| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 46451  [Dalších 46431 >>]
Andrea + 2 holky 20023

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:55:59
Peto,
s tim metrem hruza, ja nejdriv myslela, ze myslis metro v Praze, tam bych se asi tak nebala, ale Pariz je riskantnejsi.
No ma se Pariz celkem libi, ale uz je to asi 10let co jsem tam byla, prijde mi ze ma takovyho ducha, mne hodne pritahuje Eifelovka.

Margaret,
tak takovouhle drevenou zidlicku planuju, prijde mi fakt nejpraktictejsi, zatim ji krmim na kline, prijde mi ze se u toho min naprasi. Ty na krmeni me prijdou trochu vyhozeny penize - aspon teda v nasem pripade, je to zalezitost na par mesicu, kdezto tuhle jaks dala obrazky vyuzujem prave na hodne dlouho.

Krabice mame tyhle: z Ikey, stoji asi 300, steny se daji bud pomalovat, nalepit nalepky, ja ne ne udelala obrazky krtecka Window Art.
Margaret 1200

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:55:53
Hm, takže říkáte, že bych Paříží byla stejně zklamaná jako Benátkami... No tak jste mě ukecaly, holt tam nepojedu :-), stejně jsem se tam nechystala. Ale strašně se mi chce k moři. Myslím že si asi troufnem v srpnu do Řecka. Pojedem tam, kde to známe, s dětma se bojím experimentovat, tak bude stará známá klasika. Doufám že to vyjde, mám po té dlouhé zimě nějaký absťák.
modrej obláček 21863

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:55:17
Baru,

já se taky cejtím provinile, že se mi tam extra nelíbilo:)))))))))))))))))))
Musím říct, že v tomhle počasí bysme si to daleko víc užili na trávě u rybníka:))))))))
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:54:27
Čáu Leni..No dneska to zmáknem páč mi volal táta,že se na nás jede mrknout..Nevim v kolik dorazí.Zítra budem do 12ti hotoví a pak můžem vyrazit.Pujdem kamkoliv..Nebo Mihulka řikala že na Vysočanský je hezkej park.Koukám na něj z vlaku..TAk aby sme to neměli daleko ale jako můžem kamkoliv...

Dorazil už někomu rodičák...já sem už jak na trní.Protože má přijít za 2 měsíce,tak sem na ně zvědavá.Nemám účet tak na to čekám složenkou.
Marťa,Míša a Eliška 36596

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:43:44
Holky to mě teda tou špínou překvapujete. No uvidím jestli se tam někdy dostanu tak budu moct posoudit.
Léňa+Dádík10/05 + Bětuška02/08 27781

Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:42:41
Dobré ráno :).
Já jak jsem s Dádou sama doma, je to závislo závislý :-DDD. Chvíli si hrál sám, už mi sedí na klíně a chce vám taky napsat nebo co :).
Baru, jojo, pořád jsme někde na vejletě nwbo na volejbale - ale ten za dva týdny takto aktivně skončí, už to bude místo 3x týdně jen jednou až do září :). Teda asi mi to bude chybět, ale zas bude čas na něčo iné.
Leni, ve středu mám dámskou jízdu s holkama ze střední. Zítra hraje M někde daleko, takže jsme až do dlouhého večera opuštění. Že bych vám jela někam naproti a zašli třeba na Petřín? :) Nebo do Stromovky??? Dnes musím být v pět u nás na hřišti, do té doby nic, kdyby jsi chtěla vyrazit.
Péťo, úplnej fotoromán! :)
Bára + kluci 10/05 19416

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:41:14
Péťo, to jsem docela ráda, že máme stejnej názor. Já když jsem někomu řekla, že se mi v Paříži nelíbilo a že je to špinavý město, tak mi nikdo nevěřil... Copak se někomu PAŘÍŽ může nelíbit ?!?!?!? :-DDDDDD
Marťa,Míša a Eliška 36596

Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:38:45
Peti krásné fotky já bych taky jela ještě jsem v Paříži nebyla a strašně mě to láká.
modrej obláček 21863

Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:09:58
Baru,

přesně, všude šílenej bordel a v uličkách smrad:(((( Silnice snad ani nekomentuju, mají i na nejmenší postranní uličce semafory, ale nikdo podle nich v podstatě nejezdí, takže i když jsme měli zelenou, tak jsme museli mít oči i vzadu, protože ty magoři jezděj i na červenou, lidi na červenou přecházej apod.:/
Prostě jsem to čekala "jiný", takže i to zklamání tam je:/ Město lásky si představuju jinak:))))))))))))))
Bára + kluci 10/05 19416

Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:05:35
Péťo, taky jsem byla z Paříže zklamaná :-(. Mně tam hrozně vadila špína a šílenej chaos na silnicích...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 46451  [Dalších 46431 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.