| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2927  [Dalších 2897 >>]
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:52:47
Nency, klidně to mohly pohyby být.. navíc, jestli jsi štíhlá a bříško nemáš.. já je tedy cítila později, ale moje kolegyně z práce taky věděla, že jsou to pohyby a byla myslím kolem 15-16.týdne ~;)
nency+ježeček 109605
7.6.2011 19:51:22
Samiko, mi to taky ještě příjde divné mluvit na bříško (zvlášť), když skoro žádné ještě nemám.....

ale co se mi dnes holky stalo....měla jsem takhle ruce na břiše a přišlo takové šimrání, takové bublinky...byla jsem si jistá, že to je mimi, jenže na pohyby je ještě brzo, takže to byly nejspíš střeva...~d~
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:51:14
Girili neboj, těmi vlnami štěstí se ještě zaplavíš až až ~;) (i bez hlasité komunikace a zpívání ~k~)
Girili 117849
7.6.2011 19:49:59
samiko, proto jsem mu taky chtela radsi zpivat, abych si nepripadala jak tak velky idiot. ~t~

S tim souznenim... Ja tyhle mimosmyslove veci moc intenzivne necitim, kdovi, jak hormonalne pracuju, i toho zatroleneho tehotenskeho proteinu mam malo, tak jsem si rikala alespon trochu aktivne na te komunikaci popracuju, kdyz se o tom vsude tak pise, jak je to dulezite a ma nas to zaplavovat vlnama stesti... ~;)
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:48:38
Nency, pořád koukám na to Tvé číslo 15 ~k~, Ty se máš :-) No stačil by mi pro začátek už alespoň čtvrtek odpoledne, kdy budu mít po tom screeningu (ať vím, na čem jsem)...
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:47:31
Samiko, já to mám taky tak ~;)
nency+ježeček 109605
7.6.2011 19:47:30
Girili....zrovna jsem chtěla napsat, ať mu, nebo ji pouštíš vážnou hudbu~:-D~;).
Přítel by mimi mohl slyšet jedině fonendoskopem, nebo jsou takový blbosti (sluchátka, prodávají to na netu, ale nevím, jak se to jmenuje) na poslouchání ~s~.
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:46:46
Girili, to si stejně asi nenakážeš ~;) Jsou ženské, které opravdu na miminko v bříšku mluví už od začátku, jiné s ním v té době nekomunikují (hlasově) vůbec a určitě to neznamená, že bys pak byla nějaká špatná maminka nebo byste si nerozuměly :-) To mimčo Tě vnímá stejně a nemusíš mluvit přímo na něj (Tvůj hlas zná i tak :o)). Já tedy nikdy taky nijak zvlášť takhle nahlas nekomunikovala.. možná pak později, když jsem věděla, že to je chlapeček a byl větší, tak už to bylo takové konkrétnější.. ale nahlas jsem na něj nikdy moc nemluvila :o) Jo akorát jsme mu pak domlouvali ke konci, když byl pořád otočený, složený s nožičkama podél těla a s patami na ouškách, hlavou mi tlačil na žaludek :-) To jsme zkusili snad všechno (chtěla jsem normální porod a on se ne a ne otočit). Kdyby mě někdo sledoval, asi by se nasmál.. byli různé "cviky" na otočení, lezla jsem tu jako kočka, dělala kočičí hřbety ~k~, večer jsme na břicho svítili baterkou /to nám poradila jedna maminka, která tak otočila svojí dceru/... atd. a nic.. prostě se Tom rozhodnul, že na svět přijde jinak a bylo ~k~
Samika 28149
7.6.2011 19:44:35
Girili, já si ani nedovedu představit, že nahlas mluvím na své břicho, mluvím s ním max. v duchu, je to souznění, ne :-) Tvůj hlas pozná, protože vždycky když mluvíš, je u toho.
Girili 117849
7.6.2011 19:42:33
Snezenko, to je fakt. Proste musi byt ta spravna nalada a v te jsem zjevne nebyla.

Svagrova mi zas psala, ze mu mam poustet Mozarta, ze neteri se to libilo. A ja tu jako na potvoru mam jenom Vivaldiho a Cajkovskeho. Jo a Jablkon. Ty mam rada, maji napadite texty. :-)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2927  [Dalších 2897 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.