| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 65000  [Dalších 64980 >>]
Oggová 34603

Re: Sirko

8.2.2008 12:01:39
dnes máme dopoledne otázek

Proč je to zařízené tak, že děti mají rodiče??
Sirka 34493

Re: Sirko

8.2.2008 11:30:37
Už jsem Sirkoně zaurgovala, aby mi prozradil, kdy přijde řemesník. Za chvíli mizím z práce, takže nebudu. Drž se!!!
elindra 28290

Re: Sirko

8.2.2008 11:29:09
Macčí, přeju ti něžnou a hodnou dívenku! ;)
macčí,Matyáš04,Richard08 25822

Re: Sirko

8.2.2008 11:26:32
PS: jinak samozřejmě uskutečním cokoliv co zabaví ničitele (a nezničí mě) ,nemusí to být zrovna plavání
Jen jsme předevčírem jeli do Tesca a Mates navigoval k plavečáku,tak z toho soudím,že by plavat šel rád.Slovně se nevyjádřil ;)
macčí,Matyáš04,Richard08 25822

Re: Sirko

8.2.2008 11:22:46
Eli díky, nějak se potácím mezi hormony podporovaným nadšením,že se to v mém věku ještě povedlo a pocitem (podporovaným všemi,kteří znají Matesa byť jen z vyprávění) že jsem se asi definitivně pominula a nutně a nevyhnutelně skončím v blázinci se slušivou kazajkou.
Sirko nééé neděs se jen mě fakt dokážou rozesmát ty optimistické řeči,že po prvním trim. ustupují nevolnosti a únava . Nudící se Mates stupňuje teror do takových výšin,že si občas musím připomínat svůj nijak nízký věk a hlídat si tlak,aby mi nakonec nepraskla cévka. Definitivně se potvrzuje fakt,že jsem cholerik se sebevražednými sklony.
~k~
Sirka 34493

Re: Sirko

8.2.2008 11:12:16
Macčí :-(, jasně já se ozvu. Jen teď zrovna někdy mi má volat Sirkoň, kdyže to má přijít anténář příští týden, tak až budu vědět, tak zavolám.
Drž se!!! Děsíš mě, že 2. dítě Tě ničí??? :-OOO Je to normálka vzhledem k Tvému stavu nebo něco mimořádného?
elindra 28290

Re: přístup do alba

8.2.2008 11:10:03
Jééé Macčí gratuluju! :-) Teda ne k rozbitýmu noťasu, to s tebou soucítím, taky mi nedávno zastávkoval, ale naštěstí to nebylo vnějšími vlivy a navíc byl v záruce.

Káťo, tam ho právě nenechávám, ale někam jsem to velmi dobře uschovala ;((
Pavla ... 6333

Re: přístup do alba

8.2.2008 11:05:42
Oggi, 88 by bylo až až :-D, beztak by pak ze mně byla nerudná a tlustá stařena ...
Káťa,2 kluci 2562

Re: přístup do alba

8.2.2008 11:05:16
Eli - sousedka si panýlek nechává v kastlíku v autě - když to zjistil její M, málem ho švihlo.;)
macčí,Matyáš04,Richard08 25822

Sirko

8.2.2008 11:05:08
Zdravím KM,
Sirko,protože se mě obě děti snaží zřejmě zničit a docela se jim to daří neb si to skvěle rozdělily - jedno se zaměřilo na mou již tak chabou psychiku a to druhé mě úspěšně ničí po fyzické stránce, jsem momentálně bez spojení se světem a v "lehké" deprési. Mates mi totiž prolil noťas 1,5l jablečného juice tak důkladně,že už to asi nerozchodíme. Teda noťas to nerozchodí určitě,to už vím.Takže se dostávám k jádru pudla,pokud by jsi měla chuť uskutečnit v dohledné době to předsmluvené plavání tak mi ,prosím písni na mobil. Příští týden jistě nemohu ve středu,jinak asi kdykoliv.
Tak tu prudím jen aby jsi věděla ,že Tě na ICQ nedámuji,ale že už žádné nemám ;((
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 65000  [Dalších 64980 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.