| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 42217  [Dalších 42197 >>]
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: pohanka

6.10.2008 19:00:20
Tak se konečně švagrová dočkala. To je dobře. Jinak tavený sýry nejsou dobrý, to jsem zjišťovala u Lukajdy, ale stejně mu je dávala :-). Teď je nedávám, jsem asi o dva roky starší a starostlivější :-). Prej ty tavící soli v tom nic moc. Jo ale myslím, že vlastně jednou jsem dala, ale jinak se snažím třeba Lučinu.
Včelko, tak to jsem ráda :-).
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: pohanka

6.10.2008 19:00:15
Tak se konečně švagrová dočkala. To je dobře. Jinak tavený sýry nejsou dobrý, to jsem zjišťovala u Lukajdy, ale stejně mu je dávala :-). Teď je nedávám, jsem asi o dva roky starší a starostlivější :-). Prej ty tavící soli v tom nic moc. Jo ale myslím, že vlastně jednou jsem dala, ale jinak se snažím třeba Lučinu.
Včelko, tak to jsem ráda :-).
daniela Králová 82794

Re: pohanka

6.10.2008 15:32:01
tak teprve ted jsem dočetla.byl tu po víkendu drobet bordýlek,tak jsem pouklízela.tak tedy říkáte pohanku??zkusím to taky:-)já už totiž nevim co malýmu vařit.a on jesště teď začal stávkovat s obědama.jako že zelenina,maso-nenenene.to by jedl jen jogurty,přesnídávky a kaši.ale dneska si dal trochu brambory se špenátem.

myslíte že už prckové smí tavený sýr??doufám,že jo,Sebíkovi totiž chutná,narozdíl od chleba na kterém je namazaný~:-Dtak mu ho ulamuju do pusiny samotnej.

zatim ahoj
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: pohanka

6.10.2008 14:45:19
To víš, že Miru pochválim R^R^R^ .
Klárka! no konečně! ať má krásnej život!~:-D
daniela Králová 82794

Re: pohanka

6.10.2008 11:22:38
ahojky,zdravím.

tak jsme byli o víkendu pryč.švagrová v pátek porodila,císařem..porod nepostupoval.má kráááásnou holčičku.Klárku,3660 g a 52 cm.papa.jdem obědvat.~:-D
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: pohanka

3.10.2008 23:29:28
Holky, jsem úplně kantáre. Takže pohanka je i instantní, takže do pěti minut hotová bez vaření. Malej jí miluje. Teď jsem koupila i jáhly, ale ještě jsem nedělala. A ještě jedna písnička pro Včelku, jestli mi jí pochválí a jdu umřít. Je stará, ale pořád jí mám ráda.

http://www.youtube.com/watch?v=MeUNrRol1f0

Jo a ještě jedna, ta je úplně někde jinde, ale nádherná :-)

http://www.youtube.com/watch?v=33_lCrJ55Yg

Dobrou noc
Valsi 82350

Re: pohanka

3.10.2008 21:38:23
ahoj Vcelko,
bohuzel nevidela, ale hned na to jdu juknou...sikovna R^
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: pohanka

3.10.2008 20:44:28
No toto!!!! ~:-D

Jo, Valsi! Viděla jsi dnes "Sama doma"? Bylo tam o vývoji dětí od 1 roku do roku a půl. Na konci odborník odpovídá na dotazy maminek a psala tam jedna maminka o tom, že jí 13 měsíční holčička nechce jíst nic jinýho než kašovitýho. A doktorka jí radila co může na holčičku zkusit. Jestli jsi neviděla, pusť si to, je to skoro na konci.
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1148499747-sama-doma/408236100171015-04.10.2008-05:00.htm
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: pohanka

3.10.2008 20:39:47
Luci, no jasan! Je to tvoje dítko. Ty musíš vědět nejlíp! Na mě nedej, já mam jen jednu zkušenost s tim mojim hokus pokus králíčkem.
U nás o víkendu totiž, když jedem po o k našim, tak nespinká. I když s ní terénime v lese, i když s ní lehnu a strčim prs do pusiny. Neusne jinde než ve svým. Tak odpoledne nespí. Ale musíme jet domu dřív. Normálně usíná večer od půl 7 do osmi, ale když nechrupe odpoledne, chce spát večer dřív. Tak i v půl 6! Běda, jak se u babi s dědou zdržíme, to je pak přetažená a to pak není dobře, to je fakt večer nanic. A co je zajímavý, tak i když jde večer spinkat dřív, tak vstává normálně v těch 7.
Dřív jsem si dělala starosti, že mi Danka neusíná jinak než u prsa, ale postupem času se to změnilo samo. Nechtěla usnout ani u prsa (to jen v noci), teď usíná sama v postýlce. Možná se to u vás časem taky překlene. Zatim si to užívej ~:-D~s~~s~~s~.
Holky, přeju vám hezky prožitej víkend! pa pa pa
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: pohanka

3.10.2008 20:38:55
Luci, no jasan! Je to tvoje dítko. Ty musíš vědět nejlíp! Na mě nedej, já mam jen jednu zkušenost s tim mojim hokus pokus králíčkem.
U nás o víkendu totiž, když jedem po o k našim, tak nespinká. I když s ní terénime v lese, i když s ní lehnu a strčim prs do pusiny. Neusne jinde než ve svým. Tak odpoledne nespí. Ale musíme jet domu dřív. Normálně usíná večer od půl 7 do osmi, ale když nechrupe odpoledne, chce spát večer dřív. Tak i v půl 6! Běda, jak se u babi s dědou zdržíme, to je pak přetažená a to pak není dobře, to je fakt večer nanic. A co je zajímavý, tak i když jde večer spinkat dřív, tak vstává normálně v těch 7.
Dřív jsem si dělala starosti, že mi Danka neusíná jinak než u prsa, ale postupem času se to změnilo samo. Nechtěla usnout ani u prsa (to jen v noci), teď usíná sama v postýlce. Možná se to u vás časem taky překlene. Zatim si to užívej ~:-D~s~~s~~s~.
Holky, přeju vám hezky prožitej víkend! pa pa pa
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 42217  [Dalších 42197 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.