| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 637  [Dalších 607 >>]
Jiťulka
  • 
17.5.2014 10:06:11
Promiňte, ale nejdříve byste si měla uvědomit jak se vaše dítě jmenuje a pak teprve psát názory...Anička/ Kačenka... hahaha
Jiťulka
  • 
17.5.2014 10:06:10
Promiňte, ale nejdříve byste si měla uvědomit jak se vaše dítě jmenuje a pak teprve psát názory...Anička/ Kačenka... hahaha
andrea nová 141720
14.3.2014 22:23:06
Dobrý den, během 2 měsíců budeme otevírat novou MŠ na Praze 8, s dobrou dostupností, nedaleko obchvatu R8. Dnes jsme jednali s hygienou a máme jejich plnou podporu, dále jednáme o akreditaci MŠMT, školka je zaměřená na hudební výchovu, angličtinu, tělesnou výchovu a kreativní rozvoj. Školka je vybavena čističkami vzduchu, je v klidném místě a má příjemnou zahradu. Mateřská společnost, která tuto školku financuje je v USA, o místa si ale již nyní můžete psát na adresu jednatelka@droinvest.cz. www stránky a oficiální emailová adresa školky bude známá během 14 ti dní. Těšíme se na Vaše děti . Andrea Nová, asistentka International Education Nursery School, LLC. jednatelka@droinvest.cz.
Coudy
  • 
6.6.2012 22:38:07
Dobrý den,
ještě pořád chodíte do IQ-school, jak dlouho už školku navštěvujete a pořád byste školku doporučila?
Děkuji za názor!
Misa
  • 
15.5.2012 10:33:06
Federiko,
dik. Tak do toho asi pujdem. Bydleni mame, cas na mimino mam taky, jenom jsem nesva z toho svyho veku
a z toho pdstupu od ostatnich deti.
Jeste jednou dik
Federika 14090
14.5.2012 18:53:15
Míšo,mám děti skoro 14, čerstvě 4 a 7 let. mezi nejstarším a nejmladší je deset let..Vztah mají-noooo~t~, rozhodně si spolu nehrajou, to jen ti dva mladší, David má k malej spíš takovej shovívavej postoj ,občas ji zabaví, výjimečně jí chvilku čte nebo s ní staví, občas ji pohlídá...Je to puberťák a má už svůj svět, těžko můžeš očekávat, že k sobě budou mít nějakej blízkej vztah. Ale má ji rád.
A mně bylo při narození třetí jako te´d tobě...:-)
Misa
  • 
14.5.2012 13:43:26
Federiko, ty mas deti 14 a 3 roky? Jak se k sobe chovaji? Nejsou si uz cizi? Pravdepodobne dopadnu taky tak. Mojim detem je 10 a 8 a ted planujeme treti. Muzu se zeptat kolik ti je? Me 39. Dik. Jo a jakou reci mluvi deti mezi sebou? Ja mam deti take dvojjazycne, ale mezi sebou mluvi cesky. Ale nevim, jak to pujde, az budou deti tri. Jestli zustanou u te cestiny.
perdita 3248
14.5.2012 8:57:14
Len, tohle mě taky dost šoklo. K synovi do třídy před lety nastoupil Španěl, co neuměl ani česky, ani anglicky. na tom by nic nebylo, kdyby jeho maminka nebyla Češka~8~ prostě se neplánovala vracet, tak na děcko mluvila španělsky. pak se ale rozklížil vztah s manželem...
perdita 3248
14.5.2012 8:53:28
Inoo, to znám. Kamarádi (smíšený pár), co se odstěhovali do Anglie mají děti s rudimentární češtinou. My žijeme tu a děti anglicky mluví výborně. Zjistila jsem, že je to o prioritách. Jednak je v Čechách angličtina mnohe "prestižnější" jazyk než třeba, co já vím, vietnamština, za druhé si to ti anglicky mluvící rodiče hlídají. Naopak u našich kamarádů v Anglii si to český rodič neuhlídal, protože plány jsou zůstat navždy v Anglii, tedy čeština není priorita.
Len 108740
13.5.2012 23:54:17
Inoo, jak pise Anni, je to v tom ceskem prostredi, v poslouchani rozhovoru, v ceskych realiich. Cestina je strasne tezka. Manzel ted ma cestinu ucebnici a CD/DVDcka, aby se trochu naucil. A jen vysvetlovani ceske abecedy Anglicanum tam zabere hodinu a pul~d~ Ja znam dost cizincu zijicich v CR spousty let, kteri neumi cesky ani n. Naopak lidi zijici tady vetsinou aj umi po par letech dost dobre.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 637  [Dalších 607 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.