| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

 Příspěvky 110 z 355423 [Dalších 355413 >>]
atisa
7.5.2021 21:12:05
Jste mi připoměla vtip o zlatém retrívrovi a důchodci - bohužel pravdivý. Asi všichni lékaři nejsou stejní, ale ti co neléčí dle vašeho popisu, se hodně špatně hledají...
Winky
7.5.2021 20:57:07
Proč pořád dokola každý rok musí vzniknout
A) pruda pro děti s přípravou (včetně drahých přípravných kurzů)
B) pruda ve školách s organizací testů
C) megapruda s přihláškami a střední (jedna, dvě, proč)
D) pruda se 2 zkouškovými dny
E) mega mega pruda s ČEKÁNÍM na výsledky 10 a více dní
F) mega panika s předáváním zápisových lístků
G) pokud se nezdaří žádný z prvních dvou pokusů, další pruda a stres pro rodiče shánět kde má která škola ještě volno a kam drahoušek půjde..

Já fakt myslím, že v mých dřevních dobách se prostě šlo (bez mohutné přípravy, protože školy testovaly různě) na první pokus, ten den nebo nejpozději druhý den byly výsledky (normálně se jmény, na dveřích školy), kdo se nedostal šel za týden na druhé kolo na druhou školu a když se nedostal ani tam, hledalo se co dál (ale všude už měli jasno kolik studentů mají a můžou ještě vzít).

V době bez digitálních technologií.

Jo a co ještě nechápu - pořád se tu tepe do víceletých gymnázií, jak to hrozně rozděluje děti.... Kecy. Devítka rozděluje - ten kdo chce na maturitní obor maká od září na zkušebních testech a pak se klepe jak ratlík co zas letos cermat vyplivne a jestli bude jeden pokus nebo dva....
Zatímco ti, kteří jdou na učňák jsou vysmátý, stačí poslat přihlášku a pak děj se vůle boží...
Tomu říkám nůžky.
  • 
7.5.2021 18:02:59
To máš jednoduché, vem si od sousedů psa a zajdi k veterináři.
Zapiš si tam jak se k tobě chovali, co ti řekli o nemoci co má pes, jaké prášky mu dávají co ty prášky dělají co mají za vedlejší účinky.
V případě zákroku, co mu dělají jak to v takovém psovi funguje.
Jednou jsem /rodil/ se psem, od té doby vím že štěňata uvolní z nadledvinek hormon a ten nastartuje /porod/......
A teď si zajdi k lidskému tzv lékaři.
Tedy pokud seš zdravej a jdeš jen na prohlídku je to paráda, máš spoustu volnejch bodů od pojišťovny o které tě oberou. Pokud jako já jednou za tři roky s chřipkou, paráda, v lékárně doplatíš pětikilo za vitamíny a za tři roky ahojky.
Pak se ale staneš chronikem, tedy pokud se prokáže že nesimuluješ, to je jiná písnička. Body na tebe nejsou, tady ty prášky ber, co chceš vědět dočti se v přívalovém letáku, taky je ještě dobré předtištěné lepolero, co a jak dělat.
No paráda, v lékárně už neplatíš doplatek ale výpalné, zaplať nebo chcípni.
Co bys chtěla od borce se stotisícovou výplatou, chudák. I mrtvého je třeba skásnout.
Tak už se mě neptej co mám proti doktorům.
V Čechách je lepší být nemocným psem než člověk.
A to nemluvím o zachránce a očkování.....


Kvetinka123
  • 
7.5.2021 17:53:17
Přidávám tip na aktuální články, rady, inspirace, přehledně na jednom místě z více zdrojů zde https://www.cerstvezpravy.cz/bydleni-zahrada/
Konzerva
7.5.2021 14:07:43
Zajímalo by mě, co ti doktoři udělali, že máš na ně takovou pifku. Myslím že i pro ně platí Gaussova křivka.
  • 
7.5.2021 3:20:42
Za komoušů měl horník stejný plat jako primář chyrurgie. Dnes si tato společnost o horníky otírá boty a kdo chce prachy jde na doktora.
Je to jediný legální způsob jak přijít k velkým penězům. Pomohu li dnešní stav kdy co mrtví tak díky koronavirus a co lékař to zloděj.
Takže ona debilizace má různé způsoby.
Jedno je jisté tato společnost jde do pekel.
Víceletá gymnázia byla pro mnohé záruka toho že pokud svoje dítě na tuto školu dostanu mám téměř zaručenou maturitu u svého potomka.
  • 
7.5.2021 2:48:11
Máš pravdu, žiji v zemi kde co lékař to zloděj.
Pokud ukradneš rohlík a mlíko a seš bezdomovec dostaneš dva roky, pokud okradaš stát a máš vysokou školu je vše OK.
To už rozumím tomu k čemu ta tvá pravidla sou.
Konzerva
6.5.2021 22:52:23
Analfabeto,

já myslím, že naprostá většina problémů by se vyřešila, kdyby se zásadně snížil počet dětí ve třídě. Pak bychom nemuseli řešit jestli speciální školy a speciální třídy a inkluze a asistenti a úlevy z poradny apod. Když bude ve třídě 10 dětí, tak si naprostá většina učitelů poradí s blbcem, géniem, vozíčkářem, autistou a 6 průměrnými dětmi.
Analfabeta
  • 
6.5.2021 20:13:31
Větře, na ty nadané se to doslova a do písmene SERE! Ty totiž nikoho nezajímají. Protože o ně se rodiče postarají a vzdělání jim zaplatí. Ony se pak seberou a odejdou do ciziny, protože tady ty kydy nevzdělané luzy poslouchat nebudou a pokud jsou šikovní, mají v zahraničí víc peněz. Dělá tento stát něco pro to, aby si tyto chytré a vzdělané lidi udržel? Řeknu to na rovinu: nedělá pro to NIC! Zhola NIC! Jen nevzdělaná luza tu pak kvičí, jak doktoři by měli platit státu za svoje vzdělání a co se si vůbec ti šikovní DOVOLILI za ty hranice odejít, že. Vždyť my se tu tváříme, že ty lidi vůbec nepotřebujeme. Já ti nevím, chceme být dalším Somálskem, nebo vyspělým průmyslovým státem? Jak tak pozoruju vývoj, děláme všechno pro to, abychom se přiřadili k Somálsku.
Analfabeta
  • 
6.5.2021 19:36:07
"Gymnázia nemohou za předčasnou selekci dětí z příznivějšiho socio-kulturniho prostředí. Mnoho děti je totiž mimo hlavni proud už od školky nebo nejpozději od 1. třídy." To přece není pravda! Za výchovu děti zodpovídají RODIČE!!! jenže ono je to tak jednoduché: to já nic, za to přece může někdo jiný, nejlépe škola. A škola sklapne uši, ve snaze všechny děti srovnat do jedné lajny zavede inkluzi a debilizace národa je dokonána. Ptala jsem se staré učitelky, dneska je jí skoro 90 let, jak to teda dělali, když ve škole učila ona. A ona mi řekla: víš, i za nás byly děti chytřejší a děti hloupější. Ten chytrý pochopil hned, ten slabší se musel o něco víc učit. Ale pokud by se neučil, byl by zkrátka hloupý. Takže my jsme zrušili domácí úkoly, aby se dětičky nijak nenamáhaly, co kdyby se náhodou museli aspoň trochu učit, že. Pak jsme zrušili veškeré pamětní učení a naučit se básničku je pro děti nepřekonatelné. Pak se divíme, že rodiče, kterým na vzdělání dětí záleží, je nenechají chodit do školy typu Chánov, ale hledají školu, ve které se děti aspoň něco naučí. Tak aspoň pomluvíme školu, že "nevyrovnává rozdíly v socio-kulturnim prostředí". Jak to asi tak má ta škola dělat, když si 6-leté dítě neumí před jídlem umýt ruce, v životě nebylo v ZOO a řadu zvířat nevidělo ani na obrázku. Zato má dokonale jasno ve značkách cigaret a piva.
PS: pokud by někdo měl dojem, že nevím, o čem mluvím, tak jsem nějaký čas působila ve zvláštní škole. To pro mne bylo takové školení, že takové by měl zažít každý učitel. Aspoň na 1 rok. My se na střední pedagogické učili pracovat s normálními dětmi, taky jsem ale měla 10 dětí, označených za nevzdělatelné, na hranici vychovatelnost. Pro mne to byl takový šok, že jsem to rozdýchávala docela dlouho. Že máte děti, které po 8 letech!! školní docházky ani nepřečtou 1 řádek textu, kde mají napsáno, co budou mít zátra k obědu. Nepřečtou, protože Pámbu a příroda jim tu schopnost prostě nedali. Tyto děti jsou v dospělosti naprosto negramotné, ale systém jim dal alespoň šanci! Aby z nich vykřesal to málo, co jen mohl. Ale i tyto děti jsou dospějou, mají rodiny a ba dokonce i volební právo.
 Příspěvky 110 z 355423 [Dalších 355413 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.