| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12130  [Dalších 12110 >>]
Shina+Kája19.5.05+Áďa 24.10.07 43614

Re: hoj holky

7.10.2008 9:00:14
Ahoj holky,
zase nestíhám dočítat :-(
Noci jsou u nás stále klasika - je tu ještě někdo, kdo kojí v noci v průměru každe 2 hodky?
Jinak Ada už bez problemu vyleze na gauč, Káje na postel a POZOR i na patro (jako u Štěkničků Evelínka). Takže každé ráno musim uklízet schůdky, jelikož máme patro v 1,7m.
Jo a spaní je u nás jako u Baboo, Káje se pravidelně po půlnoci přihlemeždí k nám a kdybych se nebála, spala by tam k ránu i Aduš, ale chodim s ní do obýváku.
Taky jsme včera manžovi řekla, že místo pozdějšího nákupu postele pro Aduš, dokoupíme prkna a rozšíříme patro~;)~:-D
petra 2+Klárka9/02 & Zuza10/07 80183

Re: hoj holky

7.10.2008 8:59:44
tak pěkné ránko ikdyž u nás fuj hnus pršení~Rv

malá chrní tak nakukuji,noc do 2 hod dobrá pak co 1,5 budíček~Rv,no v 6.30vztáváníčko stejně jsem musela Klárku do 7 hod odvést do školky má keramiku.
no měla bych jít žehlit ale táááák se mi chce~Rv~:-©
Cecill + Natálie 13.10.07 23396

Re: hoj holky

7.10.2008 8:54:57
Dobré ráno,
Kamčo ty to potřebuješ nahrát na video? DVD rekordér máme, to bych ti nahrát mohla, Primu máme taky :-). Tak se ozvi co nejdřív!

U nás dnes mlíko už ve 2.45, nechápu a budík v 5.45 ~:-©, ale pak si jí vzal ještě chvíli tatínek dolů a hráli si a já dospávala :-). Teď snídám, Naty už chrupe v kočáru v chodbě, venku je šííííleně nechutně a ona má stejně jako včera prudivou náladu, furt kničí, sápe se po mně, zatahuje mě do hry, ale přitom si hrát nechce když tam s ní jsem, jen vše zahazuje, vzteká se....prostě dítě k pomilování ~;)
Želvik 52389

Re: hoj holky

7.10.2008 8:53:22
Dobré ránko ~:-D
Baboo+Šimon07/05+Štěpán10/07 26364

Re: hoj holky

7.10.2008 8:42:46
ahoj kocicky:-)
tak koukam, ze Peta mela vcera den blbec~Rv

Peto,
no jeste stesti, ze jste fakt nevyhoreli a ze existuje kouzelna skolka~:-DR^

u nas noc klasika, s obema chlapeckama u me v posteli:-)

ad mmb a mma, tak ja nakupuju vestinu veci do skolky i na normalni noseni a to i pro sebe tam. Vcera jsem vyhrala dziny diesel, tak jsem zvedava, jestli se do nich nasoukam~f~
jo a zahlidla jsem super kombinezku
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2030108
Helisek+Patricie 07+Sofie 09 65822

Re: hoj holky

7.10.2008 8:15:24
Bré ránko,
tak jak po ránu? My se vypravujeme na cvičení dětiček. A zdá se, že Patricie pochopila, že i když vstane déle, nic jí za ten den neuteče~k~ Vstávaly jsme před 8hod. Ale i přesto ťuk, ťuk!
Marky+Tomík a Klárka 21856

Re: hoj holky

7.10.2008 8:14:58
Nedočítám-jen pro Kamču-můžu nahrát na DVD-máme rekordér!!!Jestli jsi nikoho nesehnala, tak mi písni na mejl-kdy kde co!~s~
Peťa, Monička04 a Radeček07 47449

hoj holky

6.10.2008 23:36:43
Holky ještě něco větrala jsem včera a normálně mi vlétlo saranče dom veliké jako křeček - mě málem omejvalo...ještě že byl doma Jirka ... fuj tajble, už opravdu dobrou noc (jsem ještě vyřizovala mejlíky)

Peťa, Monička04 a Radeček07 47449

hoj holky

6.10.2008 23:13:58
Ahojky k večeru snažila jsem se dočítat, ale nestíhám.....dnešní den je den blbec. Já jsem taková kravka, si představte, že jsem prošla byt před procházkou a byla si jistá, že je vše OK. No a když se vracíme dříve než jindy s prcíkama z venku říkám si na chodbě, který pitomec zase něco pálí....To já naklizeno, uvařeno....prostě super. Otevřu dveře bytu a kouř už na první chodbě, vlétnu do kuchyně a tam plynová troubička si v poklidu peče už černé sekané karbanátky plněné balkánským sýrem to celé na zelenině....Ještě štěstí, že mi Mika přemluvila na kouzelnou školku, jinak bychom klidně mohli vyhořet..Tak poklizená a běloskvoucí kuchyň je zralá včetně trouby na celkový přeúklid. Vše mi od té doby padalo s rukou a zapíchlala jsem svoje snažení po té co se mi povedlo vysypat Ráďův čaj feniklový od Hippa...Takže jsem koukla na Dr. House..zasmála se, a idu do pelíšku než něco přivodím i PC. Smrádek budu asi větrat hodně dlouuuhooooooo!!!!!
Malý má dneska divné usínání i spaní. Pořád se budí a plaká a stoupá si a lomcuje postýlkou, to u něj nejsem zvyklá a to kvůli slinění a zvýšené teplotě kvůli spodním dvojkám dostal Nurofen sirupek a řádně jsem mu promazala dásínka. Stejně moc efektu to nemá, jestli bude každý zoubek takový, tak to nás čeká opravdu zábavné období.
Četla jsem to nazpět a na mma i mmb je mnoho fajne věcí - skoro vše do školky pro Moničku jsem nakoupila tam. Člověk když tomu občas ten čas věnuje nakoupí krásné věci za neuvěřitelné ceny.

Veverko:tak to maličkou uklidňuje tvoje přítomnost a tlukot srdíčka, prostě líp se jí usíná s maminkou, to Radeček usíná jen v té postýlce, jak je obrovský, tak i v kočárku už máme problémy usnout...Takže jsem zvědavá, jak zvládneme plánované výlety - asi tu cestovní postýlku budu muset pořídit

Peti: Monička je na tom už o 200%líp, jen má flekatou kůži od těch hojících se felků, ale dneska slaďoučké a kořeněné a nic...takže zítra putuje do školky a co maličká už to tolik nesvědí, malé na to pomáhá Fenistyl forte při dohojování..mi genciánu nedávaly ta vysušuje a Mice to na kůži nedělá dobře. Jinak pořád ještě dávkovaně dostává Dithiaden tabletky, aby se tělíčko opět nezačelo osypávat...Tak na vás budu myslet, aby už i to svědění přestalo a byly jste holky úplně fit ~s~~s~

Na malého je skvělý pohled jak si užívá ťapkání okolo stolu - musíme se pochlubit sice to není nic moc ale dokáže udělat už bokem čtyři kroky. Vím že bychom chodit neměli s těma nožičkama volnýma, ale on si to tak užívá brouček..A ještě po každém úspěchu říká dej dej a nastavuje pusinku a když hrcne na ranec tak si zapleská-on se hold chlap umí pochválit

Vítám maminky co neznám, i ty co se vrátily z dovolených a přeju všem dobrou klidnou a hlavně dlouhou noc....I všem oslavenečkům na které jsem zapoměla vše nej nej a hlavně mooooc hodné rodiče jim přeju~s~~s~

Tak utíkám spinkat jsem KO ~f~doufám, že zítřek přežiju a nic opět neprovedu...
Helisek+Patricie 07+Sofie 09 65822

Re: Ahoj

6.10.2008 22:47:51
Zázrak!!!Já tady mám fční video, nahrávám na něj tchýni Zoufalky, Invazi a Ztraceni, mám bojovej úkol, je teď tři týdny na dovolený, tak ti to Kamčo nahraju takyR^
Chlap mi to tady zasedl a objednává nějaký spotřebiče a já chtěla hodit drb~g~~Rv

Tož dobrou a vítám Jittu~s~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12130  [Dalších 12110 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.