| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 28500  [Dalších 28470 >>]
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
8.2.2014 17:54:26
Vladi my už také máme zápis za sebou a čekáme rozhodnutí, jestli nás do školy vezmou, nehlásili jsme se do spádové... A to s tou cukrárnou vypadá na super nápad, tak ať se vše povede.

Prstýnková, no já právě vůbec nevím, jak se k tomu dostat. Nevím, kdo to tenkrát spravoval. Asi to bude někde v deníčku našem, ale to taky nevím. Snad se někdo ozve, kdo ví jak na to :-)

A je to fakt neuvěřitelné. Taky jsem nedávno dávala hádanku, ohledně těhotenství a za chvíli budeme slavit první rok :-) Na těch dětech nejlépe vidíme, jak stárneme :-D

Tady jsou ti moji raraši:
prstýnková+2 bojovníci 03/08 71414
7.2.2014 12:20:51
Děkuju Klari, ještě jsem se chtěla zeptat, tenkrát existovala nějaká tabulka..jména/ datumy narození... Dá se k ní ještě nějak dostat? Ráda bych si vás připomněla všechny...
Vladěnka V.Anička a Vladěnka 72051
5.2.2014 10:04:21
Ahojky...
Tak my máme zápis za sebou.Teda dva.Byli jsme u zápisu na dvě školy páč ještě netuším kam jí dáme.Ale letos nás čeká ještě jeden a to zápis malé Vladněky do školy...Je neuvěřitelné jak to uteklo.Mě příjde jako včera co jsem dávala sem fotečku z ultrazvuku jako hádanku a už půjd4em k zápisu do školky...
No a já přemýšlím co z prací.V bývalé sice drží místo,ale jsou tam tři směny tak přemýšlím že rozjedu cukrárnu.Už zjišťuji nějaké info a právnička řeší smlouvy o pronájmu.Jen pán pronajímatel žije v Chorvatsk utak je to na dlouho
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
2.2.2014 21:40:18
To je úžasné, jaké máš krásné kluky :-) Občas jsem si říkala, kam ses poděla. Jsem ráda, že to u Vás takhle dobře dopadlo. Muselo to být velmi těžké období, ale jseš dobrá a kluci jsou velcí bojovníci, že jste to takhle zvládli. ~x~
prstýnková+2 bojovníci 03/08 71414
21.1.2014 20:01:46
Ahoj holky, mám takový pocit, že naposledy jsem tu byla aktivní tak před 6 lety a dnes jsem si vzpomněla :-) Možná si mě některé pamatujete, možná ne, já některé z vás jo, když tak koukám zpětně na příspěvky.. No jen jsem se chtěla připomenout, vlastně ani nevím proč. Ale je to takové zvláštní, ty vzpomínky, jak jsem seděla u pc s tím obrovským pupkem a těšila se, jak v červnu porodím. No já porodila už v březnu, krapet předčasně, dva kluky, Bartoloměje a Benedikta.. to jsem sem myslím, taky ještě psala.. Ale pak.. v našem životě nastala spousta zvratů a začal se ubírat úplně jiným směrem a na diskuze nějak přestala být nálada.. Tak asi jen ve zkratce, na to, že se kluci narodili tak brzo a jejich prognozy byly velmi špatné (hluchota, slepota..), tak jsou to prostě bojovníci :-) V březnu jim bude 6, za 14dní jdou k zápisu, ale budu žádat o odklad (rok chodíme na logopedii, mají opožděný nástup řeči, začali první slova až ve 3,5, tak to musí ještě všechno dohnat), přece jen jsem na ně zůstala nakonec sama a mít na krku dva, ne zrovna na školu zralé, prvňáky, to se mi zrovna moc nechce :) Jinak jsou naprosto zdraví, krásní, vesměs hodní :-D Prostě šestiletí puberťáci
Martina a holky 02,08 85406
15.1.2014 15:24:43
Ahoj,
tak já o odkladu přemýšlím. Možná je to tím, že srovnávám starší dceru s malou Elli.
Ve školce to docela jde, chodíme do logopedické třídy kvůli R,Ř a sykavkám, ale sykavky už nám jdou a R už začíná, protože jí nastříhli uzdičku pod jazýčkem. Akorát do téhle logopedické třídy se Elli nechce chodit, nelíbí se jí tam.
K zápisu jdeme dnes.
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578
13.1.2014 15:59:38
Holky,
drzim pesti.
My jdeme na zapis za tyden v utery....Andulka nema potize snad zatim s nicim, ucitelky nic nerikaji...Tak jem na to zvedava :-)
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
9.1.2014 21:22:09
No Tomík je hlavně tak stydlivý, že je schopný tam prostě vůbec nekomunikovat. Tak jsem na to zvědavá :-)
peza&06/08+02/10+08/12 33625
5.1.2014 14:01:51
já myslím, že ten zápis je jen taková hra, protože tam nemmůžou nic poznat?
Klariček+T(06/08)+N(04/13) 60575
4.1.2014 22:26:27
My bychom tedy do školy rádi :-) Tomík je šikula, jen je stydlivý, tak se zápisu dost děsím :-)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 28500  [Dalších 28470 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.