| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Uničov, Šternberk a okolí

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1166  [Dalších 1136 >>]
Jiřka a 4děti 95224
2.7.2009 23:06:58
~R^Moc gratuluji k miminkům.Vetřela jsem se na červen09.
Jsou krásní,máš jedničku
Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878
19.6.2009 19:16:36
Ahoooj Radu, písla jsem ti mailíka, ju?~;) A kdyby nedorazil tak mrkni do spamů, často se mi to tam teď stahuje~q~~q~~q~~d~

Jinak smekám kolik toho zvládáš. Jsi dobrá~R^

O bruslení píšu v mailu~t~

Leni, tak co ty? Jsi ještě celá? Ale jestli jo, tak už to máš za pár co?
A jak jsi připravená na dvojnásobné štěstí co?

Magdi, koukala jsme na fotečky co jsi mi poslala odkaz.
Máš ty své dva miláčka krásné, ňuňací~s~~s~~s~~s~
Dracena 28346
18.6.2009 14:18:24
Ahoj Ali,

já jsem bruslit docela dlouho nebyla, naposled tak před měsícem v Králové, ale mně to pořád moc nejde. Měla bych začít jezdit u skládky, tam aspon není provoz. Proč si někdy nenapsala jak jste tam byli? Mohla jsem tam sjet a zajezdit si s vámi.

Chodíš ještě plavat? Já celý rok jezdím do unič na aqua aerobik, ale už to bude teď končit, zase až po prázdninách. A taky jsem začla chodit na fit box do troubelic, je to parááááda~R^ Sice pěkná makačka, ale baví mě to. Zatím~2~

Jakou práci jsi sehnala?



Tak se zatím mějte a ať jste zdraví.
Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878
15.6.2009 12:17:10
Ahoooooj všem,

všechny moc zdravím.
Týýý jo, koukám asi nějaká telepatie, či co, protože už jsem tu nebyla snad sto let a sotva je tu po mě sháńka, tak zrovna nakouknu.~t~

Přiznám se, že to pěkně flákám a ani jsem nenakukovala~f~~f~~f~

Leni, tobě moc držím palečky a´t to vše v pořádku zvládneš a ještě chvíli vydržíš, a´t pak nemusíš být v nemocnici.
A taky obr gratulace je zkouškám~R^~R^~R^~R^ Pááááni, jsi vážně dobrá~x~

Srazík by byl asi moc fajn.
Ale já se dokopu jen snad, když mi někdo písne kdy a kde.~f~ To pak 100% dorazím.
A moc ráda všechny uvidím.

Radu, tak ty už jsi ve svém? To je paráda~R^ Jinak moc se omlouvám, že jsem se neozvala~f~ Ale měli jsme moc náročné období. Děti byli snad od ledna nemocné a všichni prodělali chudáci černý kašel~;((
Te´d už jsou všichni krom soplíků celkem OK a chodí do školy i školky.
Já jsem tomu nátlaku bacilů také podlehla a snad po 10 letech musela k dr. pro antibiotika~o~~q~ Ale už jsem krom alerie také OK~b~
Radu a jak kolečkové brusle? Ještě jezdíš?
My teď jezdíme celá rodina. Zatím trénujeme jen u skládky, ale brzy vyrazíme i na nějakou stezku~t~ Nemáš nějaký tip, kde se dá v klidu pojezdit a není tam moc provoz?

Jinak u nás vše při starém. Stále jen tři děti a další už jsme si rozmysleli~t~ Já stále hledám práci. Podařilo se mi sehnat něco od 1. září, ale je to jen půl úvazek. Ale aspon něco. Doma už mě to leze na nervy a hlavně to, že nejou penízky~q~
Honzík ve školce celkem OK, i když občas zapláče. Prostřední kluk končí šestku a holka se nakonec ze tří škol dostala na všechny, ale kvůli dojíždění si zvolila průmnyslovku v Uničově obor stavitelství. Chce potom pokračovat na architektuře, ale to je hudba budoucnosti~d~

Magdi, já tvoje fotky nevidím~n~~n~~n~~n~ Zkus mi je hodit na mailík až bude čas, co?~;)

Tak já mažu, jdeme konečně napustit bazén, tak snad už bude sluníčko a nebudeme pořád marodit~q~
Dracena 28346
12.6.2009 10:03:32
Ahoj Leni, gratuluji ke zkouškám, už si o tom cvrlikají i vrabci na střeše~R^~R^~R^~z~~z~~z~

Tak přeji už jen příjemné čekání na prďolky~s~~s~

Já včera byla u kamarádky, má 3měs. chlapečka, bože takové ňuňátko krásné. Možná bych si dala říct~j~~j~

Tak se mějte všichni!

Alčooo, žiješ?????
Já0800 22869
8.6.2009 19:20:02
Ahoj,jen v rychlosti nakukuju..čtvrtek se blíží~;((

Magdi,to jsem teda netušila,já si byla nějak jistá,že ty a Šternberk~:-D,ale i tak díky aspoň za nějaké info.
Rodit budu normálně,obě jsou hlavičkama dolů,tak nic nebrání k přirozenému porodu:-)

zatím~x~
Magdik+Zbyňda9/06+Tánička11/08 45420
8.6.2009 8:21:23
Ale protože jedna švagrovka rodila...březen druhá teď v dubnu...
JJ rodíš na jednom pokoji..nikam nejdeš...přístup prej super.... ale tebe snad vemou císařem ne??, nebo tě nechaj rodit normoš obě prdelinky??? No a přístup......znáš to jako všude..... záleží na koho narazíš..... ale to je všude... ale tobě to půjde skvěle....takže nestresuj ~y~~y~~y~
Magdik+Zbyňda9/06+Tánička11/08 45420
8.6.2009 8:18:39
Leni..já rodila v Olomouci obě dětičky....
Oloušenek 78734
5.6.2009 14:16:35
Leňoušenku, moc a moc Ti držíme pěstičky, ty to zvládneš, uvidíš, jsi šikulka. Udělalo to tolik lidí, tak to uděláš taky !!!!~R^
Já0800 22869
4.6.2009 9:38:04
Magdi,jestli budeš někdy nakukovat,písni mi prosím jak to teď funguje v porodce ve Šter.Máš nejčerstvější info~;):-).Co dávají a co ne a jak to funguje na por.sále?Dívala jsem se na fotky a prý už rodička nikam nepřechází a rodí na pokoji kde byla celou dobu.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1166  [Dalších 1136 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.