| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Lost - Ztracení

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 537  [Dalších 487 >>]
peza&06/08+02/10+08/12 33625
25.5.2010 21:21:12
Sid, nesedelo nebo tam nebyla zodpovezena spousta veci- prave jsem si nektere osvezila tu:
http://www.collegehumor.com/video:1936291

jen pro priklad- proc byl Said v kostele s Shannon, kdyz laska jeho zivota prece byla Nadia?
a velka spousta dalsich...
Siddhártha 52792
25.5.2010 20:44:12
Ale koukám, že už tu mám onewoman show :-D

Siddhártha 52792
25.5.2010 20:43:41
Mě třeba trochu naštvalo, že Blacka zabila Kate, čekala jsem,že to uděla Jack nějakou fintou, pro Blacka neočekávaným pohybem. Mělo by to pro mě větší váhu. Ale zase to Blackovi nandala, když si o ní myslel, že je zbytečná, neužitečná.

Pro teda velikým velikým zklamáním byl Chrám. POřád se o něm mluvilo a tam jen třetí Druzí, jeden z nich uměl rozpoznat, kdo je ještě člověk a kdo je mrtví a už ovládá zlá síla. Pak přišel Black, většinu pozabíjel a konec Chrámu. Tohle prostě totálně zabili.

Jinak si fakt nemůžu vzpomenout na něco, co by mi nesedělo, co by mi vadilo.

Jako jasně, já jsem velký odpůrce otevřených konců. Ale tady mi to přijde uzavřené, jen pár záhad z prostředí, kde se to odehrálo, nevysvětlené. TAky mám ráda, když je vše vysvětlené spisovatelem/tvůrci, jako že mě zajímá, jak on/oni by to vysvětlili. Ale ted mi to fakt nechybí, možná později, ted jsem spokojená.

Plus to, že kdyby mělo vše vysvětlit, bylo by to na více sezon, protože kdyby opravdu udělali to, že Ilina by byla Jacobova dcera, museli by zase udělat celý příběh, s kým ji měl, jak se potkali... a tohle všechno vysvětlování by zabralo více než 6 sezon a zase by fanoušci remcali, že zdržujou, že se snad konce a vysvětlení nedočkaj.
Siddhártha 52792
25.5.2010 15:12:25
JO vlastně, Alex s Danielou si nebyly blízké s nikým z naší party. Jen s Benem.
Siddhártha 52792
25.5.2010 15:11:51
S Lockem se chvíli kamarádil, ale to neznamená, že se měli tak rádi a taky za tu chviličku...

Ted už věděli, kam jdou samozřejmě z časových důvodů zkracovali.
U světla Jack zkrvavený nebyl, nejspíš pak byl proto, tak se odřel,když ho vyplavovala voda.
Ostrov je kouzelný, umí vyléčit i rakovinu, proč by nemohl pozdržet Jackovo zranění?

Lepenka je špatně proč? Pokud je dobře přilepená, uprostřed se jistě díra neudělá.

Alex a Daniel bud stejně jako Anna-Lucia, která nebyla podle Huga připravená, nebo ještě nezemřeli. Proto taky nešel Ben dovnitř, protože čekal na ně. Měl blíže k nim dvěma než s partě našich postav.

Já už fakt nevím no, připadá mi to, že jste nedostaly to, co jste očekávaly a najdete chyby i tam, kde nejsou a kde to bylo vysvětlené. Jako já Vás chápu. Já tohle měla u druhé série. Čekala jsem na odpovědi tak, že když tam nebyla scéna, kde by bylo přímé vysvětlování, dívala jsem se na ni "tak jo, odkecejte si to a honem na další scénu". Vůbec jsem tomu, co říkali, nepřidávála žádnou váhu.

Jdu vyzvednout dítko a obě dítka vyvenčit.
Siddhártha 52792
25.5.2010 14:23:21
Milado, sešli se lidé, kteří si byli nejbližší, kteří se měli rádi nebo se milovali.

Boone miloval svoji sestru a ta milovala Sayeda a tak tam byli všichni tři. S kým si byl tak blízký Walt? S nikým. Jeho táta je na ostrově jako šepot, takže ani toho tátu tam nemá.
S kým si byli tak blízcí Mr. Eco či Anna-Lucia?
Siddhártha 52792
25.5.2010 14:21:50
Pezo, kde nevidíš žádné souvislosti? Co se nevysvětlilo? Jasně, že se to vysvětlilo!
peza&06/08+02/10+08/12 33625
25.5.2010 13:44:17
Milado- jj, souhlasim- nelibi se mi, ze finale neukazalo skoro zadnou SOUVISLOST s tim, co se delo predtim... nejdriv tvrdili, ze se vsechno deje z nejakeho duvodu a nakonec se ukazalo, ze to byla jen pouha vata :-(
Siddhártha 52792
25.5.2010 13:30:40
Cooper to říkal, že jel v autě, naboural se a probudil se na ostrove, čili oni ho prostě unesli a ponorkou dovezli na ostrov, nic jiného. Šepot kouře? Kouř nedělá žádný šepot. Vždy se akorát objevil šepot, když mělo být něco důležitého, např, když se měli objevit druzi, nebo když se měl objevit kouř nebo tak. Michael to vysvětloval tak, že vlastně některé duše jsou ještě uvězněny na ostrove a nemohou jít dál a ti pak nějak sledují dění na ostrove a snaží se varovat ostatní - šepot. V kostele se sešli jen ti, kteří si byli sobě nejbližší. Postavy, které tam nebyly - Frank, Miles, Faraday, Charlote atd. Ti sice byli na obrazovce dlouho, ale s našima postavama si nebyli tak blízcí. Oni se prostě sejdou jindy, v jiném "kostele" s lidmi, kteří jsou jim nejbližší. Myslíš Penny a Desmond - patří k sobě a ti tam byli. Walt? Ten odešel s Michaelem z ostrova už hodně hodně dávno a s našima postavama toho neprožil tolik,aby si byli nějak moc blízcí, proto pro něj platí to samé jako pro Franka a spol. Jackův syn David? Pamatujme, AR neboli "čekací místo před vstupem do nebe" je uměle vytvořené prostředí, ne nutně odpovídající pravdě. Kdyby to bylo reálné, tak bysme tam nemohli vidět třeba těhotnou Claire, protože by to znamenalo, že zemřela těhotná a to není pravda. Takže v AR se postavy objevily v takovém stavu, aby si samy sobě nejlépe připomněly svůj minulý život, který spolu měly. A David podle mě jen sloužil Jackovi k tomu, aby prodělal určitý vývoj ve vztahu otec-syn a byl potom schopný velké proměny na konci.
Siddhártha 52792
25.5.2010 12:28:34
Milado, takže Tobě jde teda hlavně o ty záhady Ostrova?
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 537  [Dalších 487 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.