| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

 Příspěvky 110 z 355273 [Dalších 355263 >>]
Zdeněk Vrba
25.11.2020 12:07:26
Banalita, zahoďte roušky, dejte dětem štíty či respirátory. Sice jsem nuceně nasazený, tak vím, co je navlíknout si na sebe neprodyšný skafandr a jít dělat 6 hodin odběry, ale dobré štíty jsou řešením pro obě strany, včetně dětí s brýlemi. P.S. Pod ten skafandr máme natrénováno si vzít 2 bavlněná trička a funkční prádlo. Dříve jsme to zkoušeli jen v trenýrkách, ale to bylo ještě horší. Reálně to může těšit jen ty, co mají rádi sex v latexových oblečcích, protože se v tom cítíte dost podobně.
Zdeněk Vrba
25.11.2020 12:03:44
Jen vzkaz pro toho nemocného na JIP.
Dělám celostní medicínu. Mám k tomu i hezkou řádku vědeckých publikací a nějaký ten doktorát. Zaměřil se někdo na to, proč mu cpou ty prášky na tlak ? Zjistil někdo příčinu ? S obrovskou pravděpodobností pacient totiž trpí různými civilizačními příčinami permanentních zánětů horních cest dýchacích. To co popisujete je jen následek. Pravděpodobně cílená antibiotika by udělali v tuto chvíli velmi pomocnou ruku. Plus k tomu léčebné postupy na jakoukoliv virózu, i tu, co nesmíme říkat (koloidní stříbro a další). A až se z toho nejhoršího dostane, tak drobnosti ale zásadní = filtry na vzduch, pravidelně měřit tlak, vyzkoušet, zda když mu roste tlak, nemá náhodou zvýšené CRP atd. Tyto reakce na horní cesty dýchací jsou následek dnešní civilizace. To že má auto emisní normu 4 má z těch sílených dieselů jen ten následek, že prachové částice jsou tak malé (rozměry mikro a nano metru, tj milion až miliarda dílků do jednoho metru), že běžně projdou většinou oblečení, filtrů, roušek a usadí se v plicní tkáni, kterou přicpávají a bakterie se tam na nich živí. Dříve ty saze z dieselů či komínů byly vidět, tak si člověk zakryl nos a uhnul, dnes (minimálně 15 let) to vidět není. Hodně se tento následek rozmáhá. P.S. Klidně se ozvěte soukromě.~o~
Zdeněk Vrba
25.11.2020 12:02:31
Jen vzkaz pro toho nemocného na JIP.
Dělám celostní medicínu. Mám k tomu i hezkou řádku vědeckých publikací a nějaký ten doktorát. Zaměřil se někdo na to, proč mu cpou ty prášky na tlak ? Zjistil někdo příčinu ? S obrovskou pravděpodobností pacient totiž trpí různými civilizačními příčinami permanentních zánětů horních cest dýchacích. To co popisujete je jen následek. Pravděpodobně cílená antibiotika by udělali v tuto chvíli velmi pomocnou ruku. Plus k tomu léčebné postupy na jakoukoliv virózu, i tu, co nesmíme říkat (koloidní stříbro a další). A až se z toho nejhoršího dostane, tak drobnosti ale zásadní = filtry na vzduch, pravidelně měřit tlak, vyzkoušet, zda když mu roste tlak, nemá náhodou zvýšené CRP atd. Tyto reakce na horní cesty dýchací jsou následek dnešní civilizace. To že má auto emisní normu 4 má z těch sílených dieselů jen ten následek, že prachové částice jsou tak malé (rozměry mikro a nano metru, tj milion až miliarda dílků do jednoho metru), že běžně projdou většinou oblečení, filtrů, roušek a usadí se v plicní tkáni, kterou přicpávají a bakterie se tam na nich živí. Dříve ty saze z dieselů či komínů byly vidět, tak si člověk zakryl nos a uhnul, dnes (minimálně 15 let) to vidět není. Hodně se tento následek rozmáhá. P.S. Klidně se ozvěte soukromě.
  • 
23.11.2020 18:45:27
Ve zdravém těle zdravý duch.
No jo jak myslíš. K obědu sem měl čočku.
Nezapomínejte na kvalitní jídlo a pití.
Co je to kvalitní? Bláboly nejhorší je máslo, dnes je máslo v milosti, sádlo je fuj, dnes je sádlo doporučováno. Momentálně je nejhorší rostlinný olej. Asi je lepší ho přidávat do nafty.
Buďte na sebe hodní.
A to já jsem, rozhodně.
Informace jen z ověřených zdrojů.
Jasně, pokud soused vyskočí z pátého patra - ráno se z otevřených zdrojů divím že zemřel s kovidem.
Nedělejte nyní zásadní rozhodnutí.
To já tedy ne zásadně se nerozhodují, hlavně po ránu.
Myslete na věci, které se vás bezprostředně týkají.
Jo, v pondělí vařím, v pátek peru, co ještě....

Nevysilujte se.
To dodržuji, fakt.

Bavte se.
Jo právě se bavím.
Dopřejte si „chvilku na starosti“.
Tak to ani náhodou, starosti nechávám někomu jinému.
Řekněte si o pomoc.
Tady člověk, střední Evropa, já už tu s těmi zloději a lháři nechci žít, pomooooc.
A zase prd
22.11.2020 16:48:47
Jen mimochodem, CO2 ná normu v pobytových budovách - kanceláře, školy atd - do 1500ppm.

Takže ten doomsaying o koncentracích 1200 ppm je totální bullshit!
22.11.2020 16:46:21
Pokud chcete psát o tom, jak se děti dusí pod rouškou a všechny ty bláboly o CO2, pokuste se zamyslet se nad několika věcmi. Zaprvé až za desáté si uvědomte význam slov. Co to znamená dusit se. Dusí se například lidé s virovou pneumonií. Dusí se do té doby zdravý padesátník s jednou tabletou denně na tlak. Teď je na JIP, valí do něj kyslík a on jakžtakž přežívá, dokud ho nenapadne říct víc než dvě slova. Z tooh se pak minutu dvě vzpamatovává.
Rouška na obličeji je NEPOHODLNÁ. Maximálně. Popravdě - nepohodlné jsou i kalhoty, ale vzhledem ke společenským konvencím je samozřejmě nosím.
Pokud mluvíte o tom, jak hrozné a dusivé jsou roušky - mohla byste si udělat procházku po operační sálech všech nemocnic? Podle toho, co říkáte, by tam musely ležet hromady mrtvol? Protože sálové sestry, lékaři operačních oborů, všichni z anestezie tam tráví celý svůj pracovní život v rouškách na obličeji. DUSÍ SE TAM!!! Když se dusí několik desítek let, jak to, že jsou ještě naživu???

Veškeré kecy o CO2 jsou totálně mimo, člověk se velmi efektivně vyrovná s vyššími hladinami CO, oddýchá je ( s výhradou lidí, kteří mají těžce nemocné plíce - což asi nebývá případ dětí na prvním stupni, že? )

Pokud máte tyto starosti, poprosím vyndejte si hlavu z míst, kde ji máte, vraťte ji na krk a zkuste ji používat. Na ulicích se vám možná zdá, že je vše bezva a chudinky děti se dusí a chceme všichni "normálně žít". Pokud se přes okno podíváte na JIP a ARO, najdete tam desítky a stovky a tisíce lidí, kteří lapou po dechu a dusí se, protože měli tu smůlu, že na ně někdo prsknul tohohle čínského brouka. Protože se třeba děsně "dusil pod rouškou" a nenosil ji? Ti lidé by taky chtěli žít. Jenom žít. Normálně? Krámy a hospůdky? Jo, to ale až potom, nejdřív jenom dýchat a žít a obrátit se na posteli aniž by je to sejmulo jako túra na Chopok.
Přemýšlejte o tom.
Olga
  • 
20.11.2020 22:10:38
Proc nikdo nerika o rouskach u deti behem vyuky? Ja se nestacim divit.
Jiz cely svet o tom krici, ze je to genocida a tyrani deti. Rousky vubec nechrani od viroz (pro zajimavost - viry mají velikost 10 na mínus 9 metrů, takže rouška je pro ně jak rybářská síť pro komáry)

Vite jak rousky skodi nasemu zdravi a zdravi deti?
Vite jaka koncentrace CO2 je pod rouskou a co zpusobi na zdravi?
Tady je odkaz na video https://www.bitchute.com/video/ypLjmXQoLygi/ a takovych podobnych videou hodne pocelem svetu, i kdyz tady vlada nazyva tyto fakty dezinformace, muzeme dohledat dukazy samostatne. Oficialne od urovne CO2 1200ppm clovek jiz nemuze adekvatne vnimat informace a ucit se, zacinji bolesti hlavy, zvysena unavenost, snizeni imunity.
Pod rouskamy deti budou mit ale nekolikonasobnou hodnotu.

Lidi, chranme nasi deti, nemuzou za to, ze vlada hraje sve hry!
Olga
  • 
20.11.2020 22:01:11
Uplne s Vami souhlasim. Mne ale jeste zajima proc nikdo nepise o tom, ze deti musej dusit v rouskach nekolik hodin za sebou?? O tom jiz krici cely svet, ze je to genocida, je to tyrani deti, ale tady vsichni mlci... jee to smutne.
XXXL
  • 
20.11.2020 9:32:34
A jak se řeší nedistanční výuka, na kterou někteří žáčci totálně dlabou, jako ostatně na celou školní docházku? Zaznamenal EduIn, že v tomto státě žije etnikum, které má celé slavné vzdělávání totálně u pr*dele? Neb stejně celý život nepracují a žijí na sociálních dávkách?
Markéta
19.11.2020 14:49:56
Vetsina senioru v mem okolo se se svymi blizkymi styka.
 Příspěvky 110 z 355273 [Dalších 355263 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.