| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 16625  [Dalších 16585 >>]
Alex* 107315
22.6.2011 20:27:10
Ahoj holky, tak se zase po delší době ozývám. Nemám teď vůbec klasicky čas a přes léto to bude ještě horší.

Byli jsme týden v Amsterodamu, paráda~s~

Co se týká Oskara, tak mi přijde každý den úplně jiný, jak roste, jak toho den ode dne umí víc a víc a já jsem z něj čím dál víc paf~;) No však to znáte.

Mám poslední dobou akorát trochu problémy s vlastním zdravím. Co jsem si tak pročetla na netu, tak mám všechny příznaky cukrovky (neustále žízeň, návaly hladu a chuti na sladké, motá se mi hlava, dokud si nevezmu sladkost - hlavně ráno, mám kvasinkové záněty atd.). Tak přemýšlím, jestli je to mou úděsnou nepravidelnou stravou - ale to by bylo vidět i dřív, ne? Jinak nevím, kde bych si cukrovku "uhnala". Máme ji v širší rodině, ale ne ten typ, co je dědičný. Na odběrech u doktorky jsem byla (na tom klasickém krevním obrazu), doktorka jen konstatovala, že mám zvýšený cukr v krvi, ale že to asi nic neznamená, nikam mě neposlala, nic. Tak přemýšlím, mám si zařídit odběry rovnou v nemocnici? Nemáte s tím někdo zkušenost?
majdalenka.machi
  • 
21.6.2011 8:36:56
ahoj holky, jen pisu, ze dnes odjizdim s Tomaskem k mym rodicum, tam budu do patku a v patek pristoupime do vlaku k manzelovi a jedem do Usti nad Labem k jeho rodicum, asi do stredy, tak jen at se nedivite, ze tu nebudu :o)

moje mamka je na nemocenske, tak ju aspon trosku proberem a do Usti jsme se chystali uz predtim, takze budem mit vyletovaci obdobi, asi i cele prazdniny. no uz se tesim, nesnasim vybalovani a nabalovani batuzku a veci... FUJ!!!


mejte se tu hezucky, pak se budu snazit vsechno docist :o)
Martheen+4 29517
20.6.2011 22:12:47
Kačko a Kiwi, máte vzkaz.
Jity, Tobě jsem napsala mail :-)
jita+3cacorky 57325
20.6.2011 21:48:31
a pocasi taky o nicem, chvilku sviti slunko a neda se na nem vydrzet a do pul hodky prijde takovy slejvak ze jsem dneska promokla az na kuzi behem chvilky nez jsem nandala na kocarek plastenku a do pul hodky zase horko a tak je to u nas cely den ~d~
jita+3cacorky 57325
20.6.2011 21:46:57
Kaci diky no snad na to budou stacit jen nejake jine leky ~a~ a Adelka s tim sezenim podarilo se to 2x dopoledne a odpoledne uz ji to nejak neslo tak se vztekala opicka ale ona na to zase prijde chce to trenink ~;)
a taky si rikam ze je tu mrtvo, holky se nekde toulaji ...~;)
Toolo ted jsem si vsimla ze ma dnes svatek Kveta takpreji Kvetusce vsechno nejlepsi k svatecku hlavne hodne stesticka a zdravicka ~;((:-)
Kačka + Eli 06+Ali 10 70629
20.6.2011 20:21:10
Ahojky jdu pozdravit ale koukám ,že tady to vůbec nežije~n~ U nás je pořád hrozná zima žádné sluníčko dneska jsem i zapálila v krbu bylo chladno~Rv

Jitu tak snad budeš brzo v pořádku držím ti palečky a malá je hrozná šikula, že už sedí.
jita+3cacorky 57325
20.6.2011 13:35:05
Ahoj holky,
musime se pochlubit Adelka se dneska poprve sama posadila, nejdriv to byl prekazkovy sed a nozicku zapomnela vzadu( neseda si klasicky pres bok ale jak je na ctyrech tak si jakoby sedna na paty a posune rucicky vic k telu a pak zadecek a je to) a kdyz se posadila podruhe tak uz nozicku vytahla a hezky sedela sice pak hodila zada do zadu nastesti jsem za ni dala slozenou deku ale i tak mam velkou radost je to sikulka ~g~:-) zase bude mit svet veselejsi :-), koukala jsem kdy si sedly holky a je o 14 dni napred jo a taky umi od vcerejska krasne paci paci ~;)
A jinak zitra musim na kontrolu s dutinama a bohuzel to neni dobre ~a~ o vikendu a dneska prezivam jen s Ibalginem, dopoledne me ta hlava neskutecne boli normalne i pri predklonu uz moc nesmrkam takze to zase asi nekde sedi a je to ucpane ach jo a to mam vybranou jednu krabicku atb a par prasku z druhe, vzdycky jsem za tri dny s atb mela docela pokoj a ted to nejak nechce zabrat, tak nevim co zitra s dr. vymyslime jeste mam slibenou punkci tak nevim asi me zitra nemine ach jo ~d~ u me jsou ty dutiny spojene i s alergii jak porad smrkam a tece mi z nosu tak tam porad neco mam a kdyz pak nastydnu tak je to v pytli ~q~
Toz tak u nas, za chvilku frcim s holkama do Sokola maji dneska posledni cviceni tak je tam soupnu a ja pujdu do mesta musim na postu a trochu nakoupit :-)
Moniken 106914
20.6.2011 9:54:32
Teď jsem koukala do deníčku, že Kiwi přidala krásné rodinné fotečky~g~. Kiwiku, Matyášek je boží a rosteohromně rychle. Je to podle fotek tááák spokojený a usměvavý mimčo. Je to pohodář viď~;)? Doufám, že jste si dovolenou skvěle užili. Jo a mamčo, Tobě to tam s dětičkama také moc sluší~R^.
Rotem 40041
20.6.2011 6:52:15
Kacko,ano bylo moc fajn na dovce ale doma je doma. Emmy ma dneska rozlucovaci vecirek ve skolce a do konce cervna bude chodit do skolky a pak ma 2.mesice prazdnin
Kačka + Eli 06+Ali 10 70629
19.6.2011 20:36:11
Damero, tak uvidíme snad zítra. To je dobře, že dovolená byla hezká přála jsme ti to~s~ Daneček je šikulka~R^ Co malá ještě chodí do školky? Naše malá ještě poslední týden pak už si jí nechám doma.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 16625  [Dalších 16585 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.