| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Blansko

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 425  [Dalších 395 >>]
trezallka 89152
17.2.2009 9:33:26
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou máte zkušenost s paní doktorkou v Olešnici na mOravě děkuji
Haňul :) + Alex 3/09+Marie1/12 25097
1.12.2008 17:03:19
zdravim vsechny,
jsem relativne cerstve v Blansku a snazim se zajistit pro sebe kurzy pripravy k porodu a dalsi kurzy tykajici se tehotenstvi, porodu a pece o novorozence. nemuzete mi nekdo poradit? pripadne budu rada i za kamaradku (tehulku) z Blanska. jsem nyni ve 25tt.
dekuji moc vsem. Jinak kurzy od ledna 2009.
Rosťa & Sylvie & Vojta & Anna 33874
29.10.2008 16:05:38
Ahojte maminy ! Jsem z přerovské diskuse a chtěl bych Vás poprosit, dáte mi typ na nějaké fajn ubytování pro rodinku v Boskovicích ?
Chtěl bych tam zajet se ženuškou a dvěma malými dětmi na krátkou lisotadovou dovču.

Dík
Rosťa
Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 19585
24.7.2008 9:54:41
ahojdá, máme málo dětí na tábor, tak nabízím lastminute :), třeba se někomu hodí. Kdyžtak na mém mailu podrob. info

Vypisuju lastminute na dětský tábor, děti 6-15 let, za 2400,-, Vysočina- Znětínek (okr. Žďár n. Sázavou), stany s podsadou, polní kuchyň, rybník, les...krása, termín 4.8.-16.8.

Jsme brněnská pionýrská skupina.
http://www.devadesatka.pionyr.cz/vatra/index.php
Valleria 82981
4.7.2008 8:35:16
Zdravím všechny maminky,já sama jsem maminou 3-měs.synka Kristiána a s ostatníma maminama jsme se domluvili na focení našich sluníček.Jestli se k nám chcete přidat stačí když napíšete na valerie.tomaskova@seznam.cz jedná se o takové starodávné fotky,koukněte se na
www.netradicni-fotografie.cz jsem s tou paní fotografkou domluvená,že by přijela třeba i do našeho města, zvažte a kdyžtak napiště,jinak přeji krásný den:-):-):-)
falmarka 15744
14.2.2008 18:39:39
Chtěla bych upozornit všechny maminka z Blanska a přilehlých občí, že v Blansku probíhá projekt Revitalizace DĚTSKÝCH HŘIŠŤ
v Blansku http://www.ponikva.org/hriste.html
Je možné se do něj aktivně zapojit a rozhodnout tím o tom, kde si vlastně budou naše děti hrát.
Petra+Kačka 3/06+// 27692
30.1.2008 16:32:25
Ahojky holky, tak jsem nakoukla a tady nikdo není. Tak se honem polepšete. Budu nakukovat každý den, takže se tušte.
prvok 64851
12.12.2007 16:27:02
Ahoj,

my sem taky občas nakukujem, ale naše prďolka má teprve půl roku, tak zatím školku a takové věci moc neřešíme. Taky teď měla uplakané a nespavé období, tak jsem počítač ani nezapínala. Ale snad už bude líp. Teď vybíráme krosničku a těšíme se až bude hezky a někam vyrazíme. tak se mějte všichni hezky.
falmarka 15744
15.11.2007 15:10:34
tak tady ta diskuze asi totálně umřela. Já tak jednou za týden nakukuji, ale psát se mi sem jen tak pro sebe nechce.
Myslím že v MC Boskovice bude spokojeni. Jsou celkem akční. Co jsem koukala na jejich program.
Náš Jan půjde do školky od příštího září. Tři má příští říjen. Mám výhodu v tom, že tam mám starší dítko, takže mi ho vezmou bez problémů. Navíc Kikina chodila do školky od 2 a1/4 roku, tak jsou nějak asi zvyklý.
Na vánoce se celkem těším. Děcka už psali Ježiškovi, jejich nejoblíbenějším čtením jsou teď nabídkové katalogy hraček. Takže super, akorát nevím, jak to ustojí moje peněženka :0))))))
Tak zatím a doufám, že někdo něco písnete.
prvok 64851
10.7.2007 18:31:58
My jsme využily radu a nahlásily se k paní Dr. Kotlánové a jsme spokojení. Na první návštěvu za námi dojela do Adamova a byla moc milá. Romanka má teprve 7 týdnů, takže jsme ještě nic závažného neřešily, ale mám z ní dobrý pocit.
jsem ráda, že jsem se tu zeptala :)

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 425  [Dalších 395 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.