| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8600  [Dalších 8570 >>]
Kik+3 7508
6.7.2011 22:19:39
Gratulace k výzu ~g~~x~. Kdyže máš termín??? Já teda s Izabelkou balila taky až ve 38.tt, protože jak mi hrozilo, že to nedopadne, tak jsem se radši netěšila a neřešila :-)

My se dneka vrátili z 5denního pobytu u 2.babí v JČ a jsem ráda, že jsem doma. Já nevim, že ty děti mimo domov nějak víc zlobí ~a~, no asi i tím počasím, zima a pršelo, nic se nedalo ~d~. Ale domů jsme se vrátili bez Lukáška, bude tam na 14 dní, a je to znát o 1 dítě doma méně ~t~
Eli a ej 15871
6.7.2011 21:26:56
Ahoj,
vyprala jsem dneska nejake miminkovske oblecky, ale jinak jsem desna, tasku do porodnice nemam a budu ted 14 dni sama doma, deti u babicek a manzel na sluzebni ceste...do toho dodelavam byt a stehovat se budem tesne pred porodem, proste idylka:-)
Hanka+Danča10/04 10723
5.7.2011 20:45:57
Takže samé jedničky. A apaluchu už máme za sebou.
Eli a ej 15871
2.7.2011 22:52:38
Ahoj, mame prvni vysvedceni, lepsi uz to byt nemohlo:-) Ted odjely deti s tatinky na Apaluchu, tak mam tyden pro sebe:-)
Eli a ej 15871
15.6.2011 22:53:13
Tak uz se nam to blizi:-) Jonatan kope jako zbesily, mame nove golfky, ty stare Jachym oddelal...
http://www.janecz.cz/golfove-hole-jane-challenger
Kik+3 7508
25.5.2011 21:54:06
VE ŠKOLE nepřekvapí, sorry, né ve školce
Kik+3 7508
25.5.2011 21:52:59
Lukášek půjde taky normálně, v září. Tenhle rok chodil na kurz předškolní přípravy pro odkladové děti (bylo tam ještě volno, tak ho vzali i jako neodkladového), protože jsem měla obavy z jeho leváctví a zřejmě nějaké dys-, moc ho to bavilo, ale už jsme museli denně dělat úkoly, takže to ho ve školce už nepřekvapí, přesto se tam bojí.

Jo a dneska mi přišlo rozhodnutí o nepřijetí Boříka do školky. Jsou mu 3,5, ale s mladším sourozencem neměl šanci, byl někde 7.pod čarou, ale za ním ještě kvanta dětí. Napřesrok už ho prý vezmou.

Logopedická škola? O tom jsem jakživa neslyšela. Gratuluju ~x~
Hanka+Danča10/04 10723
24.5.2011 7:38:01
Tak my nastupujeme do školy normálně. DJ se moc těší, hlavně na úkoly. Chodí už 2.rokem do ZUŠ, ví co jsou to povinnosti.
A prázdniny? No v červenci ještě párkrát do školky a pak týden s tchánama, týden u našich, pak nějaké prodl.víkendy s náma, příměstský tábor (vloni byla nadšená) a prázdniny budou ty tam.
Dadka+Karca10/04+Petr05/07 16171
23.5.2011 21:38:32
Ahoj Kik,
my odklad neplánuje ač nám ho doporučili. Karolína je stále prý moc děcká, ale já si myslím, že to je spíše jejím ADHD.
Víc nás potěšíla skutečnost, že ji přijali do Logopedické školy. Utečeme, tak tomu, že nastoupí do ZŠ a pak by musela přejít a vracet se zpět. Tak to bude přestup jen jeden, až se srovná.
Díky ADHD a poruchám řečového centra se dá čekat, že bude mít skoro každé dis a tak bude pomoc ihned na začátku a já doufám, že o to dříve bude mít šanci to srovnat. Aspoň trochu jsem se přestala toho nástupu do školy tolik bát. Ve třídě je max 12 dětí a tak jí bohou moci opravdu pomoci a nebude s tím vším bojovat jen doma.
Jak to zvládá Lukášek? Vím, že svého času jste to taky neměli jednoduché.
Kik+3 7508
23.5.2011 16:01:15
Už se blíží konec května, termín na možnost odkladu - tak kdo půjdete normálně a kdo s odkladem? A jak se vaše dítka těší?
Jo a co plánujete na prázdniny? Už nějaké říjňátko pojede na tábor samo? Já zatím plánovala jen příměstský, ale nakonec je obsazen, takže zase jen u babičky a týden ve školce - nostalgie na konci léta těsně před školou.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8600  [Dalších 8570 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.