| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2610  [Dalších 2590 >>]
Medunka_ 16389

Re: Krtek

7.10.2008 7:32:44
Holky, hezký den,

Skalko, to je fakt šílené, mě by vůbec nenapadlo, že se něco takového může stát. S tím mlíkem jsem dost překvapená, měla jsem za to, že děti do 3 let mají vypít půl litru denně...

U nás už krtek moc nefrčí, přešla ji taková ta počáteční euforie. Jsem docela ráda, protože jsme si začínali lámat hlavu nad tím, jak ji budeme odhánět od televize. Vypadalo to, že u ní stráví dětství...teď ji nezajímá vůbec. U nás teď frčí písníčky - zpíváme a obrázková kniha, ne leporelo, ale kniha normální "velká".
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Krtek

6.10.2008 20:14:10
no tak to je dost teda blbý, člověk má radost že aspoň to mlíko si dává a ono mu škodílo, my teda dáváme už jen na noc a to ze 120 ml
skallka 40226

Re: Krtek

6.10.2008 20:06:40
matýsek vám děkuje za podporu, medu jo nechtěl prostě nic jíst vůbec nic ani oblíbené polívky ráno vypil mlíko a každý den ho vypil míň a míň kdybych to věděla dřív tak mu ho vyřadím hned, jenže vědět to, teď už jsem poučená na stokrát. Fakt nejedl nic až snad v pondělí myslím misku polívky , v úterý už i druhé no prostě šlo to pomalu. Ale říkali mi že děti které takhle málo jedí a pijí to prostě tak mívají a že se to klidně může opakovat :-( Co se týče krtka u nás boduje bořek stavitel na plné čáře a teď taky bil a ben z kouzelné školky.
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Krtek

6.10.2008 16:03:44
Luci to je hrůza u nás teda ne že by jedla nějak perfektně ale sní všechno a po trochách

jinak o svátek nic se neděje, nemůžete furt sledovat kalendář a tak
luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 58392

Re: Krtek

6.10.2008 14:58:01
Oli u nás je taky hnusně a ven nejdem. Oba v noci popotahovali a tak nechci aby chytili rýmku. Prvně jsem čekala, že půjdem až otevřou poštu a teď se nedá vylízt ven. No tak zítra. A to jsem se těšila, že mi přijde balík s mikinou a riflíkama pro Marka.
luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 58392

Re: Krtek

6.10.2008 14:55:50
Taky dodatečně gratulujeme Elišce. Se stydím, že mi to uteklo.
Marek nedávno taky nechtěl jíst, pít co měl ten zánět dásní. Teda jediné co za 9 dní pozřel bylo mlíko - lehev denně. Jenže to neprůjmoval, jen ho to moc bolelo jíst. Dr taky říkala, že máme štěstí, že vůbec něco do něj dostanem. Většinou děti nechtějí nic a pak jsou v nemocnici na kapačkách. A když se mu ulevilo, tak první co snědl, bylo obrané kuřecí stehno.
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Krtek

6.10.2008 14:32:31
jj, měla děkujeme dodatečně, no chtěla jsem jít ven ale prší, tak holt nikam, aspoŇ že jsme byli venku chviličku venku se psem, jinak by jsme se nedostali vůbec, teda já si nedokážu ani představit jak by to naše čertisko malý jen leželo a nic jinýho, hrůza, Skalko tak ať jste už zase na dlouho bez nemocí, když jste museli projít tímto
Zuza30 45972

Re: Krtek

6.10.2008 14:00:47
Skallko, prožili jsme si totéž s Ondrou, to mu byly 2,5 roku. Pět dnů jen ležel, nejedl, nepil, zvracel a průjmoval, byla to katastrofa, obden jsme chodili k dr., pak řekla, ať si sbalíme věci a že nás pošle do nemocnice, předtím jsme k ní ještě zašli, chtěla ho vidět, ale říkala, že dehydrovaný není, ať to ještě doma zkusíme a vydržíme do dalšího dne a ono bác ho a začlo se to lepšit. Colu po lžičkách taky doporučuju a na radu dr jsme do něj tenkrát jako první jídlo dostali bílý jogurt! tu už ale nesmí dítě ani zvracet ani mít průjem... Tak ať Matýsek brzo nabere síly, ono u těch dětí to jde všechno rychle, jak rychle padnou, tak rychle se oklepou...~;)
Pépé + 4/07 + 5/10 31677

Krtek

6.10.2008 13:49:19
Emo takže taky krtkoláska ~:-D No třeba se aspoň na něm naučí říkat R :) Malej šel chrnět, tak jdu pracovat, dneska mám do toho i chuť, tak čekám, kdy mě přejde ~:-©
Mišyčka a Minimišyčka 54148

Re: ~j~

6.10.2008 13:40:15
Jo Oli, nebylo včera Elišky? Dodatečně Elince všechno nej, hlavně zdravíčko a štěstíčko, lásku od maminky a tatínka má předplacenou ;-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2610  [Dalších 2590 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.