| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 65000  [Dalších 64960 >>]
Sirka 34493

Re: Milado,

8.2.2008 10:14:45
Oggi, :-( ach joooo. :-(
Oggová 34603

Re: pátek

8.2.2008 10:11:45
Niso, chci taky závěr kapří pohádky....


Nisa 31554

Re: pátek

8.2.2008 10:10:22
Milado, taky se přidávám, vše nej - a přihlaš se na ICQ, mám pro tebe závěr kapří pohádky:-).
Jeno, vypálíš mi to taky?
Jo, a nemáte někdo náááááhodou Dítě naší doby? Já si to nahrávala na spektru, ale mám jen některý díly a ještě pomíchaně - prostě šikulka:-)
Sirka 34493

Re: pátek

8.2.2008 10:08:06
Marťo, já se kdysi s ER opila na kamarádčiných (RZ) narozeninách, ještě s mým exem. Pak po letech mi kamarádka RZ doporučila lékařku ER, známe se, ale vykáme si. Na hory jezdí mimojiné s mou těhotnou kamarádkou RZ. RZ má termín +- jako Ty, neznáš ji náhodou? :-D
Káťa,2 kluci 2562

Re: Milado,

8.2.2008 9:55:26
Milado VŠECHNO NEJ a co nejméně nemocí!!!!!

dělala jsem si test:
skutečný věk mi vyšel 16,3
a dožiju se 91,7 :-D

Jinak, abych se dnes nenudila, mám za sebou veselou příhodu s peněženkou. Ráno jsem v lehkém stresu nalodila děti do oškrábaného auta, na přední sedadlo naskládala jejich batohy a mezi to vhodila svou peněženku.
Po návratu domů jsem tuto ovšem najednou neměla. Když jsem si tak v duchu rekonstruovala, kde jsem co vyndávala, jasně mi vycházelo, že musela vypadnout u školy, když jsem vysazovala R. a vyndávala mu batoh.
Tak už se mi tmělo před očima - čert vem prachy (i když jsem tam měla přes litr)- ale občanka, řidičák, karty k účtům, kreditka, karty od pojišťovny....
Fakt mi bylo mdlo - rozhodnutá, že pojedu ke škole, školce - poptám se, zda někdo něco nenašel (naivka, já vím).
V tom zvonek a paní, že našla moji peněženku. Ta drahá poctivá duše mi ji přivezla až domů a NIC nechybí - našla ji, kde jinde, než PŘED ŠKOLOU!!!
Tož su šťastná jako tři blechy!!!!!
Oggová 34603

Re: Milado,

8.2.2008 9:44:10
I mě se udělalo nějak smutno..
neboť heslo dnešního dne mám : moje plány zhatí Magdalenky očkování ;((

OCEAN, nedorazíme, neboť jediný volný termín, který pro Majdínku na imunologii mají je právě 14. 2......a my mychom to vyšetření měli mít hotové než do ní vrazí další várku různých potvor....


Milado, vše nej!!!!~s~
Dnes je to dva roky, co jsem se seznámila s několika hodnotnými jedinci z KM a NR....sláva netu!!!


Další bezvadná noc, teplota Aniny vystoupala k 39 st.....
Fojtice 52961

Re: Milado,

8.2.2008 9:44:08
Sirko, bingo ;). Ahoj!
Marťa11 8076

pátek

8.2.2008 9:43:12
Sirko, evidentně chodíme na stejnou gyndu :-D:-D:-D, já chodila léta ke S. po problémech s těhu jsem začala chodit k R., ta se na to více specializuje... oba jsou super... a navíc jezdí na hory samozřejmě :-D:-D:-D
Fojtice 52961

Re: Milado,

8.2.2008 9:43:06
Hehe, Enter za.....trápený!

Milado, VŠE NEJ!!! ~k~

Jeno, knížka Jak jsem přišel na svět u nás letí od Vánoc, kdy ji dostal Fojtík. Od té doby u nás lítají vzduchem "kolíčky" a "štěrbinky" :-D, ale co si budeme povídat, v jeho stále trvajícím fekálním období je mnohem zajímavější informace o tom, že mimino v břiše čurá do plodové vody a tu znovu i oným obsahem vypije ~j~
Dodatečně díky za doporučení knížek o Jakubovi a Jáchymovi, máme obě a mají úspěch R^

Grace, jsi skvělá!!!!! R^ Nemám slov. Ovšem může býti český Jammie Oliver v sukních s takovou figurou věrohodný? ;)

Předběžně hlásím, že s Apaluchou je to u mě velmi nahnuté, v tomto měsíci se u nás v rodině slaví nejvíce narozenin a navíc se urodilo další mládě (užívám si prvotetkovství ~s~), což se špatně kloubí s víkendem jen a jen pro mě :(
Sirka 34493

Re: Milado,

8.2.2008 9:32:41
Fojtice, že by na KM? :-D Ahoj
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 65000  [Dalších 64960 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.