| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 19522  [Dalších 19472 >>]
Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
20.1.2013 18:44:33
Zdravím všechny,

Firsti měla,porodila jsem předčasně,už na tom Vánočním přání níže je na fotce miminko
:-)
Je to holčička,Kristýnka.

Zítra napíšu něco od nás a vložím nějaké fotečky.
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 38107
20.1.2013 14:06:51
Ajuško -

to je pěkné že je Maty takový vědátor! Přeju vám, aby vám to přijetí do té třídy vyšlo. Matoušek bude taky s mluveným projevem a čtením hodně bojovat, ikdyž grafomotoriku má dobrou. Hezky maluje, tak jsem zvědavá jestli mu půjde i psát. Učitelky mu obrázky moc chválí, dáme ho asi do lidušky, protože ho to baví a má cit pro barvy atd., chodí teď i na keramiku a to už taky máme doma pěkné výtvory.

A co vy ostatní - jak žijete?

Jani - co ty? Neměla jsi už termín?
\ajuska+3 33479
18.1.2013 9:24:12
ahojky holky,
Firsty hlásím, že my jsme taky byli na zápise. měli to dost pečlivé, několik stanovišť, kde děti plnily různé úkoly - celé to trvalo skoro dvě hodiny, školou je provázeli deváťáci převlečení za zvířátka. Bylo to fakt pěkné.

jinak u nás otevírají třídu pro intelektově nadané děti, tak jsme tam matyho zkusili přihlásit,on je hodně chytrý, hlavně na matematiku, tyziku a takové vědy (ted u nás vedou pokusy se sněhem, ledem a vodou - zkoumá o kolik vody bude mít míň než sněhu a kdy praskne sklenice s vodou venku atd.) koncem února tím pádem musí jít ještě na pedagogicko psychologické testy. což už tedka se děsím, protože tam bude muset být sám a on je strašně úzkostný a z nového prostředí má strach. rozhodně je ale o hodně slabší v řeči a na jemnou motoriku, mají se ale učit číst genetickou metodou, tak snad by mu to mohlo vyhovovat.

no jinak já jsem ještě stále dva v jednom. mimčo si hoví bohužel prdelkou dolů, tak pořád doufám, že se ještě otočí. za dva týdny bych chtěla zkusit i zevní obrat. termín mám 25. února.
jo a dneska jedu na wellnes víkend, dostala jsem ho od mužíčka na vánoce. jedem s kámoškama tak se těším.
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 38107
17.1.2013 21:10:15
Ahoj holky,

jdu vás letos poprvé pozdravit.

Kde jste všechny? Doufám, že nám stránka ještě funguje...~:-D

Já jdu zítra s Matouškem na zápis do logopedické třídy, PPP nám to přiklepla, takže bude ve třídě s 10 dětmi. Doufám, že se jeho řeč zlepší tak aby tam nemusel chodit dlouho. Chodíme pořád na logo a ještě k logo asistentce. Maty se trochu zlepšil, umí už zopakovat ale sám správně nepoužívá. A Šíma to má jakbysmet. ~q~

O víkendu budeme slavit Šimonkovi narozeniny, a už se těším na nadělování dárečků. Dostane od nás logickou hru Schody, a stavebnici ze dřeva a ještě pár drobností.

Taky mají vaše děti tak rádi logické hry? Asi už do toho dorostli, že. Maty má taky moc rád, dostali od ježucha Rush Hours a hrajeme to celá rodina.

A jak se teda všichni máte? Co děláte? Užíváte si snížek. U nás je sníh poprvé letos a už byli kluci pekáčovat. Trénujeme na hory, jedeme v únoru na týden do Orliček, tak asi zkusíme už i my lyže. Snad je to chytí.

Mějte se krásně a doufám, že tu bude brzo hodně příspěvků!
Mikysek+Anule9/01+Viki7/06 30482
5.1.2013 20:46:45
Ahoj holky,
zdravim v novem roce a preji hlavne hodne zdravi a taky trosku stesticka:-).
U nas byl zaver roku trosku dramatictejsi, Viktorce se v nemocnici trosku zkoplikovala ta ouska, ale ted je uz na dobre ceste a doufam, ze bude Viki spokojena a az se to prestane maskovat obvazem.

Jinak do zitrka se musime rozhodnout, zda Anicku pustime na plavecke soustredeni na Kanarske ostrovy - jela by tam s lidma, ktere nikdy nevidela. Ona chce hodne, ale ja trosku vaham, zda neni jeste mala a taky by zameskala 8 dni skoly. Fakt nevim, pustili byste ji?
Kačírek + Oliverek +Kristiánek 107685
2.1.2013 17:39:29
Ahoj holky, chci vás všechny pozdravit a popřát všechno nejlepší v novém roce, hlavně štěstíčko a zdravíčko a ty nejhodnější dětičky a manžílky, popřípadě přítele! ~;) No a hlavně ten největší bílý pruh, jaký jen může být a ten černý, ať se vyskytuje jen minimálně! No a ať se tu stále scházíme, minimálně jako doposud!
Zenoa 13866
31.12.2012 20:39:23
Ahoj holky,

všem přeji krásný nový rok, plný úspěchů, hodně zdraví, štěstí a lásky.

Péťa ~s~~s~~s~:-):-):-):-)
Marta P. + Julinka a Víťulka 29337
28.12.2012 22:22:14
Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit zda náhodou nemáte některá vypracovaný nějaký dotazník. Nejlépe něco k dětem, školákům, mladistvím, školce, škole atd. Potřebovala bych nějaký mustr. Děkuji Marta P.~:-D
Máťa + 2 + // 10181
24.12.2012 10:40:41
Krásné svátky a v novém roce ať se Vám daří... :-)

[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 19522  [Dalších 19472 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.