| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 16625  [Dalších 16595 >>]
Rotem 40041
30.6.2011 9:13:58
JInak Emmy ma dneska posledni den ve skolce, jsem dojata, udelali jsme pranicka ze jsme dali pisek na papir,otisk jeji ruky a na zadni stranu sjme napsali podekovani...
A jeste k tomu pro ejdnu pani ucitelku,ta je vedouci cokoladovou velkou medailu s napisem Neni nad Vas, jako ze je nejlepsi

A pro druhou taky cokoladu ale s napisem Bravo
Rotem 40041
30.6.2011 8:55:23
Ahoj vsem, nemam moc casu. Danecek uz sedi sam bez opory rukou a porad trenuje stani,krasne stoji ale vzdy spadne na zadek ale pomalicku to pujde.
Veruník+Anetka 11/10 107543
29.6.2011 22:38:58
Ahojda holky,my uzivame slunka na zahrade na Morave.Anetka se chvilku cvachta v bazenku,pak jsme chvilku na zemi,a pak vzdycky nekde vyrazime.Vcera jsme meli 7.mesicu,asi se nam uz klubou zoubky,je takova mrzutoucka,neustale musi mit neco v pusince a po vecech mi tak jako trosku poknourava,i pomerne slintame,tak uvidime.Jinak zatim zadne dalsi pokroky,jsme hold lenive po tatinkovi:-D
Toola 105703
28.6.2011 7:31:37
Ahoj holky. :-)

Alex, určitě bych to nepodceňovala, ten názor dr. se mi zdá dost neodborný. Jak píše Martheen, určitě to nenech plavat a zajdi na diabetologii. Pokud by to opravdu byla cukrovka - snad se nepotvrdí ~x~ - tak ať začneš léčbu co nejdříve.
A s těmi dětmi máš pravdu - každý den umí něco dalšího, je to super. :-) Já teď zase nevycházím z úžasu, jak už je Květa velká. :-)

Majdo, to muselo být náročné. ~x~ Tak teď už máte jednu dětskou nemoc odbytou. ~6~
nanenka 46641
27.6.2011 23:47:54
Ahojky děvčata.
Majdi, to musí být hrozný. Tak přeji, ať je brzy líp a odpočineš si ~6~
majdalenka.machi
  • 
27.6.2011 22:05:05
tak se pochvalim s cim jsme dosli od Dr. dostali jsme homeopatika na to spani a navic to osypani a horecky, to byla 6ta nemoc deti... tak uz to odezniva a bude klid :o)

a v patek razime do usti nad labem :o) tak doufejme ze to Tomasek zvladne... co vy? kde vsichni jsou?
Martheen+4 29517
27.6.2011 16:57:54
Alex, určitě na odběry nejlíp rovnou na diabetologii a došetřit!!!! A jestli tě můžu poprosit, napiš mi na mail pod nickem, chci ti něco napsat ~;)

Majdo, to máš teda veselo ~v~~w~~h~
ma zemi 110784
26.6.2011 22:14:08
Jitus fakt to prejde tak brzo? nam uz lozi asi 14 dni... je me jasne ze to nebude taky na 14 dnu ale uz by to molho prestat. lozi takhle v prumeru 2x za hodinu a celou noc. no porad jsme vzhuru... hruuuza...

a co se stalo ze je tady tak mrtvo? vsichni uzivate vikendu? to je dobre, aspon si odpocinete, ne jak ja... no ja jdu spat. sem mrtva. holky dobrou noc~6~
jita+3cacorky 57325
26.6.2011 19:06:38
Ahoj Majdi,
no to jsi si teda uzila, moc dobre vim jak ti ted je, ja se s tema trema taky kolikrat nekolik dni jak jsou nemocne nevyspim,ale ono i jedno ditko da poradne zabrat ~a~ tak hlavne at je malemu brzo dobre at to neni nic vazneho a ty at si odpocines ~;) a s tim lezenim v noci to znam, delala mi to nejstarsi dcera, ve spanku vlezla na ctyri a lezla a pak se hlavickou bouchla o celo postylky a tak porad dokola, trvalo to asi 14 dni kazdou noc a pak to jak to prislo zase odeslo tak vydrz on si maly najde zase jinou zabavu ~t~
majdalenka.machi
  • 
26.6.2011 18:35:04
ahoj holky, uz jsme doma, usti nad labem se nekonalo, malej mel 2 dny 39 horecky a asi zub ale nonstop uspavani a uklidnovani na rukach... ani na odsavani nebyl cas, a o nejakem odpocivani ani pomysleni. s moji mamkou vydrzel, ale jak je dolamana z toho kola, tak ona ho neveme, ani neudrzi, navic kost klicni ji nesrusta, takze stale zafacovana... a s mym tatkou byt maly nechtel, jak ho videl, slysel, tak zpustil takovy rev, ze byl problem ho utisit.... no takze nonstop u me, uspavani na rukach, s horeckama spani jen na me a to jen za pochodu a musela sem porad zpivat. jak jsem prestala zpivat nebo pochodit nebo polozila tak byl zase rev... no a aby toho nebylo malo, tak nejen ze lozi, stoji a chodi, zacal lozit i ve spanku. se zavrenyma ockama v postylce lozi, jak hlavou narazi tak breci, ale porad spi... nebo kleci, stojij... ale vsechno ze spanku... takze prozmenu me to vzbudi... no za 4 dny, nez dojel manzel za nama sem naspala celkem 5 hodin. chodici mrtvola hadra!!!!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 16625  [Dalších 16595 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.