| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1070  [Dalších 1050 >>]
Kačky a // 57328

Re: Lusli,

16.10.2008 23:37:12
A koukám do labíčka (po delší době...), že přibyla fotečka Vítka a Sonji! Super! Hodil ajsme tam jednu našeho nejedlíka (teda nejedlice) - ona totiž dneska nechtěla (opět) obědvat, tak ji manžel zkusil nechat jíst - teda hooodně pomáhal:)A najednou oběd skoro dojedla!
Kačky a // 57328

Re: Lusli,

16.10.2008 22:44:15
Marcelko ahoj!
jsme tu, jen nestíhám...jako obvykle:)
měli jsme odpoledne návštěvu Kačenčina bratrance (7 měsíců), manžel je nachcípaný, malá rošťanda...no znáš to:-D
Moc vám s Tinu držím pěsti, ať vám to vyjde!!! I byste člověka nalákaly;) Ale to jsoui jen chutě, realita je poněkud jiná...
Už se těším, až tady budu číst, že jste těhulky a pak na fotky miminek!

Danielko - ja napsala Marcelka - fotky jako vždy nádherné a ty tvé holky okaté jsou bezvadné!Tak si říkám, jeslti budu mít taky tak hodné dítko jako máš ty Klárku (ale já vím..každé dítko umí zlobit atd...:-))
Marcela/Sonja07/07/Adam10/09 58296

Re: Lusli,

16.10.2008 22:13:25
Jo a ešte k chorobe malej - stále má teloty, poobede keď išla spať mala 37,2°C a keď vstala mala už 39,2°C. Ta som jej spravila vlažnú sprchu, chudátko, triasla ju zima a ona vôbec neplakala, hrdinka moja. Len sa na mňa pozerala a hrala sa ako vždy. Potom som jej dala paralenový čípek a ten zabral,ale teraz pred spaním mala zasa 38,5°C. Je to prvýkrát čo máme také teploty, tak som docela vyplašená. Žiadne iné príznaky nemá, len tú teplotu. Myslíte, že je to zúbkami? Mali by jej teraz ísť trojky, ale doteraz sme takéto problémy so zubami nemali, tak neviem...
Marcela/Sonja07/07/Adam10/09 58296

Re: Lusli,

16.10.2008 22:10:05
Danielko, ahojky! Krásne fotečky ako vždy;) Vždy keď vidím Aničku, tak si pomyslím, ako hrozne ten čas letí... už je z nej skoro veľká slečna:)
To bude super, keď bude Klárka chodiť do školy sama, určite je ťažké ráno vstávať a ísť s ňou. Ja tak premýšlam nad tým, ako to budem robiť, keď bude Sonynka chodiť do škôlky a budeme mať mimčo. To ho asi každé ráno budem o siedmej brať s nami. Mám to ďaleko na cestu pešo, ale blízko na cestu autom, tak uvidím, ako to budeme riešiť. Škôlka je tu totiž v hrozne strmom kopci, tak sa moc neteším. Ale aspoň budem udržovať líniu:-):-)
No a obávam sa aj toho, aby mi nešli potom dítka v ten istý deň jedno do prvej triedy v škole a druhé prvýkrát do škôlky. To by som fakt nevedela, ktoré uprednostniť:(
Asi budeš musieť mať aj tretie mimčo, aby sa mohli presadiť aj Tvoje gény:-) Ale Sonynka je tiež na tatínka, tak sme na tom asi podobne:)

Tinu, tak to si mala peknú pauzu od MS! Ja som mala šestonedelie skoro 8 týždňov a dva týždne na to už som mala aj MS. To bude určite tým, že som nekojila, ale ešte aj prvý mesiac tehu som mala MS, ja sa jej proste asi nezbavím:-)
Tak už tiež plánujete druhé bábenko? To je mooooooooooc bezva, to nám aj ja držím palečky aby nám to vyšlo. Moc by ma to potešilo, keby sme "válčili" spolu;)
Ja už vitamínkujem a snažím sa postupne prejsť na ešte zdravšiu stravu než doteraz. Lenže sa obávam toho, že mi zasa nebudú chutiť napr. jogurty, ryby a iné zdravé veci a bude po zdravom stravovaní...a hlavne sa "teším" na tie blivstavy:-):-)

Kde máme Modráčka? Už tu dlhšie nebola...
Tinuviel 07/07+09/09+02/16 20007

Lusli,

16.10.2008 21:54:36
to je mi vážně moc moc líto (přesto nepřestávej věřit v zázraky) ~s~


Marcelko... co třeba nás? já konečně dostala MS (od porodu první, tak by mohla být i poslední) ~j~
držím nám palce ;)
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Hezký den

16.10.2008 9:07:18
Marci,
tak at je mala brzy v poradku. Ale zvladate to vyborne, holky zlaty!!!!

A co my? Mame se fajn, diky moc. Klarka je ve skole spokojena, i kdyz u psani nekdy ztracim nervy :-), ale zvladame. Kazde utery chodi na balet, tak je spokojena. Tento tyden uz zacala s holkama chodit sama ze skoly a od pondelka uz by mela chodit s nimi i sama rano, tak se tesim :-) Ulevi mi to...

Anda je zlaticko, pristi tyden nas ceka druha hexa a pak nekdy nausnicky. A od listopadu bychom mely zacit chodit na plavco, na coz jsem moc zvedava :-) Andulka je introvert a nejradeji je doma s nami. Miluje tatinka a Klarinku, me ma porad, ze :-) Tak nevim, jak se ji to bude libit na bazene. Ale zase ma rada vodu...Kazda jsou uplne jina, Klarka je od malinka hrozne spolecenska - cely biotata. A Anda je zase cely svuj tatinek :-D Mam holt slabe geny nebo co :-D

Rozarka uz je vykastrovana a hodna, teda nezmenilo ji to, jen je dospelejsi a celkem klidnejsi :-)

Tady je par fotecek:












A Rozarka...

Marcela/Sonja07/07/Adam10/09 58296

Re: Hezký den

15.10.2008 22:03:29
Danielko, ahoj! Ďakujeme moc za palečky! Ako sa máte? Holky poslúchajú? Ale tie Tvoje zlatíčka určite.
My sme sa s malou celý deň hrali ako vždy, bola veselá a plná energie. Večer sa nám však zdala nejaká teplá, tak som jej zmerala teplotu a mala 38,5°C. Dala som jej sirup od teploty a išla spinkat. Je mi jej moc ľúto, zlatíčko moje, úplne sa triasla od zimy:(
Neviem, či na ňu ide chrípka, alebo je to zúbkami, ale dúfam, že to rýchlo prejde...

Lusli, tiež máme kecavé chvílky a rovnako ako Ty sa nestíhame diviť, čo všetko ten drobek už dokáže. Verím, že Ťa trápi, že ste s malou neboli od jej prvého dňa, ale som presvedčená, že ste jej tie dni niekoľkonásobne vynahradili, hoci Vám ich už nikto nevráti. Ale aj tak je krásne, že ste jej dali domov a lásku. A ja Vám z celej sily držím palečky, aby ste sa raz dočkali aj toho úplne malinkého miminečka!
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Hezký den

15.10.2008 10:19:12
Ahoj holky!

Lusli,
to me mrzi...zivot je nekdy hodne tezkej. Ale nikdy nerikej nikdy, ze? Tak budu drzet palecky a treba se neco stane a bud se povede adopce prdiska a nebo jeste nejaky ten pokus...

Marci,
ahojky! Sestry je mi moc lito....opravdu...
A vam moc drzim palecky!
luslik+Niki07/07+ Terí04/10 16719

Re: Hezký den

15.10.2008 0:02:34
Marci tady taky pojišťovna přispívá na tři cykly (+ v některých případech jednou ještě léky bez výkonů) Sestry je mi fakt líto. Vím o čem to je;-(((
Co se týče další adopce bohužel na mladší než dvouleté dítko to spíš nevypadá. Na jednu stranu vím, že i starší děti potřebují rodiče (a možná o to víc) ale na tu druhou stranu jsem moc chtěla aspoň jednou chovat úplné miminečko (asi mi ale nebude přáno). Je mi líto každého dne, kdy jsem nemohla být s Niki, protože jsem o její existenci neměla tušení. Lituju každého ztraceného dne a cítím to jako ztrátu pro nás pro všechny, která se prostě nahradit a dohonit nedá. Když vidím, kolik toho umí už eď, co všechno už navykládá (celkem se teď rozkecala a povídá si už dost i s ostatníma, takže už opravdu vedeme i jednodušší dialogy a je to celkem legrace vidět, jak se snaží prosadit svůj názor a osobnost)..... prostě už teď v 15ti měsících je to úžasná osůbka s vlastním názorem, zajímavou osobností..... co teprve až jí budou dva roky. Je úžasná ale kolikrát na ni koukáme a říkáme si "Ježkovy oči jak nám rychle vyrostla!- Kdy to vlastně stihla??!) No uvidíme...
Marcela/Sonja07/07/Adam10/09 58296

Re: Hezký den

14.10.2008 23:32:27
Ahojky, len nakukujem pred spaním a čo to nevidím?:(

Lusli, to je mi moc moc moc ľúto, ani nevieš ako! Normálne je mi do breku. Viem totiž, aj keď iba vzdialene, čo prežívaš. Moja sestra bola zatiaľ na 3IVF a tu v SR poisťovňa hradí len 3 cykly, takže monetálne sú tiež "bez šance". Výnimočne udeľujú 4. pokus hradený poisťovňou, tak dúfame, že sa toto "udelenie" ujde aj sestre. Prežívala som vždy s nimi tú nádej a to, že už je splnenie ich sna o vlastnom miminku na dosah a predsa to nikdy nevyšlo:(
A tiež ma to bolí aj za Teba z toho dôvodu, že sa tiež pomaly začneme s manžílkem snažiť o mimčo a dúfala som, že budem mať "známu spolutehulku" :(

ALE nestrácaj nádej, určite existuje ešte milión neobjavených možností! A ak to náhodou nevíde s IVF, zažiješ znova rovnako úžasný pocit, keď si prinesieš domov ďalšie miminko, ktoré vďaka Tebe a Tvojmu manžílkovi bude mať nádherný a šťastný život v milujúcej rodine.A to je predsa najdôležitejšie, veď Vy tým tomu človíčkovi vlastne darujete život!
Užívaj si Nikolku a nebuď smutná, nie si v tom sama, myslíme na Teba a všetky Ti tu na rodinke moc držíme palečky!

Želám všetkým krásne sny a zajtra pekný deň.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1070  [Dalších 1050 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.