, jak Jířa dopadl na alergologii - tak si představte, že jsme úplně zdravííííí. Ani nevíte jakou mám radost a už jsem se opravdu smířila, že je Jířa fakt hubenej proto, že to mají v manželový rodině a hodně mě to uklidnilo. Byli situace, že jsem se už bála aby neměl leukémii, či jiný sajrajt. Jsem si táááák oddychla
néni 24998
20.3.2007 19:05:32
ano holky - kluci byli za žabičky :-))) a byli tak originální, že při vstupu do sálu hopsali opravdu jak žabičky a kvákali u toho :-))).

Kriss - domeček se už pěkně rýsuje. Téda to bude palác :-) Jinak práci již mám. Jsem tam už od března a jsem zatím moc spokojená. Je to hodně mimo můj obor, ale lescos je tam podobné, takže zatím si stále spojuji a nové a nové informace, abych z toho už měla celek. Je fakt, že mě to hodně baví a co je hlavní, je tam příjemný kolektiv. Mám pocit, že tam dělám už hodně let. V minulém zaměstnání jsem byla opravdu vychladlá po týdnu a už od začátku mi tam stále něco nehrálo. No dnes už vím, co to bylo :-))) a stále si jen říkám, že jsem udělala dobře, že jsem se takhle rozhoupala. Cítím se teď opravdu moc fajn a i doma jsem na všechny hodná :-))))))))))). No a co ty? Kdy přímo nastupuješ? Držím ti pěsti, ať se ti tam co nejvíce líbí a si spokojená. Když už tam musí být člověk půl svého života, tak to musí být příjemmý a né plné nerváků.

Holky, jak připravujete na tu velkou PĚTKU našich dětí? Já už objednala dorty. Míma si objednal parní mašinku a Jířa bagr, takový, jaký má táta :-)) No ještě , že máme známou cukrářku, páč by se jiná z nás picla.l

Teď na mě volá manžel, jakej je hukot venku. Máme tu totální kalamitu. Sněhu jak v pr.... Celou zimu nic a teď by se to přetrhlo. No třeba ještě nakonec vytáhneme ty boby :-) a budeme bobovat.Letos to bylo jen dvakrát a kluci fňukali, že si to vůbec neužili . No děsím se zítřejší cesty do práce :-(
Kriss,Kiki 4/02 3534
18.3.2007 10:09:36
Takhle vypadá náš domeček.

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1308  [Dalších 1278 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.