| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13800  [Dalších 13760 >>]
Bára a kluci 27301
26.6.2009 15:29:51
Czep, fakt tě odřízli???? hajzli!!!!!!

a proč nemůže někdo novej??? Protože někdo novej mohl kdykoli předtím - dveře byly otevřené pro každého...a nepochybuju o tom, že skrze ty dveře viděl kdekdo. A když se dveře zavřou, najednou není co číst ~;)
Czeperka 16441
26.6.2009 15:10:16
Protože mě admim tam odtud odřízl.

A zase píchnu do vosího...proč by mezi nás nemohl někdo novej?!! Já tedea moc nejsem pro takovýhle selekce.

Takže Romčo, já si budu s tebou povídat tady :-) Protože na ŠŽ se nedostanu.
Tereza+12/05+09/07 54424
26.6.2009 14:46:08
Ahoj Romano,
na Rodinu nakukujeme, protože po stěhování ještě nejsme komplet, ale na rovinu, většina holek (teda zatím vlastně všechny, kdo se na to téma vyjádřily) na přestěhované diskusi je proti tomu, brát další maminky, které doteď nepsaly a neznáme je, tím spíš, že ve věku našich prosinčátek už na měsíci narození až tak nezáleží a určitě, pokud budeš mít zájem, můžeš pro "moudré rady" :-) chodit mezi maminky na jinou diskusi blízkou věku Tvých kluků, třeba i zde na Rodině.
Neber si to prosím osobně, přejeme Tobě i Tvým klukům taky všechno dobré !
Vidím, že Czeperka je jiného názoru, tak neříkám, že je to definitivní, jen abychom neignorovaly Tvůj příspěvek ...

Czeperko, proč nejsi na ŠZ ? ~d~
Czeperka 16441
26.6.2009 13:07:28
Co s tebou Romčo?

To se musí nějak vymyslet, abys mohla být s náma, pokud chceš.... nechápu ale proč jsi nikdy nenapsala? Jestli jsi náš četla, tak víš, že jsme nikoho nově příchozího nezazdily.
Romana, dva kluci
  • 
25.6.2009 22:29:02
Jé holky, co jste mi to udělaly. Tak ráda jsem vás četla, ale nějak jsem se neodvažovala do té vaší diskuze vtírat, jste taková úžasná banda, že vám to každý může závidět:-).Nechodila jsem sem pravidelně a když jsem zrovna nakoukla, tak jsem se styděla se k vám zapojit(ano styděla a to mi je 36). Mám úplně stejně starého druhorozeného chlapečka jako vy, tak jsem chytala moudré rady a musím říct, že mi kolikrát pomohly, někdy jsem si připadala, že je to moje první dítě, ale to některé z vás určitě taky znají. No co říct, smůla pro mě, měla jsem reagovat dřív a né to nechat, až se mi odstěhujete~n~. Ani nevim jestli to ještě někdo z vás tady bude číst, ale kdyby přeci jenom, tak všem přeji krásné zdravé děti a i když mě vůbec neznáte, tak třeba někdy na slyšenou nebo na čtenou:-), ale to už asi neni aktuální.
Romana, dva kluci
  • 
25.6.2009 22:27:16
Jé holky, co jste mi to udělaly. Tak ráda jsem vás četla, ale nějak jsem se neodvažovala do té vaší diskuze vtírat, jste taková úžasná banda, že vám to každý může závidět:-).Nechodila jsem sem pravidelně a když jsem zrovna nakoukla, tak jsem se styděla se k vám zapojit(ano styděla a to mi je 36). Mám úplně stejně starého druhorozeného chlapečka jako vy, tak jsem chytala moudré rady a musím říct, že mi kolikrát pomohly, někdy jsem si připadala, že je to moje první dítě, ale to některé z vás určitě taky znají. No co říct, smůla pro mě, měla jsem reagovat dřív a né to nechat, až se mi odstěhujete~n~. Ani nevim jestli to ještě někdo z vás tady bude číst, ale kdyby přeci jenom, tak všem přeji krásné zdravé děti a i když mě vůbec neznáte, tak třeba někdy na slyšenou nebo na čtenou:-), ale to už asi neni aktuální. Romana
Fany&Honzík 12/05&Vítek 05/09 29691
24.6.2009 14:59:56
Ef, mrkla jsem na fotky. Byla jsi fakt krásná nevěsta! Ty šaty byly na Tobě naprosto perfektní. A ty nádherné družičky!
Je super, že jste si to užili, já byla před 6 lety taky za princeznu, za hodně peněz :-), ale stálo to za to ~s~

Jinak také hlasuji:
Přesun: ANO
Zachovat deníčky: určitě ANO
andilek1+ Tobik 12/05 31763
24.6.2009 10:52:26
Ještě raději sem Ef - prosím tě jestli dočteš tady, můžeš mi písnout na mail, kolik nocí, příp. které jestli víš, bude manžel ~R^ v Podlesí?
Potřebuju to dnes odeslat, od zítřka jsou již storno poplatky.
Ač jestli tam nebude, tak bude muset Kamilka stejně mít svou postel, takže teoreticky jestli jen rychle přemýšlím správně tak to vyjde +/- stejně - jakože by jim to mělo být jedno, když uvedeu teď jen tebe jako dospělou os. a pak se doplní, které noci by tam byl i manžel, pokud teda předpokládám správně, že v té době by Kamilka byla jako spící mezi vámi - zdarma.
A jídlo mám nahlášeno PL 1xDO + 1xD souhlasí? Manžel asi taky PL - dny co tam bude, viď?

Jinak fotečky jsem viděla a kráása, vypadá to, že jste si to vážně užili!!! Moc vám to všem slušelo, no a Julča a Kamilka - celkově ty holčičky v těch šatech načančaných jsou tááák roztomilé!!! ~R^~R^

Kristy - příp. to samé - manžel?? jídlo souhlasí s nahlášením? PL 1xDO + 1xD
Kimik+Adélka+Míšánek 31494
24.6.2009 8:56:14
ahoj,

Ef!!! Zkoukla jsem fotky s Efčiny svatby - krááása! Moc Ti to slušelo, i ženichovi a drůžičkám. Přišlo mi moc hezký jak jste byli sladěný se svatební kytkou~x~ Moc gratuluju, mladá paní!!!
andilek1+ Tobik 12/05 31763
23.6.2009 21:14:02
SŽ - ANO
zachovat deníčky ANO...
smazat to, jestli to udělají tak bych byla pro, jen jeslti nám zachovají ty deníčky...
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13800  [Dalších 13760 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.