| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diclofenac Duo a Zaldiar na bolesti zad - užívání

 Celkem 4 názorů.
 jitule+marianka (7/2011) 


Téma: Diclofenac Duo a Zaldiar na bolesti zad - užívání 

(9.3.2013 18:03:13)
Na urputné bolesti zad, kdy jsem se zničehonic nemohla pomalu ani pohnout, mi doktor předepsal Diclofenac Duo a Zaldiar a dál to neřešil (prý to mají všechny matky, co zvedají děti). O užívání mě informoval dost zmatečně, pochopila jsem to tak, že Diclofenac Duo dvakrát denně a Zaldiar jenom při velkých bolestech. V lékárně mi neřekli nic. Tak to tak užívám, Zaldiar jsem si dala jenom jeden (ten den, kdy jsem ho dostala), pak už se to dalo vydržet. Je to třetí den a nezdá se mi, že by se něco lepšilo, sice se hýbu, ale bez léků bych se asi moc nehýbala. Ten Diclofenac by měl mít protizánětlivé účinky.. Nezdá se mi, že doktor mě nikam neposlal ani nepátral po příčině. Ráda bych zase začala sportovat a velice nerada bych něco zanedbala. Pravda je, že mě v těch místech (v kříži úplně dole) občas pobolívá, ale ne takto. Mám obavy, že když půjdu k neurologovi nebo na ortopedii, tak mi řeknou, že je to proto, že mám obezitu (což mám a pracuju na tom, abych zhubla a daří se mi, mám o 10 kg mň a cítím se lépe, ale teď nemůžu cvičit, tak se asi hubnutí zastaví nebo dost zpomalí).
 Zdeńka 
  • 

Re: Diclofenac Duo a Zaldiar na bolesti zad - užívám správně? 

(18.6.2014 0:10:52)
Tvůj výklad se mi moc líbí. Super.~R^
 štěpánkaa 


Re: Diclofenac Duo a Zaldiar na bolesti zad - užívám správně? 

(9.3.2013 22:05:16)
pokud tě to nepřejde, tak rozhodně jdi jak na ortopedii tak na neurologii (objdenací lhůty jsou dost dlouhé, objednej se hned). Že jsi obézní ti asi řeknou, ale předepíšou ti RHB, kterou potřebuješ, aby ses mohla zase normálně hýbat. a zjistí, jestli nemáš nějaký závažnější problém. Jinak zkušenosti s bolavými záby mám bohaté, 3 dny bolestí není žádná doba.~6~~6~~6~ ale řeš to. mimochodem, dokud jsem měla nadváhu, bolely mě záda každou chvíli, co jsem obézní, mám pokoj~f~~f~ (ťuk ťuk do dřeva)
 štěpánkaa 


Re: Diclofenac Duo a Zaldiar na bolesti zad - užívám správně? 

(9.3.2013 22:06:59)
a rozhodně zdůrazni, že jsi zhubla 10kg za XX měsíců, aby si ty kecy nechali. doktory, kteří jsou schopní na obezitu shodit i rýmu nebo bolest zápěstí znám taky dost~d~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.