| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - ostatní

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 261  [Dalších 221 >>]
b+h 54762
2.11.2007 4:32:47
proc si to nekoupis na internetu? uz je prodavaji i v cesku

http://www.prosportshop.cz/bundy-tricka-cepice

a mozna kdyz si das tu praci, tak ve vyhledavaci si najdes i vice obchodu...
Emilia
  • 
1.11.2007 21:36:04
Dobry den, zaujala mne Vase otazka. Myslim, ze na praci pri dnesnich cenach musi snad myslet temer kazdy.
Ozvete se mi, kdyz je jeste aktualni Vase otazka.
Preji krasny den Emilia
Rutia
  • 
31.10.2007 20:37:59
Dobre odpoledne, pokud budete mit cas a chut prosim nemohli by jste hlasovat pro fotku naseho Adama (breznatko 2007) na http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/, mame cislo 225. Predem dik. Radi bychom se dostali aspon do prvni desitky
kotz 72029
18.10.2007 21:02:39
ahoj holky kdyby jste nekdo byla z new yorku tak jse mi prosim ozvete rada bych snekim pokecala nebo poripada zasla nekam na kavco janakotz@yahoo.com dekuju
Vladi
  • 
7.10.2007 10:12:42
Ahojky holky. Mozna mnohe z Vas znate super prirodni svycarske bylinne vyrobky Just s Cech, ale me dlouho trvalo je najit i tady v USA a konecne se mi to podarilo, tak jsem se s Vami chtela podelit o tuto radost. Muzete videt nabidku na http://anderson.swissjust-usa.com/Pages/HomePage.aspx. Je to vyborne na zimu pro ochranu deticek a cele rodiny proti nachlazeni a chripkam. Vse se da objednat jednoduse online a firmou je doruceno primo domu. Jestli mate konkretni dotazy, tak mi napiste primo na mail, nebo zavolejte. Cela moje rodina to pouziva uz temer 8 let, takze mam osobni zkusenost. Urcite se do toho zamilujete tak jako ja. Mejte se krasne.
pavla 26 let, rocni holcicka
  • 
25.9.2007 22:04:15
ahojky, ja jsem v NC, ale mam kamaradku, ktera se tam ted pristehovala. Jmenuje se Andrea. Je to fajn holka, tak kdyztak ji muzes napsat na jeji mejlik andrejkaadamkova@yahoo.com pa pa pavla
pavla 26 let, rocni holcicka
  • 
20.9.2007 22:56:03
Ja jsem v severni Caroline, tak kdyztak dej vedet.martinez5@seznam.cz
pavla 26 let, rocni holcicka
  • 
20.9.2007 22:52:45
ahojky Lucko, ja jsem ze Severni Caroliny a touto cestou hledam kamosku. Byla bych rada kdyby ses mi ozvala. Je mi 26 let, mam rocni holcicku. Bydlime ve Fayetteville. Muj mejlik je martinez5@seznam.cz
Black,kluci 7520
29.8.2007 2:00:59
Holky,ktere zijete na Floride,ozvete se mi na mail.Bydlim v Tampe.Dikas
tinas 8544
17.5.2007 16:32:48
Ahoj holky,
mám prosbu.
Ráda bych sehnala pro manžela nějaké hezké softballové tričko,ale bohužel jak víte softball není v ČR zrovna sport No1 a tudíž tu není tohle moc k dostání. Nemohla byste mi prosím některá koupit tričko v USA a vzít mi ho do ČR. Penízky bych poslala předem na účet a nebo zaplatila ihned tady v ČR. Byla bych vám moc vděčná. Syn,manžel a dcera softball hrají. Děti mají dress,ale tatínek nemá nic a tohle by mu určitě udělalo velikou radost.


tinas
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 261  [Dalších 221 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.