| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6461  [Dalších 6431 >>]
Mr. Miçkey 124689
4.9.2012 20:30:53
Zdraviiim~x~
co se na vitani skolacku stalo tak strasnyho, ze breceli?~e~ to si vubec ani neumim predstavit ~e~
Misa je zatim jeste stale v CR, pristi tejden ve ctvrtek je privazim do Nemecka, a v patek jde do skoly, 14.9.- jen slavnostni zahajeni, s aktovkama, kornouty atd. A od pondelka uz se budou ucit, konecne ~g~
Zato ja prave zjistila ze mi prednasky zacinaj az posledni tejden v rijnu~t~~R^
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
4.9.2012 10:02:06
Ahoj holky,
All, mrzí mě, že vám první den nevyšel, co se stalo tak strašného, že to Agátka oplakala?
U nás byl první den úžasný, dojemný, přivítal nás ředitel, i starosta, deváťáci rozdali prvňáčkům odznáčky... paní učitelka vypadá mile, stejně tak jako družinářka pro Vojtovu třídu a jediné zklamání pro Vojtínka bylo to, že se ještě nenaučil psát!!! ~t~ brouček můj netrpělivý ~6~. Takže dnes šel do školy s tím, že snad už konečně... ~t~ On strašně rád něco opisuje atd, takže se těší, až se nebude muset vyptávat na různá písmenka ~;((

No a pár foteček ze slavného dne :-)

vykročíme pravou, bráško!


ještě před školou


soustředění


rozloučíme se a jdeme, Vojtíkova první půl hodinka v lavici :-)


náš prvňáček :-)
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
4.9.2012 10:01:04
Ahoj holky,
All, mrzí mě, že vám první den nevyšel, co se stalo tak strašného, že to Agátka oplakala?
U nás byl první den úžasný, dojemný, přivítal nás ředitel, i starosta, deváťáci rozdali prvňáčkům odznáčky... paní učitelka vypadá mile, stejně tak jako družinářka pro Vojtovu třídu a jediné zklamání pro Vojtínka bylo to, že se ještě nenaučil psát!!! ~t~ brouček můj netrpělivý ~6~. Takže dnes šel do školy s tím, že snad už konečně... ~t~ On strašně rád něco opisuje atd, takže se těší, až se nebude muset vyptávat na různá písmenka ~;((

No a pár foteček ze slavného dne :-)

vykročíme pravou, bráško!

ještě před školou


soustředění


rozloučíme se a jdeme, Vojtíkova první půl hodinka v lavici :-)


náš prvňáček :-)

Anita007 18430
3.9.2012 23:53:24
Zdravím všechny po dlouhé době!

All mrzí mě, že to první den nedopadlo, budu držet pěsti na zítřek a všechny další dny.

Tomík má odklad, ovšem změna proběhla, bude letos chodit do předškoláků. Tahle možnost je v naší školce prvním rokem. Nejdřív fňukal, že tam nechce (přece jen nové učitelky i děti), ale dnes když jsem pro něj přišla, tak říkal "mami mělas pravdu, tady jsou paní učitelky mnohem lepší než ve staré třídě". Tak to mi docela odlehlo.
Každopádně jsem ráda, že mám ještě rok čas na všechny ty sešity, kornouty a další prvotřídové radosti :-)

Už jsem zapomněla jak se vkládá fotka a teď o půlnoci už to zkoumat nebudu ~j~
allian* 15196
3.9.2012 23:34:03
Ahoj holky, přeji všem prvňákům úspěšný vstup do nové životní etapy a hlavně učitele, kteří je naučí, aby chodili do školy rádi.
U nás se bohužel první školní den moc nevydařil, ZŠ Votice uspořádala bezkonkurenčně nejhorší přivítání prvňáků, jaké jsem za svou bohatou mateřskou kariéru viděla. Agátka mi doma dokonce plakala, že tam chodit nebude. Takže jsem chlácholila a společně doufáme, že to zítra bude lepší. Ale otrávená tedy jsem.

A tady náš prvňák


Pochlubte se, jak bylo u vás, věřím, že lépe :-)
Ariela5 50189
1.9.2012 5:48:33
Ahoj, tak už je to tady, máme doma 6tilrtou holčičku, je to taková malá dospělá, nic jí nejde a do všeho kecá.
Do školy nepůjde, má odklad, ale těší se moc do nové školičky
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
30.8.2012 20:00:13
Ahoj všem po přestěhování, konečně nám zapojili net, tak hned nakukuji :-), no a protože nevím, jak budu stíhat, přeji všem budoucím prvňáčkům úspěšný start do nového režimu, hodné paní učitelky (předpokládám, že chlapi na základkách neučí) a super spolužáky, plno príma zážitků, no prostě samá pozitiva.
Vojtíšek se do školy moooc těší, všechny nutné věci nachystané, jen ty bačkory nám chybí, ale máme ještě čas to napravit ~y~
a teď urgentní dotaz, nosí prvňáčci první den učitelkám kytku? Já jen, aby nebyl jediný, kdo jí mít nebude...
Mr. Miçkey 124689
23.8.2012 1:40:10
Zdravim:-)
Misa do skoly jde taky, samozrejme... u nas zacina 14.9. (tusim~t~ je to patek), ceremonie s kornoutem a aktovkou, od pondelka pak pojedou natvrdo:-) Zatim jsou vsechny 3 deti v CR u me matky/segry, na cely prazdniny, tj od konce cervence az do pulky zari...
Ja jsem prijata na univerzitu~z~ nicmene mam semestr zacina taky extremne pozde, od zacatku rijna, prednasky od pulky rijna, takze ja mam prazdniny extremne dlouhy~R^
Ad zuby, Misa ma stale komplet mlecny chrup a vypada to ze jeste nakej ten patek mit bude~e~
mraveneček +2 39127
2.8.2012 11:53:00
Ahoj, tak já nakukovala,ale nikdo nepsal, tak jsem se už delší dobu pak nekoukla.
Bětušku bych popravdě nepoznala.Je z ní moc hezká holčička~R^.
Mám na jaře po operaci dutin,v narkóze jsem dostala trombózu. Takže místo abych se probudila s bolestí hlavy či nosu, jsem se probudila s bolestí nohy~t~.Ale už je to v pohodě, proto ten smích.Vysadila jsem tenhle týden i Warfarin co jsem brala po injekcích. Ale nečekala jsem to teda.
Týna už se moc těší do školy a já jsem na ní teda zvědavá. Až stáhnem fotky z dovolený, tak vám ji sem hodím.
Byli jsme se podívat v Tropical Islands a pak jsme přejeli na Liberecko.Vyšlápli jsme si na Ještěd.O. byl v Tatrách a zítra nám Týnka jede se sborem na soustředění na tábor.Pak už pojedem jen na chalupu.Dražší dovolenou jsme si dopřáli v únoru, tak už budem šetřit~y~.

Jinak novinkou u Týny je to, že už nosí asi 2m rovnátka.Má už 5 druhých zubů,další 2 budou za chvíli.
Ta jedna horní jednička ji vyrostla ale otočená o 180st a při RTG se ukázalo, že má mezi obouma druhýma jedničkama ještě jednu třetí v kořenech,obrácenou korunkou nahoru..Tak zatím se to na ortodoncii snaží srovnat rovnátkama a až bude mít vyvinutý kořeny 1 a 2jek plně( prý okolo 10let), tak ji čeká resekce a pak se to snad dorovná.Stejně budou muset ven i všechny 4ky podle rtg..nevejde se jí to do pusy a už to je na tom RTG vidět teď bohužel.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6461  [Dalších 6431 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.