| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2610  [Dalších 2580 >>]
Mišyčka a Minimišyčka 54148

Re: ~j~

6.10.2008 13:35:24
Ahojík
Skalko, malý se zase vykrmí, uvidíš. Hlavně, že už je v pořádku. Adélka se taky naučila v nemocnici jíst, před tím nic moc nejedla, tam začala pořádně jíst polívky a to jí zůstalo, pořádnou hustou polívku si dá vždycky. I když tam miminům dávali polívky stejný jako dospělým, třeba v hovězím vývaru bylo dole hafo pepře, ale dlabala to, naštěstí ho doma nevyžaduje, hihi
luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 58392

Re: ~j~

6.10.2008 13:15:12
Nazdárek. Marek mi nějak vypnul ikonky, zobrazují se mi jen nicky a mám v tom docela hokej. Skallko, teda to jste si taky prošli nervama o malýho, tak ještě, že to dobře dopadlo a už zase dobře jí. Radu se budu snažit zapamatovat, díky!

A já se jdu najíst dokud oba kluci spinkají a trochu si relaxnu. Vstávali jsme ve 4. Teda ráno jsme ještě hodinku dospali, jinak bych asi lezla po 4.
Ema + 2 56937

Re: ~j~

6.10.2008 13:00:28
Ahoj Pepé, u nás to je s krtkem podobné, Míša ho miluje, začlo to knížkama a teď i pohádky, chce je pořád dokola. Sotva sedne na nočník, už si rozkazuje, kterou pohádku pustit nebo kterou knížečku podat~;)
Pépé + 4/07 + 5/10 31677

~j~

6.10.2008 12:47:16
Zdravím i při pondělku, Kuba sedí na nočníku u Krtečka, tak mám chvilku. Normálně se do něj zamiloval a chce na něj pořád koukat, tahá si nočník k TV, i když se mu nic do něj dělat nechce a když ho nepustím, je scéna ~:-D A tak ne, přece jenom nakonec slyším, že tam něco tlačí ~:-D

Skallko, teda to je opravdu hnus, ještě že už je to za váma, my jsme zatím měli jen jednou rýmu a klasický dětský nemoci, ťuk, ťuk.
Medunka_ 16389

Adri

6.10.2008 12:39:29
poslala jsem ti fotky.
Medunka_ 16389

Re: ahij

6.10.2008 12:26:33
Ježkovy oči Skallko, to je teda hrůza. Já jsem teda nějak vůbec nepostřehla, že Matýsek trpí nechutenstvím, tak se tak debilně zeptám... jak se to stalo? to přestal jíst?
Ema + 2 56937

Re: ahij

6.10.2008 11:55:55
Ahojky,
teda Skalko, to je mi moc líto čím jste si prošli! Chuděrka Matýsek :( Myslela jsem na vás často, že nepíšeš jak pokračujete a doufala, že jste OK. Tak hlavně že už je to za vámi a Matýsek už hezky papá, brzy se vyspraví a dožene to, neboj.
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: ahij

6.10.2008 10:36:17
na cocacolou nás léčivávali už na táboře a i teda zvracení nejen průjem, tak když mě nebylo dobře tak mě ji přítel koupil, ale musí být originál a na zvracení čaj hořký pokud možno a černý jasně
skallka 40226

ahij

6.10.2008 10:31:30
ajoj, co to čtu já a těhu brrrrr to néééé nestrašte. Jinak my se ve středu vrátili ze špitálu k našemu týdennímu nechutenství se v pátek přidal průjem a v sobotu i zvracení, jeli jsme na pohotovost kde nám osvětili dietní program a že do něj máme dostat aspoň dva litry, že na to máme den, jinak že máme přijet v neděli na příjem. No vydrželi jsme to doma 2hodiny nechtěl ani kapku a kolem druhé jsme ho vezli znova ale už jen ležícího nic nevnímajícího. Byl to maras hned ho napojili na přístroje na kapák a jelo to. Nízky cukr, špatná krev, nějaký adenovirus no hnus. dva dny jen ležel božátko byl úplně slabý, v pondělí se už i usmál v úterý už to byl náš rarach a ve středu domů. Dietní režim pokračuje, s jídlem je teď jak kyselina doufám že mu to zůstane, protože při 18 prohlídce ve čtvrtek jsme měli 10,09 kg a 81cm a to tou nemocí určitě dobré kilo shodil. takže kolem 9kg :-( Znova a znova se utvrzuji v tom, že nesnáším nemocnice a ty lidi v ní :-(
taková rada na závěr co jsem si vzala k srdci: když dítě průjmuje tak semtam lžičku studené né li ledové cocacoly a když dítě zvrací, tak černý čaj když né ledový tak ať v něm plavou kostky ledu. taky po lžičkách ani v jednom případě ovocný čaj a mléčné výrobky. Je to síla :-(
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Po 100 letech :)

6.10.2008 8:02:35
ahojky po ránu, no já teda nevím a nějak mi ani nejde najet na první stránku, ale jinak teda já to určo nebyla já tu byla o hoooodně později
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2610  [Dalších 2580 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.