| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7860  [Dalších 7830 >>]
MyškaLL 72634
4.1.2012 5:43:02
...a jeste poblita a prevlecena ~t~ a vyska si vesele dal...

No nemam ja sqele detatko? ~t~~t~~t~~t~~t~
MyškaLL 72634
4.1.2012 5:35:44
Dve hodiny od probuzeni, stale nespime... Nakojena, i v leze a nic. Pokajdila se, prebalena a ted si tu spokojene vyska...~8~
MyškaLL 72634
4.1.2012 4:15:26
Tak s tim rezimem to taky zas tak nehrotim a prizpusobuju se Kacence. Ono se to moc ani jinak neda. Ale vesmes to ma vsechno nacasovany podobne. Kolem jedenacte uz byva unavena a chce do kocarku a koupani mame mezi 7-7:30 ale nekdy taky driv kdyz nevydrzi. Me jen trapily noci, kdy uz jsem padala na hubu nevyspanim. A asi fakt mela hlad. Nevim, zatim je to jen jedna noc a zitra to muze bytbzas jinak, ale dnes mi spala po dlouhe dobe zas 5 a pul hodiny. Sice to usinani byl opet drastak... O pul osme kojeni, pak usnula asi na dvacet minut a pak jsem kmitala a uspavala o 106 jak jsem polozila, do pulminuty byla vzhuru. Usnula poradne az v deset. Ale vzbudila se az v pul ctvrte. Ted kojim a jsem zvedava jestli usne a nebo zas budem mit uspavaci maraton. Po nekolika nocich, kdy spala hlavne u me v posteli, bych ji zas chtela nechat spavat v postylce. Ted prvni spani tam byla, uvidime co bude ted.
Jinak dala jsem pred spanim mlicko asi 90ml a do toho jednu lzicku ryzove kase. Pochopitelne jsem zapomnela, ze nase flasticka ma mini dirku, tak se to ucpavalo...mala se vztekala ze to metece, tak jsem fofrovala pro druhou lahev s jinym dudlem (jiny tvar, na aventku nam nejde) Rychle vyvarila a prelila. A jak to rychlejs teklo, udelala mala mlak a mliko bylo v cudu ~t~
Pak jsme trochu osplouchly zadecek a spinkat. Samo jsem dodrzela ritual a kojila, marne doufala ze usne. Teda usnula jak jsem uz psala, ale jen na tu chvili. Kazdopadne nam to mliko s kasickou asi trochu pomohlo. Uvidime jak bude vypadat dalsi noc, jestli to nebyla nahoda.
Maesta a zlatíčka 15791
3.1.2012 22:52:28
Myško - já u 1. dávala taky od4.m. kašičky - 1. rýžové, ale do mm a výhradně lžičkou - náderně na rozdíl od ostatních papal a lžičku snášel - byla to tehdy naše záchrana - jinak by mi snad ani nepřibral
Maesta a zlatíčka 15791
3.1.2012 22:49:26
Efko - at je co nejdřív vše ok.
no a o začátku roku ani nemluvím - hoši všeci 3 berou ATB - zánět průdušek, muj tatka je dnes po operaci žlučníkového zánětu - v nem. jë od 30.12. - nik¨dy se žlučníkem problémy neměl....já vždy večery od 26.prozvracela...asi vyčerpanost a náročnost uspávání....nevím, te ´d už ok.
Syssi - režim jsme neměli taky nikdy - ale u 1. jsem úzkostlivě dodržovala dobu bdění, jak jsem viděla, že je unäveny - to si už od porodnice začal držet ucho - dělal to do nedávna - tak jsem ho uspávala - i uchovávala, prostě vše, jen aby se nepřečerpávat - dalších jem stejně vždy viděla, že jsou už unavení, ale jejich potřeby - kojení, spaní, přebalování oddaluju - vydrž ještě něž udělam to a to a to....no chudata trpěliva.....ne že by se nedokázali ozvat kluci a te´d i A.ale nic jim to není platné - kolikrát i brečím, že to nezvládám......

R+3 - teda-to hoši vždy otravují aněco chcou - teda párkrát byli taky samostatní, ale nestálo to za to.....

A do postele nám lozí všeci - mimo A., ale i v noci - manža to toleruje, já to nesnáším - on spí, i když mu boxují nohama do hlavy - já nééééé.
Nějakou dobu už teda spávám s klukama a s A. zvl. - manža je chtěl všechnY konečně porozdělovat do svých pokojíčků - ja s A. jsme senastěhovaly zvl. abychom je v noci nerušily a oni se nám všeci nastěhovali postupně do rána k nám - teda ke mně do 1 postele......tak zae spí všeci s maminkou.....
R+3 - taky budu vzpomínat až je budu marně v noci vyhlížet a budou mi spát u nějakých slečen....
Efka+Barunka 8/06+Terinka 9/11 34852
3.1.2012 21:34:25
Já jsem s Baruš chtěla mít pořád režím, asi ho i měla. A u Terinky jsem se ani nesnažila. Vše se přizpůsobí holčičkám a i občas chvilka na manžu se najde ~:-D
Kdybych neměla pořád teplotu, tak k dr, taky ani nejdu. Odpol mi to vylezlo na 38,2 tak to už raději půjdu. A to jsme měli jet zítra do Phy do Ikey řešit kuchyň, tak pojede manžel sám.
Syssi + Michalka + Gábinka 77056
3.1.2012 21:24:57
Mě taky od Silvestra bolí v krku a mám rýmu, už jsem chtěl jít k doktorovi, ale trochu se to zlepšilo, tak jsem na konec nešla, hlavně ať to nechytnou holky a bude to fajn.

My taky flašku nikdy neměly, ani jsme ji nezkoušeli dávat, dali jsme hned hrneček s pítkem.

S Gábinkou teď taky nemáme skoro žádny režim, když vidím, že se jí chce spinkat, tak jde prostě spinkat a neřeším kolik je hodin. Akorát koupeme každý den mezi 18 - 18.30 to si vybrečí déle nevydrží, jinak je vše více či méně nepravidelně, ale mě to nevadí, jsme spokojené, tak to neřeším ~:-D
Maesta a zlatíčka 15791
3.1.2012 21:07:57
Ahojky -
Myško,tak to bylo na 100% tím, že není uplně ve své kůži a miminka jsou barometry - jak jsi jen trošku vedle, jsou taky - ne jen mimča. a jinak jako o trpělivosti a klidu bych si měka číst denně romány a mít všude cedulky KLID , abych to zvládla.....
Efka+Barunka 8/06+Terinka 9/11 34852
3.1.2012 21:01:01
Jo a naše Terez klidně vstává i ve čtyři a usne nejdřív za dvě hodinky.
Efka+Barunka 8/06+Terinka 9/11 34852
3.1.2012 20:58:59
Myško, já ani nevím kolik Terez měří. Naše dr. jen váží a měří hlavičku a tu jsem teď ani nepostřehla. Podle oblečení to také nepoznám.Nosíme od 50-68, podle toho od jaké firmy věci jsou.
Koukám, že lahvičky jsou věda. Vůbec s tím nemám zkušenosti, Baruš lahvičku nechtěla a příkrmy měla jen na lžičce. Když jsem zkoušela Sunar, tak ho plivala. Uvidíme jak to bude s Terinkou.
Jinak já jdu zítra raději k dr. Mám stále teplotu, tak uvidím co mi řekne.
Myško a s tou trpělivostí mají holky pravdu. U Baruš jsem ctěla mít stále nějaký režim, vše zvládnout a moc jsem to tlačla Baruš byla docela uřvaná. Ted máme opak, jsme bez režimu a Terinka je klidnější. Tak co si má pak člověk vybrat
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7860  [Dalších 7830 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.