| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 42102  [Dalších 42052 >>]
Lvice+lvíčata 73763
10.5.2011 22:36:20
zdravím, předně Tygří obrrrrrrrrrrrr gratulace k maličkému ~x~~x~~x~~x~~x~

jste mně holky fakt pobavily s tím převisem dětí, tady se hlásí do školek okolo 100 děti a berou tak 1 třídu, místo těch co odejdou do školy, takže tak 12-15 dětí ze 100 ~j~~j~~j~~j~~j~, maminky podávají i 10 žádostí do školek...my dávali 4, v jedné školce nám rovnou řekli, že to nemá význam, že berou 12 dětí a že místo vyjde jen na předškoláky a už mají 60 žádostí, že si ani nemáme žádost podávat ~l~ a to jsme tam byli první den zápisu, takže jsme to v téhle školce vzdali...

už nám došly rozhodnutí ve třech nám ji nevzali....ve čtvrté ano, dneska došlo konečně rozhodnutí, že se tam dostala....
Ori_on 110091
1.5.2011 9:50:57
~s~ Krásný první květnový den a celý květnový měsíc všem~s~.
Nezapomeňte se nechat políbit pod rozkvetlou třešní, abyste neuschnuly ~t~. Já už hned ráno políbená byla, ještě mě to čeká odpo pod třešní :-)))). Včera byly čarodějnice povedený, snad lepší než minulý rok ~g~.

Hanko, to jste asi měli v tý Praze s tou školkou fakt štěstí. Ten převis u vás nebyl ale takový jako u nás, na tu naši se hlásí 3, 4 x víc dětí než berou, letos nemám ještě avízo, jak to vypadá, ale předešlé roky to tak bylo vždy, takže tam ta tláča bude bohužel trochu nutná. Jinak máme samozřejmě v záloze ještě jednu školku, kdyby to nevyšlo, je výhodná pro mě i muže s ohledem na naši práci. Takže ať vyjde ta nebo ta, jsou vyhovující obě.

Vyslala jsem muže na nákup do Tesca, snad tam bude otevřeno i dnes, zapomněla jsem pár věcí, uvidíme, zda se nevrátí s prázdnou :-)).

Užívejte si to!~3~
*Hanka* & Lucinka 16914
29.4.2011 22:51:49
Hroší, jj chápu, taky bych asi nechtěla mít novorozence a čerstvého školkáčka, který by mi nosil bacily..... k tomu ještě komplikace s dopravou, v zimě tahat mimi do mrazů apod... aky bych do toho nešla

Hwězdi, taky jsme měli vybranou jen jednu konkrétní školku. Teda líbila by se mi ještě jedna, ale ta je relativně daleko a řešit den co den dopravu by nás asi brzo omrzelo. Do té "naší" chodí malá sousedka a jsou spokojení, reference ostatních maminek také dobré.... ve školce se nám líbilo, tak jsme dali taky jen jednu přihlášku. Je tak 7-10 minut pěšky od baráku, takže pohoda. Navíc se můžem se sousedama domluvit a příp. si podle potřeby vypomáhat.
Myslím že na Prahu jsme měli velké štěstí. Ale také jsme splňovali všechna kritéria pro přijetí (kromě druhého sourozence v dané MŠ). Rozdali 64 přihlášek, brali 30 dětí. Co vím, tak 4 děti měli prokazatelně horší kritéria.... 2 neměli rodiče trvalé bydliště na Praze 4 a 2 děti jsou narozené a 3/2009.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
29.4.2011 8:27:33
ahoj holky, mě to čeká za dlouho, začátek října... ale už teď to zvládám nic moc, mii je malý satánek...od včera ho moc necítím, tak sjem nervózní, ale Haník to dělá, že má aktivní den, kdy kope furt a pak dospává i dva dny a jen se sem tam přetočí...
Em do školky dávat nebudu. Tady na vesnici nemá šanci a jezdit s ní a malým mimčem do brna se nedá...navíc manžel, až budu v porodce by to nezvládal z práce vyzvedávat malou...tak jsem se na to vyprdli. Ona je nemocná hodně i bez školky a ještě aby mi k úplně malému novorozeněti táhla bacily ze školky fakt nechci...a příští rok bude mít větší šanci...
Ori_on 110091
29.4.2011 8:16:59
K přijetí gratuluji.
Já vím, že to jde i bez známostí, jenže my potřebujeme, aby nám malou vzali do jedné konkrétní školky, kterou jsme si vybrali, mmch je jedna z nejlepších tady, a rozhodně to nechceme nechat náhodě a čekat, zda a kam se nakonec malá dostane ..~d~. Některé školky jsme hned vyloučili, tam bychom malou nedali ani omylem, ani kdyby tam bylo milion míst volných ~a~. V té "naší" školce je veliký převis, takže zatlačit budeme potřebovat. Co se týče zvykání si, s malou v pohodě, jesle zvládá výborně, takže přechod bude taky ok.
Pěkný den~c~.
*Hanka* & Lucinka 16914
29.4.2011 8:01:51
ahoky,

tak nakukuju po dlouhé době a tady nové miminko~g~.
Tygříčkové a celé rodince moc gratuluju. ~x~~x~~;((

Hroší a kdy to čeká tebe? Těhotenství jsem zaregistrovala a moc gratuluju (i k rychlosti otěhotnění) ~x~ ale nějak nevím kdy budeš rodit.

Hwezdi - i bez známostí to jde ~j~ - Lucinku přijali a 21.9. nastupuje. A to bydlíme v Praze! Jsem zvědavá jak to bude zvládat. Sice se těší, ale už mi i vyprávěla, že tam budem chodit spolu, bych jí hlídala~d~ Nějak to má spojené, že jsme tam byly když byl Den otevřených dveří obě - tak asi tak si to představuje a to by jí vyhovovalo. Navštívily jsme tenkrát 3 školky.... do dvou jsme šly právě jen proto, aby si pohrála ~f~
Ori_on 110091
28.4.2011 10:26:03
..po delší době.
Jaro v plném proudu, alergie taky :-))), nás se to naštěstí netýká, máme se stále hezky a všechno v pohodě ~s~. Co víc si přát:-).
Chystáme se příští týden konečně na zápis do MŠ, ale komplikace neočekávám, snad známosti pomohou~f~. V dnešní době to asi ani jinak nejde.

Samozřejmě i ode mě gratulace k miminku~R^~g~.

Mějte se fajn~3~~b~.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
22.4.2011 8:22:29
no paráda!!!!!!!!!!
Bibi-bari 12410
21.4.2011 22:38:17
Taky gratuluji ~g~~x~
Lemora 42963
21.4.2011 22:08:45
jééé - super zpráva - velká gratulace!!!!!
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 42102  [Dalších 42052 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.