| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Květen 2010 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 62710  [Dalších 62670 >>]
..maya.. 86852
15.12.2013 9:14:36
no jo Teri, je to holka a ty jsou zvědavé~t~

já dárky mám zhruba z 90% nakoupené, včera jsem šla z práce jako ježíšek, málem jsem nevlezla ani do busu jak jsem byla obsypaná taškama~l~...no když ty vozíky jsou tak hluboké že mi furt přišlo že mám dárků málo a u kasy jsem se pak chytala za hlavu~t~~t~~t~
Teríí+Kryštof 07+Emma 10 85636
14.12.2013 11:18:39
Jsou to kluci no ~:-D Já když jdu do družiny,tak všichni kluci klečí na zemi na koberci s hračkami a holky sedí způsobně u stolu a malují si.Jsem si tak říkala,že až bude ve škole Emička,tak jjí budu nacházet na tom koberci s těma klukama ~t~

Rodina mi odjela.Ondry babička s dědou slaví zlatou svatbu.Já nemohla jet,protože mě skolila nějaká hnusná chřipka.Ve čtvrtek jsem myslela,že to v práci nepřežiju.
A to ještě nemám nakoupené všechny dárky.

Včera Emina nějaké dárky vyštrachala.Ta holka je taková všetečka.Všude vleze.Naštěstí jsem na to přišla dřív než to stačila vytáhnout.Pak chvíli hulákala,že to chce.Kryštof si toho naštěstí nevšiml a já to pak musela schovat jinam.Snad na to zatím zapomněla.Pak už tam neštrachala.
Tohle od Kryštofa neznám.Ten nehrabe ve skříňkách a šuplících ani dneska.Ale z Eminy mi jednou šlehne ~8~
..maya.. 86852
12.12.2013 17:32:28
Teri,

Ondřej má taky věčně prošoupané kolena...lozí při hrách po zemi a to jak o přestávkách tak v družině...už jsem mu říkala že bude nosit ve škole tepláky :-D
cervicek3888+3holky 99809
11.12.2013 8:03:21
Ahojky,
u nás byly čerti vpoho, dvojky si z nich nic nedělali a největš strach měla paradoxně Alča ~t~~t~
Jinak Barunka si pořád nemůže zvyknout ve školce, včera mě učitelky napřed ráno říkaly, že je zase nezvladatelná a odpoledne tam byla ředitelka a taky říkala, že hrůza a že uvažuje jestli nás po Vánocích nepošle do pedagogickopsychologické poradny ~a~~a~ tak uvidme jak to dopadne. S Lucinkou sem byla na nefrologii s ledvinkou a sono v pořádku a kontrola za rok a musím ji velice pochválit byla u pana doktora velice hodná ~6~ No a s Alčou sem byla včera na očnm, tak bude nosit na čten a Tv brýlečky, naštěstí jen slabé, tak snad si na ně brzy zvykne.
Něco se se chtěla zeptat a už nevím co ~a~~a~
Dárečky mám zatím všechny pro Alču, pro holky musím ještě něco dokoupit, a hlavní dárek dostanou společný x-box ~t~
Teríí+Kryštof 07+Emma 10 85636
10.12.2013 11:15:34
Ještě vysvětlení k tomu tričku.Ondra totiž když se ráno nevykaká,tak s ním není celý den kloudná řeč a je protivnej.Proto mě to tričko tak rozesmívá ~t~
Teríí+Kryštof 07+Emma 10 85636
10.12.2013 11:14:16
A tak já už mám 6 druhů cukroví a na sedmý mám těsto v lednici :-) Dárky mám pro děti skoro všechny.Už dokoupím jen drobnosti.A musím teda ještě pro zbytek rodiny.

Já už jsem vánoční dárek dostala.Manžel mi koupil nový telefon.Samsung Galaxy SIII mini.Já jsem na Samsungy ujetá ~b~

Ještě nevím,co mu koupím,ale včera jsem objevila na netu skvělý triko a pro srandu mu ho snad koupím ~t~


U nás čerti proběhli napůl.Emča byla nemocná a Kryštofa jsem na ně vzala do školky.U nás to už nějak upadá a po vesnici nikdo nechodí a Ondra s bráchou byli v práci,aby se převlíkli oni.
Taky se mě Kryštof ptal,jak to vypadá v pekle a já mu říkala,že jsem tam nikdy nebyla,protože jsem byla vždycky moc hodná holka ~t~ A on,že to tam musí vypadat jako v pohádce S čerty nejsou žerty ~:-D

Už mi ve škole zničil druhé džíny.Normálně vždycky přijde s prodřeným kolenem.Už má jedny poslední.Já mu nějaké koupila k Vánocům,ale budu se muset stavit ve švadlence a koupit alespoň nějaké nášivky ~a~ Nemůže chodit v jedněch kalhotech.
..maya.. 86852
10.12.2013 7:28:02
ahojky,

jo tak u nás se vedou podobně úsměvné rozhovory~t~~R^

čerty měli ve školce, měli i pohádku, říkal Kubík že čertík byl malý a hodný~t~~t~

já dneska jeden den volno a musím do centra na alergologii...nestíháááám, nemám ani jeden druh cukroví, kalamita fakt~t~
Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 24678
9.12.2013 10:42:41
ahoj

tak co čerti? u nás byli a dobrý. na honzu platí jen čert.

včera jsem mu říkala, at si vezme bačkůrky, že to čert určitě uvidí

honza: "mami, to by si mě vzal do pekla?"
já: "no, to asi jo"
honza: "a uvařil by tam ze mě polívčičku?"
já: "nevím, možná, já v pekle nikdy nebyla"
honza: " nudlovou???" ~t~~6~

venku prší, musím dnes do prahy, eliška jde na rovnátka

dárky nemám, napečeno nemám.

co budete pořizovat? přemýšlím o autodráze, ale co jsem koukala, je to úplně něco jiného než za nás

Teríí+Kryštof 07+Emma 10 85636
4.12.2013 20:12:20
~:-D
..maya.. 86852
4.12.2013 19:38:03
jééje, to mi Teri ani nemluv...už to začíná~:-D
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 62710  [Dalších 62670 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.