| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

 Příspěvky 110 z 354717 [Dalších 354707 >>]
Analfabeta
(IP adresa 93.91.51.130)
  • 
20.5.2019 17:24:12
Nordico, já knihy neodsuzuju, ale prostě jsem je přestala kupovat, protože prostory pro jejich uskladnění nejsou nafukovací. O to radši si je půjčuju. A nejsem zas takový fajnšmekr, abych věděla, co se zrovna momentálně čte, čtu i věci, co byly "v módě" před několika roky, ale teď je mají v knihovně. Nicméně na dětech kolem sebe vidím, že už je prostě knížky tak netáhnou, ony holt milují počítače a mobily.
Kerosin
(IP adresa 80.188.192.218)
  • 
20.5.2019 14:30:26
Pokud jsou tedy knihy "prostě neskutečně drahé", pak je na čase se zamyslet nad nějakým rekvalifikačním kurzem.
18.5.2019 22:17:37
Analfabeto, kdyby tenhle příspěvek napsal nějaký pubertˇák, snad bych i pochopila. Z předešlých diskuzí odhaduji, že od sebe nebudeme zase tak moc věkově vzdálené, protože mne hodně překvapuje, jak jsi s odsudkem knih rychle hotová. Já mám už hodně let čtečku, ale přesto si knihy dál nejen půjčuji, ale - představ si to - i kupuji. něco, co je podle Tebe dnes k ničemu, je to drahé a zabírá to místo. Pro mne je svátek, když se rozhodnu si nějakou knihu koupit, držím ji v ruce, odnesu domů a tam v ní listuji a čtu a čtu. Z Tvého příspěvku je mi docela smutno.
Analfabeta
(IP adresa 93.91.51.130)
  • 
18.5.2019 15:49:41
Ano, je třeba zahodit mobily a ponořit se do knihy - napsal majitel knihkupectví, autor textu z první strany. Nic ve zlém, ale knihy prostě ztrácejí v porovnání s mobily nebo tablety. Do tabletu si můžu stáhnout jakoukoli digitální knihu, klidně i hodně knih, po přečtení uschovám nebo vymažu. Prostě kniha jde pomalu a jistě do kopru. Na co budu proboha kupovat knihy? Abych si knihu přečetla a založila, případně zahodila? Měli jsme jich doma fakt hodně, už je ani nebylo kam dávat. Antikvariát si něco vzal za pár šupů, zbytek skončil v knihovně domova důchodců a ve sběru. Na to, abych si přečetla knihu, mi už léta slouží okresní knihovna. Je to prostě podobné jako s kinem, tam jsem taky nebyla ani nepamatuju. Co jde dneska v kině, bude za nějakou dobu v televizi. Knihy jsou prostě neskutečně drahé a navíc neskladné, Kino je drahé na jednorázový zážitek, když existuje televize a YouTube. Na tom nic nezmění ani majitel knihkupectví, ani majitel sítě kin.
(IP adresa 37.188.146.102)
  • 
17.5.2019 19:29:35
"Výsledky minisčítání Českého statistického úřadu jsou alarmující. Téměř čtvrtina českých děti tráví na internetu a užíváním aplikací stejný počet hodin, jaký stráví ve škole. Nadměrné vystavování může mít celou řadu negativních dopadů. Podle odborníků má vliv na rostoucí hladinu stresu, odcizení ve vztazích i zhoršené zdraví."

Milé děti, pokud narazíte při čtení na podobný text vězte že se jedná o pokus o manipulaci a oblbování čitatele.
1. kde najdu na vebu zprávu o parametrech provedeného minisčítání.
2.co je to nadměrné vystavování.
3.jakých odborníků.
4. Místo dat se tu uvádí pavědecké termíny jako alarmující, celou řadu, rostoucí a zhoršené.

Článek neřekne čitateli nic faktického, je to manipulační "Blaf" sloužící možná tak jako čárka do seznamu publikací autora.
Autor publikoval? Ano publikoval.
Ale současně, oblboval.
😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
susu.
16.5.2019 13:26:40
Otázka nezapadla a je stále v příspěvku Hanky.~d~
Ano tvůj příspěvek vypadal velmi idealizující ideologicky zaměřený, pokud to tak nemělo být, tak promiň.
Já osobně si nemyslím, že svět byl někdy bezpečnější jen tak, každá doba má svá rizika.
Zasloužilá matka + 5
16.5.2019 12:19:23
Tady někdo položil otázku (teď ji nemohu najít, přitom jsem odpovídala na ni - je možné, že by zmizela?), jestli nás napadá něco, co bylo tenkrát naopak bezpečnější. To mi přišlo jako zajímavá výzva, tak jsem se na to pokusila odpovědět. Nemusíš mi proto podsouvat žádné ideologizující hodnocení, o to mi nejde. Nesnažím se říct, že za komančů bylo lépe, snažím se jen odpovědět na tu otázku. Nepřišla jsem se sem hádat a nebudu se hádat.
Puma
16.5.2019 10:45:13
Vždyď je to shválně.
atisa
16.5.2019 8:48:29
Toto asi v životě nepochopím...Bylo jí sedmnáct a půl, čili nedospělá, bez přijmu a přídavků, které pobírali rodiče a neplnili zákonnou vyživovací povinnost. Nějak mi není jasné, z čeho si to měla tedy hradit....? I jak si vůbec bez zákonného zástupce mohla podepsat nějakou smlouvu a ona je ještě právně platná? To snad vůbec neměli přijmout bez podpisu rodičů...?Toto by vždy mělo jíti za rodiči a nejdříve řešit, jak se tedy o ní starali?Tento stát je už tak v háji, že ho vytrhne i okrádání dětí....~o~
susu.
16.5.2019 7:08:34
Matko ano a taky bylo méně ledniček a praček a televizí,.... protože to bylo
a) těžce dostupné zboží
b) ještě pár let před tím tyto věci vlastně neexistovaly.
c) mobily a počítače nebyly (prakticky) vůbec

To je ten pokrok a jeho důsledky, o kterém se psalo.
Dostupnost drog je vyšší, chceš zase radši zpátky ty fízly?
Obezita mi přijde zhruba stejná, jen se to tenkrát asi míň řešilo.
 Příspěvky 110 z 354717 [Dalších 354707 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.