| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 43208  [Dalších 43178 >>]
Hanka+ 4 berušky 22964

Re: Ahoj

6.10.2008 18:41:15
no já bych do ní právě šla ale holky docela blindí.. není to uplně hrozné aby se to muselo nějak řešit ale nevím jak by to snesla ta deka. navíc nevím jestli to není hloupost - drahá.
Amálie00 28938

Re: Ahoj

6.10.2008 18:37:54
Dani a díky za přání, Danýsek top snáší dobře, ven chodíme, tak ani není moc protivný~j~
Ale do školky by chtěl...
Amálie00 28938

Re: Ahoj

6.10.2008 18:37:16
Dani, to je mi líto, že Rozárka musí znovu pod narkozu:-(
Já Kubu nedávám právě proto, že blinká a když mu dám pod hlavu plínu a on se otočí, tak pak udělá to, co jsme popisovala níž, nacpe si plínu do pusy, pak se pootočí a blinká. Říkáme mu Tvaroháčku:-D Ale pořád blinká o hodně míň, než Danýsek.
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Ahoj

6.10.2008 18:32:50
Leno,
tak at to kluky netrapi!!!
A PNC je penicilin...
A Ana je na hraci dece denne, libi se ji to :-)

Klari,
drzim palecky! S kasi se urco muze zacit driv nez s mrkvickou a tak...podle meho.

Pavko,
krasne deti a krasna maminka a prejeme vse nej nej nej k narozkam!!! Hezky to oslavte :-)

Hani,
holky ublinkavaji? Klarka byla taky takova, Anda je uplny opak...navic i na dece ji pod hlavu davam plinua ona si ji statecne rve do pusinky :-)

Odpo jsme sledovali vsichni i s Klarkou Maharal, bylo to prijemne odpo, Andulka byla opet milionova. Ted si holky povidaji, Ana je v lehatku a Klakra u ni sedi na stolicce a me to dojima :-)
Manzu jsem vyhodila do vany a ja udelala svaciny a veceri pro Klarku, my si vezmeme kazdy neco, az budeme mit hlad :-D
A byla jsem s Rozarkou pred chvili u toho veterinare. Tak musi ve stredu znova pod narkozu a bude ji to cistit, ta boule je patrne reakce na vnitrni siti...je mi ji lito, to s nami uz nebude vubec mluvit, chude maly. Ale poradili mi, az si ji prinesu, tak at ji nevynadavam z te prepravni tasky, aby nechodila a nepadala, ze kdyz vi, ze nemuze ven, tak bude spat...no to jsem moooc zvedava. Chjooo, chudak cica, uz jsem si myslela, ze to ma za sebou a pujde na to znova...zase se ji budu omlouvat a davat ji pak dobroty :-)

Prejeme krasny vecer a dobrou, kdybych se sem uz nedostala :-)
Amálie00 28938

Re: Pokus

6.10.2008 18:30:37
Hani, deka je tedy nádherná a pěkně řešená, uvažujete o ní?
Karičku, díky za vysvětlené PNC:-)
Příkrmy by měly začínat zeleninou, ale domluv se s dr. Každopádně se nemá začínat sladkou chutí, pak by mimís nechtěl ostatní:-)
Kuba teď na bříšku je jak mamonář, vždycky široce roztáhne roce, pak s nimi shrne vše, co je v dosahu k puse a žužlá a kouše. Nejraději cumle plínu, vždy ji oslintá a pak z ní ty sliny zase vycucává, blé~f~
A začal zkoušet přetočení přes druhou ruku, ale nejde mu to, tak se vzteká.
Skoro celé odpolko proplakal, šmudlík, myslím, že se ven tlačí i druhý zoubek, Calgel jsem mu dala jednou (dr říkala, že můžeme 2x denně) Pka už jsem si to nelajsla, takj sme jen masírovali, ani kousátko nechtěl.
Teď už usnul, o půl hodiny dřív, než normálně...

Pavko, Adélce vše nejlepší a oslavu ať si užije!
Chutnají jí kuličky z Ikey? Danýsek dostal ochutnáno od nás a nechutnaly mu, pálí ho.
Fotečky moc pěkné!R^

Aha, hani, tak do deky nejdeš. Kuba taky blindí, takjsme na to zvědavá, zatím je na obyč dece a puzzlících, ale tu obrázkovou už brzy vytáhnu.
Hanka+ 4 berušky 22964

Re: Ahoj

6.10.2008 18:00:34
Pavko krásné děti :-)R^
Hanka+ 4 berušky 22964

Re: Ahoj

6.10.2008 17:59:43
hm tak já tu deku nebudu kupovat naše blinkalky by ji zničily~;((
Hanka+ 4 berušky 22964

Re: Ahoj

6.10.2008 17:59:31
hm tak já tu deku nebudu kupovat naše blinkalky by ji zničily~;((
Lenka a dva kluci 57001

Re: Ahoj

6.10.2008 17:56:29
to jsou krásné= dětičky kouká z nich krása a spokojenost no jo mamino máš užasne detičky R^R^R^R^R^a vše nejlepší~s~~:-D a napiš jaké byly dárečky

malej je fakt takový princ mezi princezničkama vid
P.A.V.K.A. TYM 13163

Ahoj

6.10.2008 17:52:21
Moje zlaticka


Se sestrickama
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 43208  [Dalších 43178 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.