| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Mám hodně dětí

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 20363  [Dalších 20313 >>]
Lukina+3 136849
2.5.2013 10:55:39
Moc děkuji za přivítání. No to je právě asi jediný problém, i když bohužel ne malý - ty finance. Vím, že to, že budou mít sourozence je důležitější, ale nechci jim odpírat ani ostatní věci, nechci aby si připadali třeba jako socky, jen proto že nejezdí dvakrát ročně k moři, jako třeba nějací spolužáci, atd. Všichni máme určitě něco co jsme třeba v dětství chtěli, ale je fakt že já bych si teď třeba přála mít víc sourozenců (mám o 6let mladší sestru a zatím toho nemáme moc společného, asi i tím že ještě bydlí u rodičů...). Manža si chce udělat vš, no a doufám, že by si pak mohl najít líp placenou práci, abysme si to mimi přece jen mohli pořídit. Snad bysme pak takovou smečku zvládli :-). No ale koukám že ty zvládáš těch dětiček pět~:-D ~g~. Strašně se mi velké rodiny líbí~R^
borovice + 5 35110
1.5.2013 21:11:51
ahoj Lukino vítej ~x~
Co se týče financí, tak děti opravdu lezou do peněz, ty malé předškolní ještě tolik ne ale pak je to docela hukot, různé kroužky, školy v přírodě, tábory, příspěvky do klubu rodičů ....
Lukina+3 136849
29.4.2013 14:44:32
Jsem máma tří dětí (dvou kluků - 6 a 3 roky a skoro 3měsíční holčičky), a asi jsem blázen ale ráda bych časem ještě jedno mimčo. Mám ale strach jak bych to zvládala, myslím organizačně, jít s tolika dětmi např.k lékaři, cestovat mhd (máme auto, ale občas musím i busem a je to hrůza už se třemi dětmi), ale i finančně, nejde o to je uživit, to bychom zvládli ale spíš na věci navíc, na kroužky, nebo třeba školy v přírodě, lyžáky, tábory v létě, to bude stát určitě majlant. Taky mi vadí přístup okolí, jsme všude za blázny a nejhorších reakcí jsem se dočkala od vlastních rodičů už když jsme čekali třetí. Přesto všechno si nedovedu představit, že bych už neměla další mimčo, no a manžel by se asi nechal přesvědčit~:-D .Určitě jste to už řešili mockrát, tak doufám že jsem vás nezahltila a díky že jste dočetli až sem :-)
Lukina+3 136849
29.4.2013 14:44:32
Jsem máma tří dětí (dvou kluků - 6 a 3 roky a skoro 3měsíční holčičky), a asi jsem blázen ale ráda bych časem ještě jedno mimčo. Mám ale strach jak bych to zvládala, myslím organizačně, jít s tolika dětmi např.k lékaři, cestovat mhd (máme auto, ale občas musím i busem a je to hrůza už se třemi dětmi), ale i finančně, nejde o to je uživit, to bychom zvládli ale spíš na věci navíc, na kroužky, nebo třeba školy v přírodě, lyžáky, tábory v létě, to bude stát určitě majlant. Taky mi vadí přístup okolí, jsme všude za blázny a nejhorších reakcí jsem se dočkala od vlastních rodičů už když jsme čekali třetí. Přesto všechno si nedovedu představit, že bych už neměla další mimčo, no a manžel by se asi nechal přesvědčit~:-D .Určitě jste to už řešili mockrát, tak doufám že jsem vás nezahltila a díky že jste dočetli až sem :-)
Sedmikráska+4 121142
23.4.2013 22:43:55
jo sekerou, naštěstí to fakt bylo jen trochu. Ten první článek s nehtíkem asi tak do půlky. už to má srostlý, v pondělí jsem mu to odmašlovala. Nehet mu bude teda odrůstat docela dlouho. Nevím co bych dělala, kdyby si ho ufiknul celej. Asi bych se tam vyvrátila. Teď už z toho mám srandu, ale do smíchu mi teda moc nebylo.
borovice + 5 35110
19.4.2013 16:53:26
Sedmikrásko jako sekerou?? ~8~
Sedmikráska+4 121142
19.4.2013 13:33:41
náš mladej, nejstarší ze všech dětí, sekal v sobotu třísky na zahradě a trefil prst. Naštěstí ne celej,jen tak do půlky, přes nehet. Jen mu ho v dětské důkladně vyčistili, zrentgenovali a zamašlili. Sice pořád sháníme něco na bydlení mimo Brno, ale teď jsme byla ráda, že máme všechno při ruce.
To je to jaro, začíná období úrazů~t~~t~~t~
any+7 91327
14.4.2013 21:17:54
Sedmikrásko, moc krásná růženka ( i miminko ~:-D). Jsi šikulka ~R^.

Já jsem látkovala u prvních dvou (s čtvercovkama), pak se narodila dvojčata a to bych nestíhala. Teď hlavně nemám kde sušit. A taky už jsem pohodlná ~j~.

A letos už mi bylo 38 (v březnu). Ale zase mám dvě děti náskok (před Májou jen jedno teda ~;).

Jsem moc ráda, že je konečně je venku hezké jarní počasí. Akorát už si stihla Majda na kole zlomit ruku~Rv.
borovice + 5 35110
13.4.2013 22:18:02
Sedmikrásko to jsi dobrá já bych neušila ani kapesník, jsem na šití levá ~x~~x~~x~
Šípková Růženka ~s~~s~~s~~s~
taky mě bude letos 37 ~j~ to jsme stejně mladé ~y~
Sedmikráska+4 121142
12.4.2013 21:54:25
Májo, teprve teď mi došla tvoje formulace "na možná poslední dítě"~t~~t~~t~
nás už se taky pořád všichni ptají, jestli už jsme skončili. Zatím jo~n~, víc se nás domů do bytu nevleze. Až bude na vlastní, pak už bude asi pozdě. Mě bude letos(teď sem to musela fakt spočítat)37 a muž doplatí restíky za 3,5 roku. Tak hypoška a vlastní bydlení až pak. No a dítě s hypotékou? ~a~ Tak už sme asi fakt skončili~n~~n~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 20363  [Dalších 20313 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.