| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 42102  [Dalších 42062 >>]
Zdenča+Petřík8/05+Lenička10/08 27659
13.6.2011 17:06:13
Ahoj hvezdi - Viktorce přejeme brzké uzdravení.
Petříkovi to pomohlo opravdu hodně, od té doby (1,5 roku) neměl ATB.
KOčár parádní. Lenďa má ještě ten mini a asi jí ještě dlouho vydrží ~f~
Ori_on 110091
13.6.2011 13:25:34
Ahoj, mám den volna - teda paragraf, v pátek a dnes, o víkendu budu mít aspoň něco zaplaceno, když nejsem v práci, o moc peněz nepřijdu, zítra už mažu do práce a nastupuje na OČR muž do příštího pondělí.
Viktorka je už téměř zahojená a dle toho, jak řádí, se asi cítí skvěle~t~. Máme s mužem fakt radost, že ten špitál nebyl zbytečnej.

Hroší, díky, símtě, drž se, moc se nenamáhej a zkus odpočívat (i když s Emkou to asi jde těžko, vidím to doma :-)). Musí to být náročné, mrzí mě, že si to těhotenství příliš neužíváš, ale věř, že bude líp~;)~;((. Už víš, co to bude?~5~

Nadšená Viktorka z kočárku (den po operaci).

Nezbytné vybavení kočárku :-)


hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
10.6.2011 11:26:35
Jsem ráda, že je malá OK, já jsem si taky poležela, sestry byli super... te´d se modlím ,abych nešla ležet zase, jinak sjem nemocnná, do toho klidový přísný režim drže nemůžu, není jak... jako snažím se, ale... manžel an stavbě, tak je tam do večera...
Ori_on 110091
10.6.2011 11:13:31
Zdravíme s Viktorkou, dnes nás pustili ze špitálu po vyndání nosní mandle. Vše dopadlo moc dobře, mandle byla prý hodně veliká, tak věřím, že Viktorka nebude s těmi infekty už tolik zápasit a bude hlavně v zimě víc zdravá ~s~. Jinak v nemocnici se o nás supr starali, chování sester i doktorů na jedničku, v úterý odběry, ve středu předpříjem, vrátili jsme se domů, a včera rovnou nástup na operaci, dnes už zase doma :-))). Tak nějak si představuji pobyt v nemocnici :-))). Mějte se~3~.
Ori_on 110091
3.6.2011 14:27:11
Dlouho jsem nic nevkládala ~f~, tak pár fotek od nás.

Den dětí v jesličkách a jedna z domova...ahojjjj~3~.



Lemora 42963
26.5.2011 12:29:14
jéé Hrošííí ~s~~s~~s~
Ori_on 110091
26.5.2011 9:18:09
Jé, miminko, paráda~R^:-)~;((.

Já koupila včera kočárek pro panenky, tak se na něj už s tou mojí holčičkou těšíme ~z~.
Tenhle: http://kocarky-pro-panenky.heureka.cz/zekiwa-wix/galerie/
Doufám, že jí pár let vydrží. Osahala jsem si ho přímo v kamenném obchodě, je naprosto senzační, stabilní, odpruženej, krásná kola a ježdění. I do hor :-)))).

Námi vybrané školky nám nevyšly, tak máme zajištěnou jednu okrajovou jako zálohu pro případ, že babička nebude moci během těch 8 měsíců někdy pohlídat, takže nakonec vše dopadlo dobře. Hlídání bude i se zálohou.

V práci mi prodloužili smlouvu a zvedli plat, natrefila jsem fakt na moc dobrou práci. Mám radost. A navíc je venku přímo náááádherně, mějte se hezky ~3~~c~.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
25.5.2011 9:04:45
tak ho ukážu...


je vidět, že plodovky málo, koukalo na nás... a ještě utiskován placentou ,ale ta je měkká, to mu prej nevadí říkal dr...no budu mít asi šišatý miminko...ale třebas se mu to líbí, je jak v peřince...
Ori_on 110091
11.5.2011 10:54:55
Ahoj ahoj ahoj :-),

je tam luxusně. Šla jsem v 9 k dr. a už jsem se do práce nevrátila, byl by to vážně hřích ~b~.

My zatím v té druhé školce nevíme, jak jsme dopadli, rozhodnutí až na začátku června (nějaké náznaky máme, že naděje je, ale raději zaťukám), ale zakládala jsem tu téma a holky odsud mi to pomohly v rozhodování, takže když naše vytoužená školka letos nevyjde, dáme přihlášku do té samé příští rok opět, a od ledna do září, mimo dovolené a paragrafů samozřejmě, bude zase hlídat babička. Sama se nabídla a chce, my zvažovali soukromou školku, ale je fakt, že babička je babička, a v kolektivu ještě bude ažaž, navíc ušetříme...takže asi tak. Kein Stress.

Mějte se skoroletně~c~~3~.
Lvice+lvíčata 73763
10.5.2011 22:36:25
zdravím, předně Tygří obrrrrrrrrrrrr gratulace k maličkému ~x~~x~~x~~x~~x~

jste mně holky fakt pobavily s tím převisem dětí, tady se hlásí do školek okolo 100 děti a berou tak 1 třídu, místo těch co odejdou do školy, takže tak 12-15 dětí ze 100 ~j~~j~~j~~j~~j~, maminky podávají i 10 žádostí do školek...my dávali 4, v jedné školce nám rovnou řekli, že to nemá význam, že berou 12 dětí a že místo vyjde jen na předškoláky a už mají 60 žádostí, že si ani nemáme žádost podávat ~l~ a to jsme tam byli první den zápisu, takže jsme to v téhle školce vzdali...

už nám došly rozhodnutí ve třech nám ji nevzali....ve čtvrté ano, dneska došlo konečně rozhodnutí, že se tam dostala....
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 42102  [Dalších 42062 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.