| Markéta, syn 7l. a miminko | •
 |
(11.6.2009 23:25:06) Praha, 210 Kč za lekci, což je 30 minut. Můžu tě ubezpečit, že starší syn, se kterým jsem chodila na kojenecké plavání cca rok a půl, neumí nad vodou plavat dodnes. Pod vodou by přeplaval celý bazén, kdyby měl žábry. Říkala mi kamarádka, která učí plavat´větší děti, že děti, které se naučily "zamlada" potápět, je dost problematické naučit plavat nad vodou.
|
| Rapiti | 
 |
(11.6.2009 23:35:31) Tak tak, většina dětí v kurzu plavání pro děti 6 - 7 let plavala dlouho pod vodou, než se to naučily na hladině a i tak se občas potápějí, když si chtějí odpočinout. Jinak nevím, kolik chtějí u nás za plavání kojenců aktuálně, ale to plavání pro školáčky nás vyšlo na 50 Kč na 60 minut. Dohromady měly děti za zimu 25 lekcí a opravdu se toho hodně naučily. Moje dcera se díky kurzu plavání kojenců začala strašně bát vody a před kurzem s bídou přeplácala 5 - 10 metrů, teď dokáže přeplavat bazén několikrát, skáče po nohách i šipku, je sice vůči vodě ještě dost ostražitá, toho se už asi nikdy úplně nezbaví, ale už s tím umí pracovat a je z ní plavec.
|
|
| MarkétaP + 4 dcerky | 
 |
(11.6.2009 23:53:19) Markéto, o tomhle jsem se teď bavila s lektorkami - sledovala jsem, jak učí pětileté znak a kraul, fakt super, a nepotřebují k tomu řešit plavání nad vodou a pod vodou, normální je totiž plavat z větší části pod vodou. To jen ta oblíbená prsa se dajípavat oběma způsoby, pořádně s hlavou do vody a stylem "paní radová". Lektorka si právě stěžovala, že na dětech, co chodí současně do jejích kurzů a do školkového plavání, mají hrozně zmršený styl, špatně kopou nohama, protože místo silných kraulových nejdou divně kopou prsa (která jsou na to udělat je dobře hodně těžká) a musí to daleo víc hlídat.
|
| MarkétaP + 4 dcerky | 
 |
(11.6.2009 23:55:02) Jinak já platím v Praze okolo 350 za lekci 30 minut pro menší a 40 minut pro starší. A protože chodím se všemi třemi, tak mám třetí zdarma.
|
| Pole levandulové | 
 |
(12.6.2009 0:00:31) Ahoj Marketo, omlouvam se za OT, ale kdyz te tu vidim - satkovani mne velmi chytlo, Bela je v satku okamzite v klidu, jsem nadsena ja, ale i manzel, ktery ji taky doma nosi. Satky mame zatim dva Didy /a urcite pribudou dalsi/ a pristi tyden jdu na kurz k pani Daniele, abych se naucila poradne vazat a Belince tim neublizovala.
|
| MarkétaP + 4 dcerky | 
 |
(12.6.2009 0:08:20) Já, Skramuško, to mám radost! Tak ať se vám to daří líp a líp :)
|
| Pole levandulové | 
 |
(12.6.2009 0:13:28) Marketo, diky, fakt nas to chytlo, hlavne i proto, ze Bela je radostny nosenecek, v satku ihned usina a vydrzi tam dlouho. To u syna bych s tim neuspela.
Betul - je fakt, ze Adriana bys neprehledla, resp. nejspis nepreslechla, je ze skolky nejak silene hlucnej A mozna se uvidime nekdy od zari, kdy budu chodit prave s Belou nekdy v tydnu, jen jeste nevim kdy, protoze nechci s obema plavat najednou, chci si to uzit pekne na etapy.
|
|
|
|
|
|
| petra | •
 |
(12.6.2009 11:10:17) Neratovice: 1. kurz 1970 za 10 lekcí, následné kurzy 1450. V ceně 1. kurzu jsou mj. i plavky.
|
|
|