| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Blansko

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 425  [Dalších 385 >>]
Wen 33121
9.7.2007 13:55:49
Ahoj, omlouvám se, že ruším, ale nevíte někdo náhodou jestli v boskovické nemocnici dělají testy na těhu cukrovku (ogtt). Při první těhu jsem byla na Obilňáku a teď s ročním prckem bych radši do Boskovic. Předem díky za info (klidně i na mail).
Alena
  • 
9.7.2007 13:32:06
Takže Mudr. Kotlánovu doporučujete? Já chodím s dětma k Henkové, ale po posledních událostech ji cjci vyměnit a hledám, za koho. Aby to nebylo z bláta do louže... Hledám jakékoliv onfo o dobré doktorce v Blansku...
teres+2 10668
7.7.2007 9:55:57
ahojky :c))

Falmar díky, huš jsem se dívala :c))

Prvok já ti ji taky nedoporučuji, sice k ní chodí skoro všichni moji známí v Adamově (bohužel je tam jediná). Dle mne to není doktorka - furt léčí jen to stejný, předepisuje jediný lék. Neteř nedokázala pomoci od blbé rýmy.

Já chodím v Bk k Machatové a jsem max. spokojena.
Raketka 46047
17.5.2007 14:06:31
Prvi,
to jsem samozřejmě zkusila jako první a nic :(
Kontaktovala jsem všechny možné naše spolužáky ze základky.
Kontaktovala jsem její spolužačky ze střední.
Kdosi mi na ni dával mobil, ale když jsem napsala SMSku, tak zůstala bez odezvy (ale to už je asi 3 roky zpátky).
Chvilkama mám pocit, že se snad záměrně schovává :)
prvok 64851
17.5.2007 8:55:04
já ji teda neznam, ale můžeš zkusit zadat její jméno do vyhledávače na www.spoluzaci.cz. Dívala jsem se tam a našlo jich to asi 15. Pokud už to máš vyzkoušené, tak držím palce, ať jí tu někdo zná a pomůže ti.
Raketka 46047
16.5.2007 18:21:45
ahojky všem :)

hledám spolužačku ze základky - jmenovala se Kateřina Opletalová, teď už asi bude vdaná a bude mít jiné příjmení.
Měla by bydlet přímo v Blansku, nebo někde okolo (Adamov?).

Kdyby měl někdo zprávičku, budu vděčená - díky moc :)
prvok 64851
14.5.2007 11:31:44
Moc děkuju. Já už jsem na tohle téma zkoušela založit diskuzi i jinde, ale nikdo se mi neozval. Určitě tam hned zavolám, jestli ještě berou nové pacienty. Doufám, že budeme také spokojení:).
s
  • 
13.5.2007 20:27:58
Ahojky!
MUDr. Kotlánovou můžu doporučit. Naše dcerka ji miluje, zdravotních potíží jsme měli dost a vždycky je dokázala vyřešit a poradit nám.
prvok 64851
11.5.2007 9:57:09
Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli byste mi nemohly doporučit nějakého dětského doktora v Blansku nebo okolí. Za 14 dní by se nám mělo narodit miminko a já nevím, kam bych ho měla nahlásit. Bydlíme v Adamově, ale místní doktorku nám nedoporučovali (třeba máte někdo dobrou zkušenost?). Jsme tu ale teprve 4 měsíce, takže nikoho moc neznáme a nevíme, na základě čeho se rozhodnout. Za jakoukoliv radu budeme moc rádi. Děkujeme. M & R
falmarka 15744
21.4.2007 8:53:07
koukám, že asi sem nikdo moc nechodí, ale snad to někomu pomůže.

V novinách bylo napsáno a i osobně jsem se to dozvěděla, že BAZAR SLUNÍČKO na Zborovcích končí. Takže kdo tam máte nějaké věci o které stojíto, tak si to můžete do konce dubna vyzvednout. Pak to paní všechno odveze ne charitu.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 425  [Dalších 385 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.