| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7502  [Dalších 7472 >>]
Petra&kluci 70977
31.1.2010 17:44:38
ahoj holky,
já říkám to stejný - ten sníh je hezkej, ale už je ho dost - takže klidně at mrzne (když to nebudou nějaký šílený mrazy) a sníh vydrží, ale už by nemuselo sněžit.

Já se na školu taky moc netěším, protože už to budou povinnosti - Ondra nevydrží chvilku v klidu, pořád ho něco rozptyluje, tak to bude asi boj, aby vydržel se na něco soustředit.
Luky bude mít za 2 týdny 3 roky - hrozně to uteklo - zrovna jsem stahovala fotky do počítače, tak to natáhnu na net a hodím něco aktuálního :-)
Martina+dva miláčkové 10779
31.1.2010 14:15:05
Ahoj Katko,
u nás se taky bydlení hodně řešilo. Z Letňan se nám nechtělo právě kvůli tomu dojíždění a tomu "luxusu" bydlet v Praze. Jenže ten domek stál to, co tady v Praze byt, takže bylo rozhodnuto. Školu i školku budeme mít kousek od domu, dokonce v jednom areálu.Ale uvidíme, jak to bude s krožkama. NA bydlení se těším, z ostatního mám hrůzu. I z toho, že půjdeme někam, kde nikoho neznáme. TAdy mají děti kamarády a já dobré kamarádky....ach jo!

Kubík taky bojoval s grafomotorikou? A měl kvůli tomu odklad? A jak jsi to řešila s učitelkou??? Napiš mi o tom, prosím, mně už z toho hrabe. Cičíme každý den,ale děsně mi to drtí nervy. Nějak nemůžu pochopit neschopnost udělat dvě stejná kolečka nebo čárky ~n~
Katka
  • 
31.1.2010 8:40:23
Ahoj holky,

Danči jsme taky koupili batoh po zkušenostech, kdy jsme Kubovi koupili klasickou aktovku a hned v druhé třídě kupovali batoh. Danča se do školy těší pořád, dělala na zápise nějaký úkol a prý to už si doděláš doma, hned doma si úkol dodělala a chtěla ho donést do školy pí učce ukázat:-)

Marti, domeček je krásnej. Taky řešíme dilema stěhování, manžel vybral domek mimo Brno a mně se tam moc nechce. Jenže potřebujeme spojit bydlení s podnikáním. Přece jenom na nás dopadla krize a nájem v centru je dost vysoký, musíme snížit náklady.Jenže si to nedovedu představit, jak to skloubíme s vyzvedáváním děcek, s kroužkama.Teď to máme vše do 10 minut od sebe, školu, práci a domov.
~o~
A add grafomotorika, Kuba má sice úlevu ve psaní, píše jak prase pořád a budu ráda až nebude mít ve škole psaní:-)Ale nějak jsme to přežili, sice první třída byla krušná co se týká psaní, jsme se vždycky pohádali celá rodina, ale prošel až do třetí:-)

Nějak si nepamatuji registraci, nechce mi ji vzít:-((
Martina+dva miláčkové 10779
30.1.2010 21:28:13
U nás už zase sněží. Musím říct, že už mě to fakt štve. Je to krásné, ale je toho moc ~t~ Nicméně děti jsou nadšené ~;)

A jak Ty se těšíš na školu? Já ani moc ne. Přijde mi to "konec" bezstarostného období a mám spíš strach. Pořád totiž hoooodně bojujeme s tou grafomotorikou.

Lukáškovi budou za 14 už tři, viď? Dej sem nějaké nové fotky...
Petra&kluci 70977
29.1.2010 21:39:58
Marti, Ondra o jiným batohu nechtěl ani slyšet - ale ten s nápisem gooooool byl chvilku taky ve hře :-) Do školy už se těší - u zápisu mu řekli, že může jít hned druhý den - tak pak brečel, že chce do školy - ale jak jsem mu řekla, že to není jak ve školce, že když se mu nechce, tak mě ukecá a je doma nebo u babičky, že do školy už se musí chodit každý den, tak najednou otočil a do školy že nechce ~t~
O sněhu ani nemluv - už mě to nebaví - pořád sněží a sněží ... vždycky už to vypadá, že bude klid, odklidí cesty a za 2 dny zase napadne - a já se pak bojím jezdit autem, protože jsem skončila na začátku ledna v příkopě ... a autobusem cestuju půl dne
Martina+dva miláčkové 10779
29.1.2010 19:09:44
Jojo, už aby to bylo, ale ještě musíme počkat :-)

Peti, zrovna dneska jsem přesně na tenle koukala - v modrém. taky se mi líbí. Pořád váháme - mně se líbí i ten s tím nápisem gooool a Romčovi s ukazatelem nálady. Dmeskase nám oběma líbil ten, co jsi sem dala Ty?

Ondra už se těší do školy, viď? My jdeme v pondělí k sycholožce, mimo jinéi kvůli školní zralosti. Tak nám držte palce...

Jinak - jak je v Brně, Peti? Máte tam taky spoustu sněhu?
Petra&kluci 70977
29.1.2010 15:59:49
Marti, hezkej domeček ~R^ už abyste se stěhovali, co :-)

batoh máme Topgal

Ondra si ho vybral sám - nechtěl žádnej s obrázkama - to mi všechny zamítl
Martina+dva miláčkové 10779
26.1.2010 22:44:45
Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá~R^
Tak to je náš budoucí domeček :-)
Martina+dva miláčkové 10779
26.1.2010 22:44:15
a nebo já to zkusím hned:
Martina+dva miláčkové 10779
26.1.2010 22:42:35
Peti, já vím,a le nejde mi to ~d~ Zkusím to zítra.
Holky, já jdu zítra na trhání osmičky a ukrutně se bojím. Ani si neumíte představit jak, tak mi držte palce ~n~
Petro, jakou máte tašku?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7502  [Dalších 7472 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.