| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 19522  [Dalších 19482 >>]
Hani+Leonka6/06 38767
3.2.2013 23:04:28
Ahojky všem:-)

Jani,krásné fotečky,jste krásná rodinka:-)

My jsme dnes byli na karnevalu,bylo šíleně málo lidí.Mně to teda nevadilo:-)

Ajuško,držím pěsti,at vše dopadne,tak,jak si přeješ,hlavně,at jsi co nejdřív fit.

Zdravím všechny,a děkuju,že píšete,budu častěji nakukovat:-)Hned je to veselejší:-)
Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
2.2.2013 20:08:15
Ještě Vám sem hodím fotečky


Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
2.2.2013 19:58:46
hezký večer holky,

tak mámchvilku než půjdu zase krmit Kristýnku,tak Vás jdu pozdravit a napsat jak se máme.

Vede se nám celkem dobře,jen bohužel jsme teď po nemoci,dokonce i Kristýnka dostala antibiotika,jelikož nám hrozila nemocnice,vypadalo to na zápal plic,ale už je to dobrý,už je dobíráme a snad to bude v pohodě.Chytila to od vendulky,ta to asi přinesla ze školy.
Jinak Vendulka je beruška,sestřičku miluje,pořád jí chová,utěšuje,pusinkuje,hladí,občas jí musím až okřikovat aby už jí nechala:-).Ve škole je to dobré,jen bojujeme s občasným pošťuchováním,ale to je asi všude stejné.
Jinak teď hledám Vendulce nějakou taneční školu,strašně chce chodit tancovat,ve školce chodila,ve škole jsem jí nechtěla zatěžovat,ona ale mooc chce~:-D


Ajuško,přeji aby porod,byl rychlý a bez problémový.neboj se určitě to v pohodě zvládneš~s~~s~

Já jsem teď doma jen s Kristýnkou,Vendulka je smanžou u tchýně,zítra pojedou na lyže,takže dorazí zítra večer.

Tak se mějte krásně,snad se ozvete,je to tu teď takové mrtvé a smutné.Všem přeji hezký večer~x~
Mikysek+Anule9/01+Viki7/06 30482
1.2.2013 8:45:56
Ahoj holky,
posílám i jedno pololetní pozdravení od nás, obě naše kočky přinesly včera samé jedničky, tak myslím, že na sebe byly hrdé. Hned včera provedly sběr pochval a benefitů po celé rodině, tak byly i spokojené:-).

Janči,
naše rozhodnutí padlo nakonec k Aniččině spokojenosti, takže 22. února odjíždí/odlétá. Moc se těší na nové lidi a nové zážitky. Už si začala vypisovat nějaké španělské fráze a byla si nakoupit opalovací krémy:-). Vůbec nikoho tam osobně nezná, takže seznamovačka bude až na letišti. Čeká ji na místě ale docela makačka (2h dopoledne trenink bazen, 2 h odpoledne trenink bazen + 1 h trenink atletika), tak jsem zvědavá na dojmy a pocity po.
Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
31.1.2013 19:29:54
Ahojky holky,jdu Vás pozdravit a hodit fotečku s dnešním vysvědčením:-))



Večer,nebo zítra ještě hodím Kristýnku a něco napíši:-)
\ajuska+3 33479
31.1.2013 13:56:43
ahojky holky,
tak hlásím, že jsem včera byla na zevní obrat mimča (bylo původně KP), no a povedlo se, bylo to tak snadné, že jsem si říkala, proč jsem si to neudělala sama~t~
bohužel se to dělá i když je vše ok za jednodenní hospitalizace, takže jsem si tam musela poležet. byla jsem s maminama na udržování a řeknu vám, teda, opravdu mi můj 37TT záviděly.~n~

jinak jak jsem se vrátila z nemocnice, tak mi je teda opravdu blbě, bolí mě celé tělo, točila se mi hlava a myslela jsem si, že už jedem zpátky. ted jsem se trochu prospala a je mi líp, ale začíná mě škrábat v krku - no tak to už se těším jak budu rodit s rýmou a horečkama~o~

emča je nemocná, má ATB. maty je ted na skolkovém lyžáku (jenom na dopoledne), tvrdí teda, že už tam skáčou na skokánku, no ale to mu moc nevěříme~t~asi myslel nějaké muldy. no nevím kdo s ním bude chodit lyžovat, mě teda na muldy a velké kopce nikdo nedostane:)
no a pak ho taky začal bolet zub. manžel s nima odmítá chodit k lékaři, tak jsem zvědavá jak to zvládnu.

chjo a taky už ted se bojím porodu, doufám,že ještě aspon týden vydrží~f~
Janča ,Kubík 9/02, Anetka 7/06 37799
30.1.2013 20:59:17
Ahojky holky :-)
Je tady tak smutno, jak nemáme pravidelné příšpěvky ~n~ Já už ted skoro zapoměla přihlašovací údaj...a to jsem tu kdysi nestíhala číst...je to škoda.

Zítra nás čeká první vysvědčení...Anetka sice bude mít jedničky, ale jsou fakt vydřené a myslím , že učitelka zavřela obě oči :-) Docela se školou bojujem ~d~
Kubím je v poho ~6~
A jak vy školáci?

Mikýsku, jak jste se nakonec rozhodli s Aničkou , jela nebo ne? Řeknu ti, že v tomhle jste proti nám hodně odvážní, já Kubu ještě nepustila ani tábor :-( jako k babičkám a kamarádům jezdí...ale takhle...a bojím se toho, až to příjde...

Jak se jinak všichni máte? Užili jste si snížku? My teda nelyžujem ~d~, ale chodili jsme aspoň bruslit...Kubík se vyřádil s klukama při hokeji.

Tak aspoň tolik od nás a vy taky písněte, ať nám to tady úplně nezmarzne ~6~~3~
Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
22.1.2013 13:36:18
Firsti děkuji moc:-)

Ajuško,rodila jsem ve 34 týdnu,bylo to komplikované a bylo to akutní.
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 38107
21.1.2013 20:07:41
Jani, tak to gratuluju! Já jsem to nějak nezaregistrovala ~f~ a na fotce mi nebylo nic "nápadného" ~:-D
\ajuska+3 33479
21.1.2013 9:27:03
jejda Jani, já myslela, že to bylo už v termínu.
a jak předčasně jsi porodila. já jsem dneska 35+4 a poslíčkuju už teda tak 14 dní. tak snad ještě aspon dva týdny vydržím.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 19522  [Dalších 19482 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.