| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 7860  [Dalších 7820 >>]
R+3 44628
3.1.2012 20:54:41
Já jsem teda děti už docela dávno naučila, že když se o víkendu vzbudí, tak si mají v obýváku pustit tel. program minimax a potichu se dívat:-). Budí se kolem půl osmé a tak hodinu u pohádek vydrží.
Myško, a dneska už jsi zkusila kašičku?
Handy 38798
3.1.2012 19:59:26
Myško, rozumíme si - je mi jasný, že lahev je stejná. ~t~~t~~t~

Syssi, vyvalování je fajn - u nás většinou přikvačí trestné komando někdy kolem 7:45 až 8:15 a protože já kojím někdy kolem 7 - 8, tak ještě spím a miláčci pak žadoní o pohádky nebo o snídani. Málokdy vydrží oba ležet a čekat až se maminka doprobere. No a pokud je doma tatínek, tak otravujou jeho, ale u toho beztak vzbudí i mě. Ale je to fajn a už se těším až za náma takhle budou chodit všichni tři. ~t~
Syssi + Michalka + Gábinka 77056
3.1.2012 19:49:35
Myško, to je dobře, že vás neočkovali, když měla teplotku, tak bych do toho určitě nešla :-(
My příkrmy nedáváme Gábinka bumbá mlíčko ode mě o 106 a vypadá to, že jí to stačí, noci máme sice trošku horší, ale teď už se nám to trošku srovnalo, kojíme o půlnoci, pak ve čtyři a pak každé dvě hodiny někdy teda i po hodině, ale zase se vyvalujeme v pelíšku do 8:30 tak je to pohoda, s náma je tam pak i Michalka. Ta už tři noci spinká ve svém novém pokojíčku, taky do těch čtyřech, jak Gabka zabečí, tak ji probudí a nastěhuje se k nám do postele a je tam pěkně plno, ještěže manžel vstává brzo do práce a uvolní nám tam místo ~t~
MyškaLL 72634
3.1.2012 18:15:03
Handy ne láhev, láhev jakákoliv, ale ten dudel nahoře :-)

vypadá nějak takhle a na tom zkoseným je vyřízlej křížek


Teď jsem pročítala co a jak s tou kaší a docela se mi líbil návrh jedné maminky na nějaké diskuzi, že do mlíka dává zpočátku jen jednu lžičku kaše, aby si bříško miminka navyklo. Taky mě napadlo, že by ji to mohlo zabetonovat a bolelo by ji bříško. Takže to zkusím takhle a chvíli to tak praktikovat a pak přidat víc kašičky. Uvídím. Každopádně teda zatím musím použít nějakej rychlejší průtok, ten křížek už by bylo moc.
Handy 38798
3.1.2012 17:28:26
Tak jestli existuje lahev přímo na kaše, tak to ja v pohodě. Já jsem právě měla jen ty aventky, tak jsem hledala nejvhodnější dudlíky. :-)
MyškaLL 72634
3.1.2012 16:47:00
Ale zase jen 80g rozdíl mezi sebou mají a Kačka je o dva dny starší...pak stačí když se vykajdí...jsou spíš nastejno :-)
MyškaLL 72634
3.1.2012 16:45:45
Handy já mám od canpolu přímo na kaši, je tam takovej křížek vystřiženej...zkusím a uvidím. jinak mám ještě další dva dudle, tak jeden můžu kdyžtak propíchnout víc :-) Ale myslím, že tím křížkem to pude :-)
Já mám tak avent flašku, ale tu jsme měla u odsavačky na mlíko, a dudel je u toho nějakej ten první nejpomalejší a ten Kačce na mlíčko vyhovuje. Ale na kaši jsem koupila univerzální, prootže mám ještě další dvě flašky. Jedna bude na čajíky a druhá na kaše :-) Jsem si to tak rozdělila, jinak bych je snad ani neužila :-) A pak mám ještě hrneček se sosátkem, ale to ještě počká :-)

Efko, do teď jsem si myslela, že je Kačka nejmenší :-) respektive nejhubenější miminko tady...ale koukám není a my je máme dva dny od sebe. Kolik máte cm? My jsme teď teda váhově hezky poskočily. Ale to může být díky tomu příkrmu, i když ho dávám jen trošinenku. Počítala jsem že nám to dělá 150 g za týden. Předtím přibývala jen těch 100 vyjímečně 120g
Handy 38798
3.1.2012 14:51:01
Myško, tak držím palce, ať se z nemoci Kačenky nic moc nevyklube. Já jsem Pepemu rýžovou kaši dělala do flašky snad ještě v roce a půl. Protože on jí chtěl a ze lžičky frfňal, takže to bylo pro nás pro oba nejsnadnější. :-) Přesně jak píšeš, stačí udělat trošku řidší než píšou na krabičce. Ale pozor, ona ještě trochu nabývá i po zamíchání. No a chce to dudlík s velkou dírkou - já preferuju Avenťácký lahvičky, takže to byl ten typ dudlíku se škvírkou, která teče podle toho jak se natočí. :-)

A jinak ty vaše holky mají krásně modelkovské míry - naše Máří měla přes pět kilo v šesti týdnech.... ~t~ Já si pamatuju u Pepeho, že docela rychle jsme přelítli velikost 68. To jsme mu koupila z nouze nějaké troje dupáky a on z nich hrozně rychle vyrostl. :-)
Efka+Barunka 8/06+Terinka 9/11 34852
3.1.2012 13:39:02
Ahoj holky, nezvládám dočítat. Dnes u dr. jsme navážili 5130 g. Takže budeme asi nejmenší.
Jinák já mám od pondělí zvýšenou teplotu a kašel. Doufám, že to holky nechytí.
To nám ten nový rok zatím moc dobře nezačíná.
MyškaLL 72634
3.1.2012 13:03:03
Ahoj, jsme zpět od dr.
Normálně se mi tam Kačka poprvně překulila na bříško :-) Pak zůstala jak placka ležet a cosi si prohlížela ~t~
Jinak teda očkovaný nejsme, prý má trochu zarudlej krček, tak uvidíme co se z toho vykulí...Prý se možná jen spustí rýma. Máme přijít až tak za týden když budem ok.
Poradila homeopatika chamomilla 9ch na zklidnění...tak jsem zvědavá. Jinak jestli prý mám pocit, že je hladná, tak ji mám přikrmovat. I prý můžu zkusit rýžovou kaši na noc. Musím to prostudovat. Dá se to udělat řidší a dát do flašky, že? Zatím ji nechci trápit se lžičkou. A sebe tak ne, když je to na noc ~t~
A míry ve čtyřech měsících jsou 5200g 63,5cm a hlavička 40,5cm. A já si říkala, že už i ty 62jky jsou jí malý...nevím, přijde mi že 56 nám vydržela douho a ta 62 tak jako přelítla...ale něco jí ještě je... Včera jsem vyřazovala.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 7860  [Dalších 7820 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.