| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Květen 2010 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 62710  [Dalších 62680 >>]
nika+Vojtíšek5/10 79826
2.1.2014 11:45:37
~;(( Všechno NEJlepší v novém roce. Hodně ZDRAVÍČKA, štěstíčka, lásky, porozumění, spoustu dobrých lidiček kolem sebe. Prostě všechno nejlepší Všem. ~;((~s~

Vendy a dve holky 109075
30.12.2013 23:20:51
:-)K memu velkemu zklamani si Veruska nehraje s Barbinkama, ale s Ninja turtles, z tech byla uplne odvarena:-)Dostala tusim Leonarda, to byl posledni co nemela, nejakeho bojovnika a April.Hraje si s tim v domecku pro panenky, to jsme dopadly:-)Co bych da za to, kdyby chtela prkno a zehlicku, to je alespon holcici~t~
Teríí+Kryštof 07+Emma 10 85636
30.12.2013 18:57:34
Ahoj,taky jdu dodatečně popřát krásné svátky a vše nejlepší do Nového roku ~;((~;((~;((

Já svátky strávila v práci,do toho máma dostala hnisavou angínu,Ondra taky v práci,takže jsme museli řešit hlídání dětí... No jsem ráda,že je to za námi.

A jak se dětem líbil Ježíšek? U nás největší úspěch sklidil Playstation a u Emičky kuchyňka a žehlící prkno s žehličkou.Ještě je blboučká a neví jaký je to žehlení opruz ~t~
JankaA + Aduška 05+ Filípek 10 43300
26.12.2013 8:58:43
Ahoj prji krasne svatky a hodne zdravi v novem roce.
Vendy a dve holky 109075
23.12.2013 12:44:29
Ahoj holky,tak mi Vera vzala vitr z plachet.Za prve tu nemame Jeziska ale Santu, jinak se to neda, byla by zblbla vsude jinde se mluvi o Santovi.Ted meli ve skolce besidku se Santou a ona rika, ze Santa neni opravdickej a hned vedela, kdo byl za nej prestrojenej.Tak se mi zastesklo po tom, jak ja verila na Jeziska minimalne do deviti a Vera to ma znaknute:-(Zadny kouzlo, no snazila jsem se ji obalamutit, ze to byl Santa pomocnik a nahradnik, koukala divne:-)Stejne se mi styska po ceskem jeziskovi a pravem stromku.Jinak tady jsou samo vanoce zakazane a slavi se pokoutne:-)Pekne vanoce vam vsem z dalneho vychodu.
..maya.. 86852
22.12.2013 19:16:34
ahojky,
krásné svátky holky....~;((~s~
Mandelánka+2♥ 90813
22.12.2013 17:03:50
Ahoj mamči,

jdu vám popřát příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2014 !!!~;((~s~~x~

..koukám, že to tady stále neutichá ~t~
Doufám, že se máte skvěle, dobře se vám daří a dětičky vám dělají radost!!

U nás vše ok, máme se fain, Eminka chodí 2x týdně do MC do miniškoličky, chodí tam moc ráda, kolektiv vyhledává a miluje~6~, K. ve škole zatím zvládá skvěle...~R^ Takže tak...
~3~~3~~3~
cervicek3888+3holky 99809
19.12.2013 19:25:53
Zuzi Barunce se ve školce líbí, jen učitelkám se nejspíš moc nelíbí, když Bára dojde ~t~~t~~t~~t~ na s těma čitelkama si dělám srandu, jsou vpohodě, jen Barunka je trochu hůře zvládatelná ~d~
Jiank taky ještě nemám všechny dárky, ale zitra jedeme s mojim a mojí mamkou na veliký nákup, tak to už snad dokoupím a dobalím, co mám doma, to sem si zabalila v pondělí a včera, když byly holky ve škole a ve školce a že toho je teda dost ~t~~t~ Alča sama má víc dárků než dvojčata dohromady, ale je fat, že většina dárků pro Ajku jsou věci, které bych jí musela koupit tak či tak, navíc dostala jen dohromady s holkama X-BOX a nějakou hru, jinak knížky, oblečení, pomůcky do školy. U holek to byl větší problém co jim koupit, protože je nejvíc baví otravovat Alču, malovat a to je asi všechno ~a~~a~ nějakou panenku pro ně mám a oblečení, ale moc toho zrovna není ~d~
Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 24678
18.12.2013 19:27:40
nevíte, jak se má shedi? zrovna včera jsem jela kolem jejich baráku, tak jsem si na ní vzpomněla.....
Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 24678
18.12.2013 19:27:01
teríí - to je dobrý s tím trikem ~t~

honzovi se ve školce hodně líbí a prý je moc hodný a prý se super předvedl na mikulášské besídce. jako jediný měl odvahu si sáhnout na čerty, což se teda divím!!!

ted má virozu. včera od oběda zvracel. dnes má průjem. uvidím, zda půjde ještě v pátek do školky. potřebovala bych zabalit dárky!!!!

červi - to se jí ve školce nelíbí? co tam dělá? holčička a jaká živá!!

dárky - no spoléhám, že honza se spokojí s drobnostma!!! co by měl jako třetí dítko dostat???
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 62710  [Dalších 62680 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.